יום ראשון, 7 ביוני 2020

הגורמים לנפילת החזה

מאת: מערכת מנטול
השנים חולפות ומראה החזה שלנו אינו במיטבו ונוטה ליפול ולרדת מטה אך זה לא צריך להישאר ככה וכיום הפתרונות להרמת החזה והגדלתו כבר אינו פתרון מורכב או יקר במיוחד.
הזמן הוא מרכיב מכריע במצבנו הגופני והרפואי וזה טבעי אך לא כולנו מרגישים טוב עם זה או לא כולנו רוצים בכך. כיום על ידי ניתוחים פלסטיים שונים, כירורגיים או אסתטיים ניתן לשחזר אזורים בגוף למצב קודם או למצב אופטימלי בהתאם לציפיות שלנו ובהתאם למשתנים שונים ומגמות שונות ומגוונות.
בחלוף הזמן גופנו עובר טראומות שונות כגון היריון ולידה וכך למעשה נפגעים אזורים מסוימים בגוף ומשתנים כמו החזה, החזה הוא אחד האזור הגוף שנפגעים הכי קשה לאחר לידה, הריון והזמן שאחרי ולפיכך צורתו ומסתו משתנים בצורה ניכרת המשפיעה בין היתר על המראה אך יחד עם זאת חזה נפול גם עשוי להשפיע על התחושות הרגשיות שלנו כגון: הדימוי העצמי שלנו והביטחון העצמי שלנו, כמו כן, לעתים על אופי יחסינו עם בן הזוג שלנו. עם את סובלת מחזה נפול ומסת החזה אינה במיטבה וניכר בה חוסר הגמישות ואלסטיות יתכן שניתוח הרמת חזה יעניק לך מראה מחודש, צעיר ורענן אך ניתוח זה מתחיל למעשה מבדיקות מעמיקות שעליך לעשות, חקירה, השוואה והפקת לקחים, בטרם תתקשרי בהסכם עם מנתח.

שלב ההבנה, המושגים והנפשות הפועלות בתחום

ראשית לכל דבר, יש להבין מהו ניתוח הרמת חזה ואנו ממליצים לך להתחיל לקרוא וללמוד על הנושא לעומק שזה אומר להעמיק בשיטוט בפורומים מוצלחים בתחום ניתוחי חזה, קריאה והבנה מגורמים סמכותיים על אופי הניתוח, הסיבוכים האפשריים, תופעות הלוואי, העלויות, ההחלמה וכל דבר אשר יכינו אותך יותר טוב לפגישות הייעוץ שיש להגיע אליהן. שימי לב! לא צוין במאמר פגישת ייעוץ אלא פגישות ייעוץ ובהמשך נדגיש יותר טוב את הכוונה. בנוסף, יש לקרוא ולהבין את הגדלים השונים, את השאלות השכיחות בעולות ונשאלות בקהילות השונות ולהכין כבר מתחיל התהליך רשימת שאלות משלך אשר אותן תדעי לשאול בזמן הפגישה ולהבין טוב יותר מול איזה מנתח את יושבת וברמת הידע שלו או ההכוונה שלו מכל שאלה.

שלב ההבנה והלמידה יוביל אותך לפגישה יותר טובה מול מנתח שיבין שאת מבינה וימנע מלנסות להוליך אותך שולל לצורך האינטרסים האישיים שלו על אף שרופא שישראל מוכרח ומחויב להיות קודם כל רופא ואחר כך איש מכירות, עדיין קיימים מנתחים שכיסם חשוב יותר ועשויים להוביל אותך לצד האינטרס הכללי שלו שלא בהכרח יטיב לך בתוצאה הסופית .

ייעוץ ניתוח הרמת חזה

שלב הייעוץ הנו השלב בו את מראיינת את הנציגים שקיבלו את היכולת לנתח אותך בניתוח הרמת חזה או בניתוחים פלסטיים שונים ועליך לקבל אותם בצורה הזאת כך שעם הם יענו על שאלותיך ויספקו את התשובות הכי נכונות והכי קרובות לתשובות אותם למדת בשלב ההבנה והלמידה. פגישת הייעוץ תכלול בדיקה המנתח את החזה, את אזור החזה, את פרופורציונליות ההרמה ביחס למבנה אזור בית החזה, בנוסף המנתח ישאל שאלות כמו האם עברת ניתוחי חזה כל שהם ושאלות רפואיות כלליות חשובות ולחלק מהמתחים אף יציג בפנייך מערכת הדמיה בה בו ימחיש לך למעשה את התוצאה הסופית של מראה החזה לאחר הניתוח. על המנתח להבין שאת מבינה ולמדת את הנושא ואינו צריך לדעת שזה מרשת האינטרנט או באיזה דרך באופן כללי אלא רק להבין שגם את יודעת דבר אחד או שניים בנושא ולתת לו להבין בסך הכל שהוא לא הראשון שאת מגיעה אליו לייעוץ וגם לא האחרון.

