יום שני, 24 בפברואר 2020

הסרת משקפיים בלייזר

מאת: מערכת מנטול
הסרת משקפיים הנו דבר חשוב ושכיח וכיום ניתן לטפל ולעבור ניתוח בהליכים מהירים מאד ובמינימום זמן החלמה ובאחוזי הצלחה גבוהים במיוחד.

הסרת משקפיים בלייזר הנו ניתוח בשיטות ובטכנולוגיות מתקדמות,מתבצע על ידי רופא עם הכשרה מתאימה וההסמכה לבצע ניתוחים ואבחנות בתחום רפואי זה.
הניתוח נחשב לניתוח קל, מהיר, יעיל ובעל חשיבות גבוהה למטופל ובעל שביעות רצון גבוהה
לרוב בכל המרפאות.
טיפול זה מתבצע על ידי ציוד מתקדם לרוב על ידי אינטראלאסיק, PRK, פרסבילאסיק לעוד .
הציוד נבדק בארה"ב ובאירופה ונמצא בעל טכניקה נכונה ויעילה ועבר את הבדיקות המחמירות והתקנים לכך. ניתוח זה נמצא בעל שיעור הצלחה גבוה במיוחד ועומד על כ-99 אחוזים .
*נתון זה אינו מתוך ממצאים ומחקרים שנעשו בארץ אלא בחוץ לארץ.

בדיקת התאמה לניתוח הסרת משקפייםהניתוח מתבצע לאחר אבחנה רפואית על ידי רופא מנתח עיניים ולאחר מכן נקבע אופי הניתוח בהתאם לעובי הקרנית ומצב הראייה הנוכחי .במקרים מסוימים יאמר לכם המנתח שאינם נמצאים מתאימים לניתוח הסרת משקפיים בלייזר, לרוב כאשר הנכם משתמשים במשקפיים לצורכי קריאה בלבד אך לא זקוקים להן לשאר הדברים ולראייה כללית.
לרוב הניתוח מתבצע ומאושר לביצוע לאחר שאובחנו בעיות ראייה כגון: ראיה לקויה בטווח הקצר או הארוך, מטושטשת, לקות ראיה שאובחנת "יורדת" ופוחתת בטרם נהפכת ללקוי ראיה המצריך או העשוי להצריך משקפיים בזמן הקרוב.
רצוי ואף הכרחי לבחון בדיקות מקדימות יתרות כגון, אבחון בכמה מקומות ובחינת מדוקדקת של הרופאים השונים, שכן, ידוע שהיו בעבר טעויות רופאים בכל הקשור לאבחון מקצועי.
כמו כן, רצוי מאד לשאול כל רופא בזמן האבחנה באיזו שיטה הוא ממליץ לבצע ולהצליב את המידע במרפאות השונות, בפורומים יעודים לכך ובקבוצות שונות, המידע עשיר ונגיש אך כמובן יש לסמוך על הרופאים והאבחנות הרשמיות אותן קיבלתם על ידי המומחים .

השיטות

שיטת החיתוך - Laser Assisted In-Situ Keratomileusis - LASIK

אז כך: שיטת לאסיק הנה השיטה הכי מוכרת, שכיחה, ובעלת כושר החלמת המטופל בזמן הקצר ביותר.
השיטה זו מתבצעת ויעילה עבור הלוקים בראייה בטווח הקצר ורוצים לשפר את הראייה בטווח קצר וארוך.

למעשה שיטה זו יעודה לתקן מה שנקרא קוצר ראייה - מיופייה או לקות ראיה בטווח ארוך - היפרופייה.
ניתוח הסרת משקפיים בלייזר על ידי שיטה זו יסיר את הצורך והתלות שלכם במשקפיים .
שיטת לאסיק הנה שיטה ברמת סיכון של כחצי אחוז לסיבוך כלש הוא.אך כפי שידוע, נמצא כי לכל סיבוך בתחום זה יש פתרון יעיל ומהיר והלוקים בראיה אשר נמצאו מתאימים לניתוח יכולים להיות רגועים.
שיטת לאסיק מחיר - מחיר הניתוח משתנה אך נמצא בטווח ה-6000 שקל - 12.000 שקל.
*כמו כן,במידה ואתם חברי קופת חולים המחירים עשויים להשתנות, כל קופת חולים ואחוז הסבסוד שלה.


שיטת השיוף - PRK


אז כך: מדובר בשיטת חיתוך שטח הקרנית הנקרא "אפיתל" ולאחר מכן שיוף הקרנית על ידי מכשיר הלייזר.
לאחר השיוף הקרנית החיצונית תתבצע ע"י הרופא "התקנת" עדשות, למעשה מאין עדשות מגע ייעודיות לכך למשך הימים הראשונים שאחרי הניתוח. בנוסף הראייה עשויה מעט להיחלש והיות מעט מטושטשת, זה טבעי ולמעשה תופעת הלוואי בניתוח זה אך אל דאגה זאת ירידה לצורך עלייה ולאחר מכן הראייה תלך ותשתפר במשך השבועות הבאים.
הניתוח מתבצע בהרדמה מקומית של העיניים והאזור ומתבצע על ידי טיפות עיניים אשר מיועדות לכך.
הניתוח אורך כחצי שעה .

שיטת PRK מחיר - מחיר הניתוח נע ומשתנה אך נמצא בטווח ה-5.000 שקל - 11.000 שקל.

מערכת הפורטל עושה כל מאמץ להתעדכן במתרחש בענף האסתטיקה והניתוחים הפלסטיים ומתיימרת לספק לקהל הגולשים את המידע בנוגע לניתוחים והטיפולים השונים, המחירים, ההטבות והמבצעים באותה עת.

רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים
בתחום ? אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .

מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום מאמר 381
צוות מנטול - הפורטל לאיכות חיים, מקווים שנהנית מהמאמר אודות הסרת משקפיים בלייזר. אנו נשמח להציע לך מגוון בתי עסקים שישפרו את איכות חייכם ויתנו לך ייעוץ בחינם בתחום הסרת משקפיים בלייזר.
/
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / אסתטיקה / הסרת משקפיים בלייזר. !