יום חמישי, 21 בנובמבר 2019

הצמדת אוזניים ללא ניתוח

מאת: מערכת מנטול
מעכשיו כול מי שמפחד מהליכים כירורגיים יכול לעבור טיפול הצמדת אוזניים ללא ניתוח בהליך יחסית פשוט ומהיר ובמינימום משך החלמה להבדיל מהליך כירורגי פולשני כמו ניתוח .
אחד הדברים שהכי גורמים לאנשים שלא לעבור טיפולים קוסמטיים הכרחיים הם התהליכים הפולשניים כמו ניתוחים פלסטיים, רבים חוששים שתהליכים כירורגיים בגופם ולעתים רבות מזניחים ונשארים עם פגמים בגופם שעשויים לדרום להם או לילדיהם נזק תדמיתי במראה שלהם, חברתי להצלחתם או ביטחוני לנפשם.

הצמדת אוזניים ללא ניתוח הוא הפתרון המדויק עבור אלה ששנים חששו לעבור את הניתוח המקובל והמוצא שנים רבות ולשאיר את אוזניהם בולטות אך אין גיל לניתוחים פלסטיים ואפשר לעבור את ההליך הזה בכול גיל ויפה שעה אחת קודם על אחת כמה וכמה כאשר המחיר אינו גבוה במיוחד ביחס לניתוחים פלסטיים אחרים

מאיזה גיל אפשר לעבור ניתוח הצמדת אוזניים ללא ניתוח?

עקרונית, רוב המנתחים והמטפלים ומוסמכים לכך יגידו לכם שניתן לעבור כבר מגיל 6 וזה נכון וגם די רצוי ואף הכרחי לילדיכם. אך אין מה למהר ולפני הכל יש לבדוק טוב טוב עם זה הזמן באמת עבור הילד מבחינה התפתחותית. עבור ילד הנושא חשוב כפליים ועשוי לשפר את מצבו החברתי ולעצב את אישיותו בטרם יהפוך ללעג מצד ילדים אשר נוטים לא מעט לצחוק וללגלג לילדים שיש להם אוזניים בולטות. אצל מבוגרים אין גיל או תקופה חשובה יותר בחייהם או פחות אך יש כמובן לשים את זה בראש סדר העדיפות שכן מדובר במראה האסתטי שלכם ועשוי לשפר את אופן תדמיתכם בעבודה, במערכת היחסים ובאופן כללי.

מחקרים הוכיחו לא מעט כי בעלי אוזניים בולטות יש סיכוי נמוך יותר במציאת בן זוג ופיתוח מערכות יחסים רציניות וארוכות. בעידן של היום ניתוחים פלסטיים הם דבר שכיח וחלק בלתי נפרד מחיינו כמו כל דבר שגרתי שאנחנו עושים באופן קבוע כגון: ללכת להסתפר, לעשות צבע (אצל נשים) ועוד.
לפיכך, כשם שאנחנו הולכים קבוע למספרה כך נתפסת בעיניי רבים שיש צורך בטיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים שיש לאדם ממוצע לעבור במהלך חייו לצורך שיפור המראה שלו ואיכות חייו בעלות ובמחיר יחסית נמוך מניתוחים פלסטיים פחות משמעותיים.

כיום, אדם שאינו מבצע טיפולים אסתטיים נתפס בעייני רבים כאדם לא אסתטי או זלזלן במידה מסוימת ולכן נמצא כי אנשים רבים בעלי צורך מסוים כמו הצמדת אוזניים ללא ניתוח יש פחות סיכוי במציאת בן/בת זוג. הליך זה, מתבצע ללא חתכים ויש כאמור לקבל על כך ייעוץ מקצועי במהלך פגישת הייעוץ מול הרופא.