בדרך זאת יתמודד מולך יותר טוב ברמת ההבטחה שלו מולך - גם הסכמית, יותר טוב, גם ברמת המחיר ברמת המידע שירצה להציג שיש לו וזה הזמן שלך להבין עוד ועוד כמה הוא יודע ומה הוא מסוגל להבטיח.

כשמדובר בהליך כירורגי, על כל המשתמע מכך - ומשתמע מכך הרבה מאד מאד, ועלות גבוהה שלא כל אישה יכולה לעמוד בה, יש לשלוף כל תוכנית על מנת להגן על עצמכם משפטית, רפואית, וכספית ומומלץ מאד ללכת לפגישת הייעוץ עם מכשיר הקלטה מוצג בפני המנתח שיבין שהוא שכספו מובטח גם אתם רוצים להבטיח את עצמכם ולהקליט כל מידע שעשוי לעזור לכם במקרה של אי עמידה בהסכם ובמילותיו.
אין מה להתבייש, ניתן לומר שאת עושים מחקר שוק ורוצים אחר כך לשבת עם עצמכם, לשמוע את ההקלטות ולהחליט מי נשמע לנו הכי נכון לביצוע ניתוח הרמת חזה עבורנו.

צניחת החזה והרמתו

צניחת החזה כלפי מטה היא תופעה טבעית מוכרת לנשים רבות, בעיקר לאחר הלידות הראשונות וההריונות, לעתים לאחר ניתוח שאיבת שומן או דיאטות משמעותיות, או בצורה טבעית יותר צניחת החזה נגרמת עקב גיל ההתבגרות שלאחר גיל 45-50 אשר גורם לירידה משמעותית באלסטיות של העור והרקמות וצניחת החזה. על אף שמדובר בגורמים טבעיים אין לקחת את זה באופן טבעי למען ביטחוננו האישי בגופינו, או למען בן הזוג שלנו אשר לעתים קרובות פוגע אף בו ובמידת החשק המיני שלו כלפינו.
מחקרים רבים מוכיחים כי גברים נאמנים וטובים שאוהבים את נשותיהם הפחיתו במידת קיום יחסי המין שלהם עם נשותיהם עקב ירידה בחשק המידה כתוצאה מצניחת החזה ומסיבות שונות אחרות.

בעידן המודרני של ימינו, חזה נפול נתפס כדבר פסול ומהווה מחסום רציני עבור גברים שמעוניינים באישה אך לוקחים בחשבון דברים כמו חזה נפול כפרמטר בל יעבור שמא יתביישו מלחשושי הסביבה הקרובה ועוד סיבות כאלו ואחרות. זה זמננו, בו דוגמניות במחשוף ובחזה מושלם מופיעות לנו מול העיניים בכל פינה ומשתנות את תפיסת העולם של כולם.

ניתוח פלסטי בחזה

היא דרך נפלאה ואטרקטיבית עבור נשים הסובלות מצניחת חזה, על אחת כמה וכמה בשנים האחרונות. ואלו הסיבות: קיימות לא מעט שיטות להגדלת חזה בדרכים טבעיות או על ידי חומרים כימיקלים בצורה של כדורים וקפסולות אך אינם נתנו ואינם יתנו מענה אמתי לאפשרות הגדלת החזה ורק יוסיפו לכם ברמת התסכול והעלויות הכספיות. אפשרות החזיות פוש אפ הן דבר טוב אך אינו עונה לגמרי על הצורך ועל התחושה הפנימית האמתית שלנו כלפי עצמנו, למעשה חזה נפול ישאר נפול ולא משנה כמה ננסה להרימו על ידי שיטות כאלה ואחרות.
לצורך הרמת חזה יש שתלים בצורות או בגדלים שונים ואותם מחדירים לחזה על ידי ניתוח כירורגי בחזה.
למידע נוסף בנושא שתלים להגדלת חזה או להרמת חזה - הכל על סיליקון בחזה.

במהלך ניתוח הרמת חזה ניתן גם ונהוג גם לשלב הגדלת חזה ולהעמידו במצב זקור ממש כמו שהיה לך בגיל 17-18 ושעדיין לא נפגע בחלוף השנים. כמו כן, ניתוח זה מתבצע בהתאמה למצב גופך ובצורה מלאכותית כזאת שתתאים ככל האפשר למצב טבעי.

מאמרים נוספים בנושא :

הכל על סיליקון בחזה.
הגדלת חזה מחירים.
מנתחים פלסטיים להגדלת חזה.

מנטול - הפורטל לאיכות חיים בישראל הנו אחד הפורטלים האיכותיים ומעניק מידע מקצועי מתוך חקירה מעמיקה, ראיונות והעלאת תכנים מקצועיים שנכתבו על ידי הרופאים והמרפאות שאיתן אנו בהתקשרות .
מערכת הפורטל עושה כל מאמץ להתעדכן במתרחש בענף האסתטיקה והניתוחים הפלסטיים ומתיימרת לספק לקהל הגולשים את המידע בנוגע לניתוחים והטיפולים השונים, המחירים, ההטבות והמבצעים באותה עת.

רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים
בתחום ? אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / הגורמים לנפילת החזה. !