יום שלישי, 14 ביולי 2020

ניתוח הצמדת אוזניים לילדים

מאת: מערכת מנטול
מראה האוזניים עשוי להשפיע על התנהגותם של ילדים רבים בבית הספר ובגן ועלול לגרום לילד פגיעה משמעותית מצד ילדים - ניתוח הצמדת אוזניים לילדים הנו ניתוח די פשוט ומאד הכרחי בקרב ילדים.
מאז ומתמיד נולדו תינוקות עם אוזניים בולטות וכיום זהו דבר שכיח והאוכלוסייה בעלת אוזניים בולטות מונה כ5% מכלל תושבי ישראל. בקרב מבוגרים הדבר פחות משמעותי עם כי גם אצלכם רצוי להתייחס לנושא במבחינה אסתטית אך בקרב ילדים הדבר חשוב יותר ועשוי לעצב את הביטחון העצמי של הילד שמוביל בעתיד למצב התנהגותי טוב יותר או פחות טוב, כמו כן, אוזניים בולטות עשוי להשפיע על דברים נוספים ורבים כמו על לימודיו, מצבו החברתי ועוד. בקרב נשים או ילדות בוגרות יותר הדבר פחות משמעותי שכן הן יכולות להסתיר זאת על ידי השיער או במידה והן דתיות אז על ידי כיסוי הראש המקובל, מחקרים מוכיחים כי האוכלוסייה שהכי נפגעת מכך בהווה ובעתיד הם הילדים והגברים.

ניתוח הצמדת אוזניים לילדים מעניק פתרון מושלם לילדים ונחשב לניתוח בטוח במיוחד, הכרחי ואף גורם מכריע בתכונותיו של אדם בהווה לעתיד טוב יותר. ניתוח זה נחשב לניתוח מהיר יחסית, קל, פשוט ללא תופעות לוואי עתידיות ומחירו גם אינו גבוה כלל ביחס לניתוחים פלסטיים אחרים.
ניתוח הצמדת אוזניים נקרא בשפה הרפואית המקצועית גם : אוטופלסטיקה.
ועל אף שזה כן, נשמע באמת כמו משהו מתחום הפלסטיקה לרכב זה ביטוי רפואי מקצועי בתעשיית ניתוחי אוזניים - אוטופלסטיקה.

ניתוח הצמדת אוזניים לילדים ותינוקות - מאיזה גיל ?
מה התהליך ? ובאופן כללי.כעיקרון ניתוח זה מתאים לרוב הילדים החל מגיל 6 ורצוי לבצע זאת כבר בגיל זה על מנת לחסוך מהילד את המבוכה, וצחוקם של ילדים אחרים על חשבונו. הליך הניתוח עצמו מתחיל משינוי של זווית שקיימת בין האוזן לבין הראש, שכן האוזן קרובה יותר לראש, לכן נקרא ההליך ניתוח הצמדת אוזניים. אין שיטה אחת לביצוע, וכל רופא מתחיל מצורה כל שהיא ומסיים בדרכו אך באופן כללי מדובר בהליך כירורגי לכל דבר ועניין, ומתבצע לרוב על ידי הרדמה כללית מלאה, לרוב כאשר מדובר בניתוח ילדים קטנים ממש.ניתוח בקרב מבוגרים מתבצע לפעמים בהרדמה מקומית, ניתן גם לבקש זאת מהמנתח, ויש לקחת בחשבון שכל התהליך נמשך כשעה וחצי ולאחר מכן אתם משוחררים הביתה עם חבישה מקומית, רצוי לקחת יום חופשה מהעבודה ליום שאחרי הניתוח.
לאחר הניתוח ושחרור הביתה תתבקשו ללכת לישון כל יום כאשר רצועה אלסטית נמצאת על האזור האוזניים לשם הגנה.את התפרים מורידים לרוב אחרי שבועיים, ישנם מנתחים שמשתמשים בתפרים נמסים שלא ניתן להסירם וגם אין צורך, שכן אלה מיועדים להחזיק את התפר ובחלוף הזמן להתמוסס לתוך הרקמות ואין מה לדאוג הם אינם מזיקים. לגבי כאבים מיוחדים, אין ממש למעט ביום יומיים אחרי, אך רגישות יתר באזור או מתוך מגע לא עדין עשוי להכאיב ואף להזיק, לרוב בחודש הראשון לאחר הניתוח הצמדת אוזניים.

הצמדת אוזניים לילדים ולתינוקות - מידת ההצלחה

ובכן במידה ואתם שוקלים לעבור בעצמכם ניתוח כזה או לקחת את הילד שלכם לניתוח זה קחו בחשבון שניתוח הצמדת אוזניים נחשב מוצלח בכ-85 אחוזים מהאוכלוסייה המנותחת ומגיע לרף גבוה מאד של נותרים המביעים שביעות רצון מהניתוח מיד לאחר הניתוח, כ15-20 אחוזים מהמנותחים שעוברים את הניתוח אך לא ברמה מוצלחת הם בעיקר אלה שעברו תיקונים אפרכסת או שאינם שביעי רצון באופן כללי ובכל סיבה שהיא.


