יום חמישי, 4 ביוני 2020

האסתטיקה של החזה הגברי

מאת: מערכת מנטול
חזה גדול לגברים עלול להיות צרה לא קטנה. מה עושים? נפגשים לייעוץ כדי לבדוק התאמה לניתוח הקטנת חזה לגבר (gynecomastia) . אתם לא חייבים להמשיך לסבול.
גברים רבים אשר סובלים מהשמנת יתר סובלים בדרך כלל מבעיה אסתטית נוספת - חזה גדול. הבעיה, שמוכרת גם בעגה המקצועית בשם פסאודו גניקוטמסטיה gynecomastia, עשויה במקרים מסוימים להופיע גם אצל גברים רזים. היא יכולה להתחיל כבר בגיל ההתבגרות, ובשליש מהמקרים זהו אכן המצב, אם כי בדרך כלל היא נעלמת ללא כל טיפול עם תום תהליך ההתבגרות. גברים אשר סובלים מהבעיה הזו מתמודדים עם תחושה של פגיעה באסתטיקה ואף עם ביטחון עצמי ירוד, שמונע מהם להסתובב באופן חופשי בים או בבריכה בבגד ים, או אפילו ללבוש חולצה יחסית צמודה. אם הבעיה הזו מוכרת גם לך ואתה שוקל לפנות לייעוץ עם מנתח פלסטי לקראת ביצוע ניתוח הקטנת חזה לגברים, חשוב לאבחן קודם את הבעיה שהובילה למצב הזה.

אבחון טרם קבלת ההחלטה

במקרים שונים, חזה גברי מתפתח בעקבות שימוש בסטרואידים, גידול שמייצר הורמון נשי, מחלת כבד כרונית, בעיה של אי ספיקת כליות, פגיעה באשכים או בייצור טסטוסטרון, מריחואנה, שימוש בתרופות שונות ואף תסמונות גנטיות. טרם ההחלטה לעבור ניתוח הקטנת חזה לגברים, חשוב לבצע אבחון שיסייע להבין טיפול בבעיה אחרת עשוי למנוע את התפתחות השדיים - ולהחזירם למראה הטבעי. אם פתרון הבעיות הללו לא מוביל לכל שינוי במראה החזה, או שאין גורם אחר שיסביר את החזה הגדול, בייעוץ עם מנתח פלסטי ייתכן שתחליטו על ביצוע ניתוח הקטנת חזה, במהלכו יפעל המנתח ליצירת מראה גברי ושטוח יותר של החזה. ניתוח שכזה מתבצע על ידי שאיבת שומן עודף מהחזה וכן הסרתה של רקמת השד שמובילה להבלטת הפטמות.

מתחילים בפגישת ייעוץ ל- gynecomastia

לאחר בחינת מצבך הרפואי, מומלץ להתייעץ עם מנתח פלסטי באשר לאפשרויות השונות העומדות לרשותך. במהלך הפגישה יבקש הרופא להבין לעומק את הרקע הרפואי שלך ואת ההשפעה של הבעיה הקיימת על השגרה שלך. בתום השיחה ולאחר קיומה של בדיקה רפואית, ימליץ הרופא על סוג הניתוח המתאים, זה אשר יוכל להחזיר לך את החזה שאתה שואף אליו. בשלב זה חשוב שגם אתה תשאל שאלות ותבצע בדיקות משלך כדי להחליט האם הניתוח הוא הדרך הנכונה עבורך והאם הרופא המנתח הוא אכן הגורם המקצועי שבידיו תרצה להפקיד את האחריות לביצוע ניתוח הקטנת חזה לגבר. רצוי לבקש תמונות של מנותחים קודמים לפני ואחרי שעברו את הניתוח וכן לבקש מענה לכל שאלה או תהיה שיש לך. ניתוח פלסטי זה הוא ניתוח שמחירו תלוי בגורמים שונים, כמו שיטת הניתוח, המרכז הרפואי שנבחר לצורך קיומו ואף סוג ההרדמה הדרוש. למידע נוסף, צור עמנו קשר ונענה לכל שאלה בנושא של ניתוח הקטנת חזה לגברים.

הניתוח עצמו - gynecomastia

אחד הדברים שחשובלקחת בחשבון לגבי ניתוח זה, עוד בטרם תקבל את ההחלטה האם לעבור את הניתוח או לא, הוא כיצד מתנהל ההליך עצמו. באופן כללי מדובר על ניתוח שיימשך כשעה וחצי תחת הרדמה מלאה, אשר אינו דורש אשפוז כלל. במהלך הניתוח עצמו יבצע המנתח הפלסטי שימוש בטכניקה של שאיבת שומן ושל הסרת הרקמה הבלוטית, שבדרך כלל לא ניתן לשאוב אותה משום שהיא נוקשה מדי, כך שהרופא המנתח יצטרך לבצע פתח בהיקף התחרה ולהסיר אותה. בתום הניתוח ולאחר ההתאוששות הראשונית, תשוחרר לביתך עם הנחיות ברורות להמשך תהליך ההחלמה בבית. כמובן, כמו בכל ניתוח אחר גם בניתוח הקטנת חזה לגבר gynecomastia, ישנם סיכונים מסוימים כמו בכל ניתוח פלסטי, אך בחירתו של רופא מקצועי ומנוסה תוכל לצמצם משמעותית את הסיכונים ולהגדיל את הסיכויים לניתוח מוצלח עם תוצאות מצוינות.
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום האסתטיקה של החזה הגברי
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / האסתטיקה של החזה הגברי. !