יום חמישי, 4 ביוני 2020

האם כדאי להגדיל את החזה בגיל צעיר ?

מאת: מערכת מנטול
נשים רבות מחליטות עם עצמן כי הן רוצות לעבור ניתוח הגדלת חזה, לעתים מדובר בצעירות מאד שבגילן החזה רק סיים את התפתחותו אך אינן מרוצות ורוצות חזה בצורה אחרת או בגודל אחר, האם כדאי להן ?
דברים רבים משפיעים עלינו לטובה ולרעה אך מחקרים מוכיחים כי אכן הגדלת חזה או שינוי צורתו עשוי לשפר לאישה את הביטחון העצמי מאד ואף לסייע להן להתחיל דרך חדשה בבחירת בן זוגם. כל בחירה בחיינו חשובה לנו ומשוקללת בהמון כובד ראש, החל מתהליך רישומנו בלשכת הגיוס והמחשבה מה נעשה בשירות הצבאי שלנו, במוסד הלימודים שנבחר ללמוד בו, במציאת העבודה מתאימה לאחר הלימודים או באזור מגורינו. מראנו החיצוני מהווה גורם משמעותי ולו נתייחס בעיקר ובאופן יום יומי, עד כדי מצב שאנשים רבים נוטים לחשוב שמידת מראנו החיצוני עשוי להשפיע לנו על מגוון דברים אחרים בחיינו לטוב ולרע, ובצדק.

אצל נשים בנושא הוא דבר אפשר לומר הכי חשוב כמעט, שדבר אחד ניכר בהם מתוך כולם והוא הצורך שלהן להראות טוב או טוב מאד כמעט בכל רגע והאיבר הכי משמעותי אצלן הוא גודל החזה. לפיכך, ניתן לומר כי נשים רבות מעדיפות להשקיע במראה גופן ובגודל או בצורת החזה שלהן והרבה דברים חשובים לא פחות, אך האם כדאי להשקיע בזה גם בגיל צעיר ולהגדיל את החזה בגיל צעיר ? אם גם את חושבת על ניתוח הגדלת חזה, קחי בחשבון שישנן לא מעט פרמטרים בטרם תגיעי לייעוץ ולניתוח עצמו. ראשית עליך להבין כי מדובר בהליך כירורגי לכל דבר ועניין ועליך לשקול זאת ברצינות רבה.

ניתוח זה אומנם עובר בבית החולים בתנאים סטריליים ובהרדמה מלאה אך יש לכן תופעות לוואי שכיחות בטווח הקצר והארוך. למרות שמדובר בניתוח מאד נפוץ עד כדי מקום שני אחרי ניתוחי אף, יש להבין את הדברים לעומק, ללמוד את התופעות הלוואי האפשריות, את המנתחים הפועלים בישראל ועוד דברים רבים בטרם תפני לייעוץ לניתוח הגדלת חזה.

הגדלת חזה בגיל צעיר - ההבנה וההכרה

רבים שהרופאים אשר טוענים לא פעם כי ניתוח הגדלת חזה עדיף לעולם בגיל צעיר ככל האפשר שכן ניתוחים שונים בקרב צעירים מוכיחים פעם אחר פעם כי גוף האדם של אדם צעיר מתרפא מהר יותר ומשך ההלחמה מהיר יותר וקל יותר. הליך כירורגי הוא הליך שיש לתת לגוף זמן התאוששות והחלמה ואין לזלזל זה, אך עם את צעירה אל חשש גופך כאמור עשוי להתמודד עם זה הרבה יותר טוב מאשר אישה מבוגרת. מחקרים רבים מוכיחים שנשים רבות שביצעו בגוף ניתוח פלסטי בגיל צעיר, המשיכו לניתוחים פלסטיים שונים תוך כמה שנים בלבד ויש שיגידו כי מדובר בהתמכרות. ניתוח כזה בגיל צעיר טוב יהיה יותר שכן תוכלי ליהנות שנים רבות יותר מהניתוח.

אז מי הוא המנתח שלך ?

בדיקת המנתח שלך הוא שלב מתקדם במסע שלך להגדלת חזה או לכל ניתוח פלסטי אחר.
ראשית עליך להבין ולהכיר את הנושא, את ההליך, את הסיכונים, את היתרונות והחסרונות והמחירים והמקובלים בתחום. בטרם תפני לייעוץ לניתוח הגדלת חזה יש להתחיל ולשוטט באתרים מקצועיים בתחום הניתוח אותו את רוצה לעשות, ללמוד את השאלות העולות מתוך פורומים מקצועיים בנושא להתייעץ בעצמך בפורומים הרלוונטיים, בהם קיים מנתח העונה לשאלות הגולשים ולהתחיל ללקט ו/או לכתוב שאלות מהראש שלך, אותם תשאלי בפגישה שלך עם המנתחים השונים. לאחר זמן מה משתתחילי להתעניין באתרים השונים תצברי ידע, תלמדי את המושגים, תכירי רופאים מומחים יותר ומומחים פחות, דומיננטיים יותר ופחות ותדעי כבר לגבש לעצמך דעה על סמך ידע וזה חשוב מאד.

