יום חמישי, 27 בפברואר 2020

ניתוח אף – עצות, טיפים ומחירים

מאת: מערכת מנטול
חושבים על ניתוח אף ? רוצים לקבל מידע רחב ומעניין וכמה טיפים בנושא ? המאמר הבא בדיוק עבור אלה המתחילים בתהליך הלמידה וההבנה ויעשיר עבורכם את הידע לקראת הניתוח המיוחל.


מאיזה גיל אפשר לעשות ניתוח אף ?

ניתוחי אף מתבצעים לרוב לאחר גיל 16 בקרב בנות ולאחר גיל 17 בקרב בנים אך יש לבחון את מצב העצמות בטרם תחילת תהליך כירורגי באף ולפנות לרופא המשפחה, רופא פרטי או למנתחים בתחום. ככלל, יש לתת לגוף התבגר בגילאים אלה את הזמן לסיים את התפתחותו המלאה של העצמות וסחוסי האף ולאחר מכן לבחון אפשרות ניתוח אף ׁ(rhinoplasty) . לעולם אין לגשת לניתוח אף בגיל 16 או 17 עם אינכם בדקתם את התפתחות האף על ידי הגורמים המוסמכים לכך ודווח לכם מגורם רשמי לכך כי הנם מתאימים.

על אף שניתוח אף נחשב לניתוח מאד פופולרי ושכיח יש להכיר בפרמטרים רבים בנושא זה, ללמוד ולהשכיל בנושאים ובשאלות אותם תצטרכו לשאול את המנתח ומה הדברים העיקריים אותם אסור לכם לשכוח. ניתוח זה אומנם נחשב לשכיח ביותר אך גם למורכב ביותר בתחום הפלסטיקה.

איך עושים ניתוח אף

ניתוח אף נועד לשנות את האף, לרוב על ידי שינוי עצם האף והסחוסים שלו ותחת ניתוח זה יש שני ניתוחים עיקריים ופופולריים והם ניתוח אף פתוח וניתוח אף סגור. לשתי השיטות יש חשיבות שונה מבחינת יכולת ההחלמה, רמת המורכבות ועוד. לרוב מנתחים פלסטיים בעלי הסמכה לניתוח אף אף יהיו מקצועיים יותר ובעלי טכניקות רבות יותר בתחום זה מאשר מנתחים פלסטיים כלליים. בשיטת הסגורה יהיה על המנתח להתחיל ולסיים את הניתוח מתוך הנחיריים ללא מגע בעור העוטף את האף כלפי חוץ וזה כמובן ניתוח ללא צלקות חיצוניות, אולם בשיטה השנייה - הפתוחה, המנתח מוריד את מחיצות האף ובשביל זה מייצר חתך שאחריו תהיה צלקת אך קטנה מאד מאד, אך יש כמובן לקחת את זה בחשבון.

האם המנתח מקצועי ?

ניתוח זה צריך לפעול על ידי מיומנות גבוה שכן מדובר באיבר מאד משמעותית הנראה לעין מאד בכל שיח הכי קצר ובכלל. בנוסף, הליכים שאינם מתבצעים ברמת מקצועיות גבוה עשויים להסב נזק משמעותית אסימטרי ואף בריאותי שעשוי להוביל לבעיות נשימה. לפיכך, מנתח אף חייב להיות מנתח בכיר, מומחה, שהשתלמויות עבורו הן דבר בשגרה וניתוחי אף עבורו הן ניתוח על בסיס קבוע בתדירות גבוהה ושמנותחים רבים ממליצים עליו. אנו ממליצים לקרוא הרבה על הנושא בטרם תפנו לייעוץ לניתוח אף (rhinoplasty), עליכם להשכיל בנושא מתוך מאגרי מידע שונים ברחבי האינטרנט, לשוטט בפורומים מקצועיים בנושא, לקרוא את השאלות והתשובות השונות ובעיקר לחפש את הבעיות שעברו מנותחים בעבר בניתוח דומה. לאחר כל זה יש בראשכם מידע עשיר אך כדאי כמובן לכתוב את כל השאלות הכי רלוונטיות בצורה מסודרת ובעיקר להוסיף שם קטגוריה של בעיות רפואיות או אסתטיות שנתקלתם בהם במהלך השיטוט לאגד את הכל בצורה מסודרת ולשמור לימי הייעוץ אצל המנתחים השונים.

