יום חמישי, 4 ביוני 2020

היתרונות וחסרונות בהרמת חזה או בהגדלת חזה

מאת: מערכת מנטול
חשבתן על הרמת חזה או הגדלת חזה, כדאי לכן להיות מודעות ליתרונות והחסרונות.
הגעתן להחלטה ? רוצות לקבל עוד היום מידע והצעות מחיר ממנתחים ? השאירו פרטים!
ניתוחים פלסטיים כגון: הרמה או הגדלת חזה, הפכו למאוד שכיחים ומבוקשים בשנים האחרונות היות והם מעניקים לנשים רבות את האופציה להתגבר על סוגיה אתה הן מתמודדות באופן תמידי ולאורך שנים והיא שדיים קטנים שאפשר להגדיל, או שדיים נפולים, שניתן לבצע להם הרמה. על ידי ניתוחים אלו אפשר לשנות את מראה השדיים, להגדיל אותם במידת הצורך והציפייה על ידי כך לזכות לתוצאה איכותית לשנים רבות.
אך יחד עם זאת, הליך זה אינו חף מתופעות לוואי, ובנוסף שישנן נשים שפוחדות מהפעולה הפולשנית - הכירורגית ולפיכך נמנעות מלהתחיל בתהליך ולא מגשימות לבסוף את חלומם.
אז מה הן היתרונות בשני ההליכים הללו ומהן החסרונות? איך יתאפשר לך לדעת בוודאות שניתוח הוא למעשה הפתרון הנכון ביותר עבורך? למידע נוסף על ניתוחי חזה אנחנו מזמינים אותך להשאיר את פרטיך להמשך קשר עמנו.

הרמת חזה יתרונות וחסרונות

כידוע על פי רוב כאשר משהו בנו איננו מספק אותנו,ואנו חושבות ומהרהרות בו, הוא עשוי להוריד את הביטחון העצמי שלנו. שדיים במצב נפול עלול לגרור אותנו לתחושה מביישת, או לדמוי עצמי נמוך ועשוי אף להשפיע על הסקס שלנו עם בן זוגנו. בנוסף לזה ועל אף שזה נשמע לנו מעניין ומפתה, לניתוח הרמת חזה כמו גם לניתוחים אחרים קיימים גם חסרונות ויש להכיר אותם, להתחשב, להתייעץ ולנסות למזער את מידתם או למצוא חלופה אחרת.

החסרונות


כידוע, מדובר בהליך כירורגי פולשני על כל המשתמע מכך, אך במידה פחותה מזו של ניתוח הגדלת חזה. זמן ההחלמה הנה דבר שהכרחי להכיר בו להיערך בהתאם כגון: ימי מחלה (בהתאם להוראות המנתח), תופעות לוואי, סיכונים אפשריים ועוד. בנוסף כמו בכל ניתוח יש לקחת בחשבון את נושא הצלקות אך כיום גודלן של הצלקות קטנו מאד וכמעט שאינם נראים, ויש מנתחים שמשתמשים בחוטי תפירה מיוחדים שכמעט אינם משאירים סימני צלקת, יחד עם זאת יש לקחת את זה בחשבון ולהתייעץ על כך עם המנתח ולהעריך יחדיו את גודל הצלקות. כמו כן, המחיר כיום עדיין מהווה קושי וחסרון ללא מעט נשים שחפצות בניתוחי חזה כאלה ואחרים ואינן מסוגלות לשלם את הסכומים המקובלים.

היתרונות


הליך כירורגי בתחום זה יהיה עוד שנים רבות כנראה בפתרון מוצלח להרמת החזה, וימשיך לספק לנשים רבות מראה חזה זקור עם אופציה להרים את הפטמות כלפי מעלה טיפה ולהתהדר בחזה מושלם, סקסי שיספק עבורכן מסה משמעותית לביטחון העצמי ואם את חוששת מצלקות, כיום קיימות שיטות חדשניות יותר עבור נושא התפירה וגודל הצלקות ושיטות אלה מורידות את גודל הצלקות בצורה משמעותית ביותר, שזהו גם יתרון משמעותי.
כיום תחום הפלסטיקה בישראל חזק מתמיד, כמות המנתחים גדלה עם השנים, כמו גם רשתות האסתטיקה השונות מתרחבות ועם זה מחירי הניתוחים מעט יורדים וכמות המבצעים בתחום עולה. כמו כן, מבוטחי קופות החולים נהנים מהנחות ענק על ידי סבסוד קופת החולים שלהם, אך לא כול קופות החולים מסבסדות ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים.
צרו עמנו קשר לקבל מידע בנוגע להטבות, מבצעים וזכאותכם לסבסוד קופת החולים.
כמו כן, תוכלו לקרוא על כך בהרחבה במאמר - הכל על סבסוד קופות החולים בניתוחים פלסטיים.