ייעוץ אצל המנתח

לאחר שהחלטת שזהו, אתם הולכים על זה, והולכים לפתור את זה אחת ולתמיד, תצטרכו לקבוע עם כמה מנתחים בתחום זה ורצוי שיהיו בעלי הסמכות ורישיון לעסוק בניתוחים פלסטיים. רצוי לקבוע עם לפחות שלושה מנתחים בתחום לצורך הבנה מעמיקה יותר פרטנית יותר על ידי שלושתם ולהגיע להחלטה.
אל תחששו לחשוף בפני המנתח את החששות שלכם בנושא לניתוח זה, לעתים מדובר בהצמדת אוזניים ללא ניתוח עבור הילדים שלכם והדאגה שלכם היא מוצדקת ולגיטימית לגמרי. עליכם לקבל הרגשת ביטחון משחררת מהמנתח שינתח אתכם או את ילדכם ועליו להסיר כל דאגה מלבכם .
אל תתביישו, ביקשו לדבר עם מנותחים קודמים שעברו את הטיפול הזה אצל אותו מנתח, התקשרו ותשאלו את השאלות הרלוונטיות בעניין זה. כמו כן, ביקשו לדעת משהו המחיר עבור הצמדת אוזניים אצלו.

*קחו בחשבון שלעתים לא ניתוח לבצע את התהליך ללא ניתוח וימצא שיש צורך לעבור ניתוח הצמדת אוזניים כרגיל, לאחר בדיקה המנתח תדעו טוב יותר את מצב הסחוס והאפשרויות השונות.

החלמה והתאוששות

תקופת ההחלמה מניתוח זה הנה תקופה מאד קלה, מהירה ויעילה ביחס לשיטה המקובלת והשכיחה.
מבוגרים יכולים להחליט עם הם רוצים לעבור את הניתוח בהרדמה מקומית או כללית אך לרוב ההליך מתבצע להרדמה מקומית בקרב מבוגרים או בוגרים ובקרב ילדים על ידי הרדמה כללית. לאחר הצמדת אוזניים ללא ניתוח יהיו דימומים קלים מאד ו/או שטפי דם מעטים, שוב להבדיל מהליך כירורגי פולשני אך לעתים הדימומים עשויים להיות ניכרים יותר ובאופן כללי זה משתנה בין מטופל אחד לשני. התהליך אורך כשעה עד שעה ורבע ולאחר מכן יחבוש לכם המנתח את האזור ותשתחררו לביתכם עוד באותו יום, רצוי לקחת אתכם מלווה שינהג בדרכם הביתה או ילווה אתכם בתחבורה הציבורית שכן תופעות הלוואי הניכרות הם בעיקר טשטוש מחומרי ההרדמה. לאחר יום עד יומיים תוכלו להסיר את החבישה להתקלח ללכת חשש ממים על האזור.

בנוסף אין צורך בהוצאת תפרים לאחר הניתוח. תופעות הלוואי בשני המקרים הנן בעיקר נפיחות וכאבים הנובעים מכיפוף הסחוס. לעתים רחוקות, אחד התפרים עלול להשתחרר, דבר שיגרום לחזרה קלה של הבלט, אך החדרה מחדש של תפר בודד הנה הליך פשוט, אשר יכול להתבצע במרפאה, ללא צורך בתקופת החלמה ממושכת וארוכה יחסית.

הצמדת אוזניים ללא ניתוח מחיר

המחירים נעים בין 4.500 שקל - ועד 8.000 שקל אך ישנם לא מעט מנתחים שמבקשים עבור ניתוח זה מחירים גבוהים כמו 12.000 שקל ואף יותר.

כמו כן, קופות החולים השונות מסבסוד ומשתתפות לעתים במחיר עבור ניתוח זה ובניתוחים אחרים אך לא כולם וכל קופה והשתתפות והסבסוד שלה.
קופת החולים כללית היא הקופה למעשה שמסבסדת את מרבית הניתוחים והטיפולים האסתטיים ובאחוז סבסוד גבוה יחסית.
מרבית המנתחים לא עובדים עם קופות החולים אך רשתות האסתטיקה והניתוחים כן בהסדר עם כללית.

מאמרים נוספים בנושא:

מחירון ניתוחים פלסטיים
סבסוד קופות החולים בהצמדת אוזניים

רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
חברים באחת מקופות החולים ? יתכן ומגיע לכם סבסוד מהקופה .
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .

מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום מאמר 393
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / הצמדת אוזניים ללא ניתוח. !