מומלץ לקבוע עם כמה שיותר מרפאות בתחום הפלסטיקה וניתוחי האף בפרט ולא לחסוך בכסף גם עם מבקשים מכם דמי ייעוץ. הכניסו בראשכם שעלויות הניתוח מראש זה גם דמי ייעוץ ותפנימו כי ייעוץ הוא למעשה אחד המרכיבים החשובים ביותר בתהליך שלכם בדרך לניתוח אף ומכל מנתח תוכלו להסיק מסקנות נוספות ולגבש דעות יותר ויותר מוחלטות וברורות.

מומלץ לרמוז למנתחים השונים שאתם בסבב מרפאות לניתוחי אף וקבעתם עם כ-5 מרפאות על מנת לגרום למנתח להתחרות ובכך לספק לכם מידע עשיר, מענה מספק לשאלותיכם ומחיר סביר שכן ידוע לו שהוא בתחרות מול לפחות 3 עד 5 מנתחים.

כמה עולה ניתוח אף?

ראשית עליכם להבין איזה לאיזה ניתוח אתם זקוקים, לאחר מכן, האם תצטרכו יחד עם זאת הליך כירורגי או אסתטי נוסף בעקבות הבחירה שלכם. ישנם ניתוחי אף שמתבררים במהלך הייעוץ כי הם מורכבים יותר, ישנם כאלה שהאף שלהם זקוק באותה הזדמנות לניתוח מחיצות ומכל סיבה שהיא ליכולת נשימה טובה יותר למשל לכן העלויות עשויות להשתנות ולעלות. ככלל, הניתוחים די שגרתיים ולכל בעיה רפואית או אסתטית ניתוח בהתאם, כמו כן, מחיר לכל סוג של ניתוח. המחירים משתנים ממגוון רחב של פרמטרים אך לכולם מכנה משותף שמקשה עלינו להעריך את המחיר הסופי שידרשו המנתחים השונים כגון: וותק המנתח והמוניטין שלו, מיקום המרפאה וגודלה, רמת מקצועיות ומומחיותו של המנתח אף, ומשתנים נוספים כגון: הצורך בהרדמה מקומית או מלאה, כמות הצוות שנדרש לניתוח, משך הליך הניתוח, מורכבותו, אם יהיה צורך ביום אשפוז ועוד. על פירוט המחירים תוכלו לקרוא במאמר: ניתוח אף מחירים.

ניתוחי אף הציפייה והשיתוף שלכם

מעבר לכמה עולה ניתוח אף. ישנם לא מעט שאלות רלוונטיות שעליכם לשאול מנתחי אף, כמו כן עליכם לשתף את המנתח בכל עניין רפואי שעשוי להיות קשור כמו גם האם עברתם פציעה באף בעבר או ניתוח מסוים באף. פרטים אלה חיוניים והכרחיים לקביעת התוצאה הסופית של הניתוח והסרת מידע זה עשויה אף להכשיל את הניתוח ולפגוע, כאמור בתהליך ובתוצאה. אל תחששו לעולם שהמנתח עשויה לדחות אתכם ולא להסכים לנתח אתכם בגלל מידע כזה או אחר, חישבו על כך שזה עשוי מאד להועיל לתהליך או חשוב מכך להכריע בתוצאה הסופית. הסרת מידע מהמנתח עשויה להוביל אתכם לא רק לכישלון אלא לתביעה כנגדכם למען שמירת שמו ומוניטין המנתח בקהילה שכן כישלון בניתוח אף גוררת לשמועות ולאיבוד לקוחות פוטנציאלים לאותו מנתח אף.

עליכם לקחת בחשבון בכל רגע שניתוח אף (rhinoplasty) הוא הליך כירורגי ולעצם הביטוי הזה יש חשיבות גדולה ומשמעות רחבה שעליכם לקבל, ללמוד ולהשכיל בטרם כניסתכם לתהליך כזה. על אף שכיום ניתוחים פלסטיים נחשבים כמעט כמו טיפול ורבים מתקשרים עם מנתחים לצורכי עיצוב הגוף לשינויים כאלה ואחרים בגופם.

מאמרים נוספים בנושא זה:

ניתוח אף לחברי מכבי שלי
ניתוח אף בסבסוד כללית
סבסוד קופות החולים בניתוח אף
ניתוח אף שאלות ותשובות
טיפים להחלמה מניתוח אף

אהבתם את המאמרים שלנו ? עזרו לנו לשתף אותם לעוד אנשים
בפייסבוק שלכם או לחצו לייק או גוגל+ . תודה .


רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .

מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום מאמר 389
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / ניתוח אף – עצות, טיפים ומחירים. !