הגדלת חזה יתרונות וחסרונות

להבדיל מהרמת חזה, ניתוח הגדלת חזה נועד לרוב לבעלות חזה קטן או גדול אך נפול מאד, לבעלות חזה לא אסימטרי, שטחי או בשל צורתו שאינה מספקת את המעוניינת. ניתוח זה מיועד לנשים שאינם מרוצות מאופי החזה שלהם מכל סיבה שהיא ומעוניינות בחזה גדול, סקסי בעל צורה מיוחדת ויוקרתית.

החסרונות


ממש כמו בהרמה, גם כאן מדובר בהליך כירורגי פולשני אשר דורש הרדמה מלאה ומשך ניתוח לרוב ארוך יותר, תקופת החלמה ארוכה יותר ומורכבת יותר ולעתים גודלן של הצלקות יהיו גדול יותר, משום שזהי פעולה כירורגית מורכבת וגדולה יותר.

יש לשים לב טוב טוב לגודל השתלים, לעתים מה שמורגש ביד אינו מספק לאחר שזה מושתל בנו וזה חיסרון גדול אך ישנה דרך אחת להבין בצורה מדויקת מה הגודל שאותו אנחנו רוצות וזה על ידי בקשה מהמנתח אתו הגעתם להתקשרות הכי טובה, לבקש ממנו טלפונים (כמובן בהסכמה) של מנותחות שהוא ניתוח ולדעת את הגודל שהן עשו מבחינת שתלים ולהתקשר ולהסביר שאתן לפני ניתוח ואת רוצה להגיע לראות איך הגודל. לרוב בקשה זו תענה בברכה וזאת גם דרך אגב, הזדמנות עבורכם לשמוע כמה הן מרוצות (עם בכלל) מאותו מנתח.

החיסרון הבא אינו שולי אך עם אתן נשים שמותגי העל נמצאים גם בחזיות שלכן אז שימו בצד כמה אלפי שקלים חדשים מראש לצורך רכישת חציות שיתאימו לחזה החדש, אולי תצרכו גם כמה חולצות חדשות, קחו את זה גם בחשבון.

היתרונות


היתרונות בהגדלת חזה הם שהליך זה ובסופו של דבר התוצאה עשוי לספק מענה לשנים של אי קבלת מראה גופך ושדייך כפי שהיו וכפי שהם כיום ועשוי למלא חלל של הגשמה ומיצוי יכולות תוך הספקה חיובית לביטחון העצמי שלך שעשוי להוביל אותך לדרך חדשה שעליה את משתוקקת מאד לצאת.
כמו כן, יכולת להתהדר והשוויץ בחופי הים במראה חזה יוקרתי ועשיר על ידי בגד ים מתאים וסקסי. והסרת הבושה שלעתים חוות נשים רבות שנכנסות למדוד חזיות או בגדים בחניות ועוד.
ניתוחי חזה - הדרך לחזה המושלם

בעידן הטכנולוגי העשיר והמתפתח בו כל ניתוח או טיפול מורכב הופך לפשוט יותר, מהיר יותר ויעיל יותר בין עם מדובר בחזה נפול או קטן, גדול אך מדלדל או שאינו אסימטרי או מכל סיבה שהיא יכולות העתיד מספקות עבור נשים רבות פתרונות עיצוב הגוף ופיסול הגוף לכל מטרה למספקת עבורנו מגוון אדיר של ניתוחים פלסטיים חדשניים ויעילים.

אנחנו, בפורטל איכות החיים - מנטול רוצים להמשיך ולספק עבורכם מענה לצרכים בסיסים ומיוחדים כאחד ולהמשיך ולספק לאלפי גולשנו בפורטל בית למידע חם ומקצועי על ידי מערכת הפורטל ובשיתוף הרופאים והמרפאות שאתם אנחנו עובדים.

אהבת את המאמרים שלנו ? רוצה לפרגן לנו ? שתפי בבקשה את המאמרים שלנו בפייסבוק או לחצי לנו לייק וגוגל+.


רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים
בתחום ? אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .


שתלי סיליקון
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום מאמר 383
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / היתרונות וחסרונות בהרמת חזה או בהגדלת חזה. !