ישנם כמה וכמה סיכונים שיש לדעת עליהם לקחת בחשבון אך אינם סיכונים גבוהים ומסתכמים בעיקר בשטפי דם מקובלים וטבעיים לניתוח זה, אדמומיות ולעתים נדירות דלקות מקומיות אך הטיפולים בכך פשוטים ועוברים על ידי: אנטיביוטיקה או טיפול בניקוז השם או המוגלה.
דלקת מקומית לאחר ניתוח הצמדת אוזניים נחשב לנדיר ומטופל מיידית ללא חשש לכישלון הניתוח.

תבינו את התחום בטרם תפנו לייעוץאין ספק שניתוח זה נמצא יעיל ואף הכרחי אך יש לחקור את הנושא בטרם פניה לגורמים מוסמכים לכך, עליכם לדעת ולקבל את האפשרויות השונות תוך מחקר הפרמטרים השונים והמחירים ואת זה ניתן ללמוד ולהשכיל בכך על ידי קריאת מאמרים מקצועיים בנושא הצמדת אוזניים לילדים ברחבי רשת האינטרנט ולהגיע מוכנים לקבלת ייעוץ, הכוונה והצעת מחיר.


רצוי מאד להגיע וכמה מפגשי ייעוץ בכמה מרפאות.
למדו את תשובותיו של המנתחים הפלסטיים מייעוץ לייעוץ ובקשו מהם 3-5 מטופלים אחרונים לשם התקשרות עמם ולקבלת חוות דעת מהם. חשוב להבין טוב טוב את התהליך הזה, ואת התוצאה הסופית האפשרית עבורכם ואת הרצון של המנתח בהצלחת הניתוח לרצונו בשביעות רצונכם. הביעו בפניו את החששות שלכם והרחיבו ככל שידוע לכם על הציפייה שלכם מהניתוח, לגבי ההכנות, לימים שאחרי, לגבי התהליך, ואיך להתמודד במהלך ההחלמה. תשובות הרופא לשאלות ותהיות אלה יסייעו לכם מול מי אתם יושבים וממי אתם מקבלים ייעוץ ומה רמת הביטחון שהוא מספק לכם, זה מאד חשוב בטרם כניסתכם לחדר הניתוח ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בהליך כירורגי בילדכם.

כמה עולה ניתוח הצמדת אוזניים לילדים ?

המחירים עבור ניתוח זה נעים בין 5.500 שקל - 11.500 שקל .

ניתן להשיג סבסוד של קופת החולים לניתוח זה אך לא כל קופות החולים משתתפות בעלויות ומסבסדות.
צרו איתנו קשר לבירור לגבי סבסוד קופת החולים בה אתם חברים, להטבות ומבצעים בתחום.

ניתוח הצמדת אוזניים כללית

כיום קופת החולים כללית משתתפת בעלות ניתוח הצמדת אוזניים לילדים, לתינוקות ולמבוגרים.
יש להיות חבר בקופת החולים, מנויים לאחת משתי האופציות "כללית מושלם" או "כללית פלטינום" ולהנות מסבסוד הניתוח בהנחה משמעותית למדי. תוכלו לקרוא על כך בהרחבה במאמר: הצמדת אוזניים בסבסוד קופת החולים.

לגבי חברים בקופת החולים מכבי: ניתן לקרוא על כך בהרחבה במאמר: ניתוח אף דרך מכבי - בו מצויין בדיוק המחירים לניתוחים פלסטיים והצמדת אוזניים דרך קופת חולים מכבי.

מאמרים קשורים לנושא זה:

ניתוח הצמדת אוזניים ללא ניתוח.
הצמדת אוזניים בסבסוד קופות החולים.

אהבתם את המאמרים שלנו ? עזרו לנו לשתף אותם לעוד אנשים
בפייסבוק שלכם או לחצו לייק או גוגל+ . תודה .


רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים
בתחום ? אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .


במידה ואתם עדיין מתלבטים ואינם בטוחים עם ניתוח הצמדת אוזניים הוא הדבר הנכון או משהו הזמן הנכון, אתם כמובן מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם באתר, ממש בסוף המאמר ואנו נעשה כל מאמץ לחזור אליכם לנסות לעזור לכם בהחלטה.
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום מאמר 387
צוות מנטול - הפורטל לאיכות חיים, מקווים שנהנית מהמאמר אודות ניתוח הצמדת אוזניים לילדים. אנו נשמח להציע לך מגוון בתי עסקים שישפרו את איכות חייכם ויתנו לך ייעוץ בחינם בתחום ניתוח הצמדת אוזניים בקרב ילדים ותינוקות - מנטול.
/
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / ניתוח הצמדת אוזניים לילדים. !