יום חמישי, 21 בנובמבר 2019

טיפים לקראת ניתוח פלסטי

מאת: מערכת מנטול
הלא נודע הוא הגורם המרכזי לפחד והחששות. כדי להוריד את מפלס החרדה לפני ניתוח פלסטי כדאי לברר כמה שיותר מידע בין היתר דרך טיפים.
אנחנו יוצאים מתוך נקודת הנחה שאתם עומדים לקבל החלטה על בסיס מכלול נתונים שאספתם במשך הזמן. פגישות עם רופאים שונים, חוות דעת וביקורות של לקוחות מרוצים יותר ופחות, השוואת מחירים וגם אינסוף שאלות ששאלתם כדי להבין בדיוק למה אתם נכנסים כשאתם מחליטים לעשות ניתוח פלסטי. עכשיו, רגע לפני שאתם צריכים לקבל החלטה, עצרו לרגע וערכו רשימה מסודרת של כל הנתונים שיש לכם. החליטו מה הכי חשוב לכם ורק לאחר מכן התחילו לחלק ציונים לרופאים השונים ולהחליט מי הוא זה שיזכה להעניק לכם את המראה החדש שלכם. ניתוחים פלסטיים הם החלטה משמעותית שיש לקבל בכובד ראש, ולכן הטיפ החשוב ביותר הוא שתקחו את הזמן שלכם ואל תמהרו להחליט. וודאו שאתם בוחרים ברופא מנוסה ומקצועי, בעל שם והמלצות. וודאו שאתם לא מסונוורים בגלל מחיר מאוד אטרקטיבי, משום שניתוח זול עשוי להתברר כיקר אם הרופא יעשה עבודה מרושלת שתחייב אתכם לבצע ניתוחים נוספים בהמשך, לתיקון הנזקים. בחנו את כל האפשרויות, שקללו את כל הפרמטרים והחליטו רק כשאתם באמת שלמים עם ההחלטה.

הדמיה ממוחשבת

ברוכים הבאים למאה העשרים ואחת. במילניום החדש יכולים מרבית הרופאים המנתחים להראות לכם הדמיה ממוחשבת של הניתוח הפלסטי שאותו אתם שוקלים. עוד בשלב איסוף המידע מומלץ שתבקשו מהרופא להציג לכם הדמיה לניתוח, בין אם אתם משפצים את האף, מקטינים את החזה או מותחים את הבטן. יש לכם בוודאי מערך ציפיות משלכם אשר הוביל אתכם לבחון בכלל את האפשרות של ניתוח פלסטי, ואת הציפיות הללו כדי להפריך או לאשש מראש. רופא מקצועי, איכותי ואמין לא יהסס ויציע לכם את ההדמיה הזו. זהו שלב שבו ניתן לקיים דיאלוג כן ומשותף בין הרופא למטופל, שבו המטופל יציין מה הוא רוצה והמטפל יוכל לומר מה ניתן לעשות במהלך הניתוח ומה לא. מנתח שאיננו מסוגל להציע הדמיה ממוחשבת עשוי להתברר כרופא חסר ניסיון, ובוודאי שחשוב להקפיד שהרופא הוא זה שיבצע את ההדמיה, ולא המזכירה שלו, שהיא ללא ספק חסרת ניסיון, ובוודאי שאין לה את הכלים כדי להשיב לשאלותיכם.

החלמה והתאוששות

אחד הדברים שמסקרנים גברים ונשים שעומדים לקראת ניתוח פלסטי הוא נושא היום שאחרי. באופן טבעי, אנחנו רוצים לדעת האם שווה לנו להיכנס לניתוח, פשוט ונפוץ ככל שיהיה, לתת לרופא להרדים אותנו למשך כמה שעות ולעבור תהליך החלמה. עוד לפני שאתם מתאשפזים לקראת הניתוח בקשו להבין מה בדיוק צפוי לקרות, בשני מובנים מרכזיים. ראשית - למה אתם יכולים לצפות ברמת התוצאות, וכמה זמן ייקח עד שתראו בכלל תוצאות רצויות. אם האף החדש שלכם יהיה מושלם רק כמה שבועות אחרי הניתוח או ששאיבת השומן תוביל לירידה בהיקפים רק אחרי שלושה חודשים, אלה פרטים שכדאי לדעת, בעיקר כדי שלא תיכנסו לדיכאון לאחר הניתוח כי ציפיתם לחזור הביתה מושלמים כבר ביום שאחרי. הדבר השני והחשוב הוא שתבינו כמה זמן צפויה להימשך ההחלמה ומה תופעות הלוואי שלהן יש לצפות. יש ניתוחים שעשויים לגרום לאי נוחות במשך שבועות, לדימומים, לזיהומים או לתופעות אחרות. אם הניתוח שלקראתו אתם הולכים צפוי להביא איתו תופעה שכזו, ככל שתהיו מוכנים לכך תדעו להתמודד בגבורה אם התרחיש הזה אכן יקרה. ההבנה הזו תעזור לכם להתכונן היטב ובמידת הצורך מומלץ מאוד שתבקשו מאדם קרוב - חבר או בן משפחה - שילווה אתכם לפני הניתוח ואחריו, משום לפחות בתחילת הדרך אתם בהחלט תרצו דמות תומכת לידכם.
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום ניתוח פלסטי
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / טיפים לקראת ניתוח פלסטי. !