בחירת מנתח לניתוח הגדלת חזה הוא הדבר הכי חשוב בתהליך ועליך לדעת לשאול את השאלות הרלוונטיות ביותר, במעמד הפגישה שלך עם מנתחים תשאלי אותם ומתוך הידע שלך תוכלי להבין טוב יותר מי מנתח שעונה בצורה הכי מלאה, הגיונית וקרובה יותר למה שלמדת. לעולם אין להתקשר בהסכם סופי עם המנתח הראשון שהגעת אליו לייעוץ, מפגישה לפגישה תביני טוב יותר למה דבר זה צוין במאמר זה. דבר נוסף, נושא המחיר הנו גם עומד בפרמטר חשוב אך לפני זה ובהקשר לזה, יש לציין כי עליך לרמוז למנתח בזמן הייעוץ כי את קבעת עם הוא כמה מנתחים לייעוץ לגבי הגדלת חזה וברגע שתאמרי לכל מנתח את זה תוכלי לגרום לו לרצות להעביר לך פגישת ייעוץ רצינית ובה הוא יהיה מוכן יותר לפרט במילים או להציג לך הדמיות הכרחיות למראה הצורה והגודל וכן מראש ידע גם להיות סביר במחיר.

ככל, בעל מקצוע או כל נותן שירות מאינסטלטור ועד רופא מנתח, נושא המחיר עומד בעיניי נותן השירות כפקטור בדירוג 10 מתוך 10 ואותו הוא משקלל לאחר פגישת לקוח-נותן שירות כאשר הוא מודד את רמת שביעות רצון הלקוח מהפגישה, רמת התלהבותו ורצינותו לבחור בו לתהליך או לתיקון ולפיכך ובהתאם למדד אותו ישקלל נותן השירות בראשו כך זה ישליך על המחיר ויגדיל אותו.

המחירים משתנים ומגוונים אך לכולם כמה דברים משותפים לפיהם המחיר משתנה והם: מיקום המרפאה, וותק המנתח ורמת הביקוש לניתוחים פלסטיים על ידו, המוניטין שנצבר לו, רמת מומחיותו והסמכותיו, לדוגמה: ישנם מנתחים שמרבית השנים בהם הם פועלים כמנתחים הם למעשה מנתחי אף או חזה ועיקר הפעילות שלהם סביב תחום זה, לפיכך אין זה אומר כי הוא המומחה ביותר בתחום זה, אולם יש למנתח מומחה בתחום זה יכולות גבוהות יותר, רמת ידע בתחום ספציפי עשיר יותר, לעתים שיטות וטכניקות או מכשור עזר שאין למתחים כלליים ועוד.

בכל מקרה, בטרם ההתקשרות סופית עם מנתח יש לבקש ממנו או מעוזרי המרפאה בין 3-5 מקבלי שירות אחרונים שקיבלו שירות בתחום הגדלת חזה בלבד או בשביל ניתוח אחר שאותו אתם רוצים, ולעולם לא לבקש "אני רוצה טלפונים של לקוחות מרוצים / ממליצים" או משהו כזה, אלא לבקש את המנותחים האחרונים ועם אפשר רצוי לנסות לראות שבאמת נותנים לכם את זה והמזכירה לא בוחרת לפי מה שנראה לך במחשב כלקוחות שהיה אתם כימייה טובה ויצאו מרוצים.

רבים טועים ומקבלים טלפונים של מנותחים שעברו ניתוח מוצלח באותה מרפאה ובעצם את מראש שבויים למרפאה הזאת שכן עם תתקשרו אל אותם מנותחים תקבלו מכולם חוות דעת טובה ותסגרו שם בעצמכם אך יתכן שבין מנותח מרוצה למרוצה אחר קיימים מנותחים שאינם מרוצים ועליכם לדעת ולהכיר אותם ולדעת בדיוק מה הם לא מרוצים, הם עשויים להציל אתכם.

אהבת את המאמרים שלנו ? רוצה לשמוע כמה יעלה לך ? מנתחים להגדלת חזה.
לא בטוחה באיזה שתלי סיליקון לבחור ? מהם הגדלים ? הכל על שתלי סיליקון בחזה.

רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ? חברים באחת מקופות החולים ? יתכן ומגיע לכם סבסוד מהקופה - אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / האם כדאי להגדיל את החזה בגיל צעיר ?. !