יום חמישי, 4 ביוני 2020

הרמת חזה שאלות ותשובות

מאת: מערכת מנטול
מהו חזה נפול, מיהי מועמדת טובה לניתוח הרמת חזה ומה קורה לאחריו. כל התשובות במאמר הבא.
כל אישה מכירה את התופעה - את מביטה במראה ושמה לב שמראה החזה שלך השתנה.
השפעות הזמן, הלידות והתנודות במשקל הגוף נותנות את אותותיהן - החזה נראה מרוקן יותר וצנוח. נשים רבות בסיום תקופת הלידות שואפות להשיג שוב את המראה הרענן והמחמיא שאפיין את החזה בעבר. ניתוח הרמת חזה יכול להחזיר את קווי המתאר המחמיאים של הגוף לפני השינויים שהתחוללו בו. נשים רבות שעברו את הניתוח מדווחות על תחושת נוחות רבה יותר לאחריו ועלייה בדימוי ובביטחון העצמי.

מהן הסיבות לחזה נפול?

בין הגורמים המשפיעים על מעטפת השד ניתן למצוא שינויים הורמנוליים, השמנה, עישון, מתיחת יתר ונסיגה של העור והשפעות גנטיות. כאשר השד גדל כתוצאה מהריון או מהשמנה העור באזור נמתח. לאחר מכן בסיום ההנקה או לאחר ירידה במשקל, העור נרפה. אם נשמרה מידת האלסטיות בעור, השד ישמור על מראהו המקורי, אך אצל נשים רבות העור באזור השד כבר איבד מהיכולת הטבעית לחזור למקומו ולכן מתקבל מראה נפול הכולל לעיתים הופעה של סימני מתיחה.
רמת הצניחה של השד נמדדת על פי היחס בין הפטמה והעטרה לקפל התת שדי.
ככל שהמרחק ביניהם גדול יותר, כך עולה רמת הצניחה.
התהליכים הללו מתרחשים באופן שונה אצל כל אישה ותלויים בגורמים שונים, לכן קשה לדעת מראש כיצד יתקבל מראה החזה. בשנים האחרונות נשמעו טענות הגורסות כי פעולת ההנקה עלולה לגרום לצניחת השד, אך למעשה מחקרים בנושא הוכיחו כי היא לאוו דווקא הגורם המרכזי.
התופעות הנלוות להריון והלידה כמו מתיחת העור, העלייה במשקל והשינויים ההורמנוליים בעלות מידת השפעה גדולה הרבה יותר.

ניתוח הרמת חזה - מי מועמדת לניתוח?

אם סיימת את תקופת הלידות וכעת את שמה לב כי החזה שלך נפול ומרוקן יותר מבעבר, אם את חשה כי בעקבות מראה החזה את נמנעת מללבוש בגדים מסוימים או בגד ים, יכול להיות שהרמת חזה היא פיתרון עבורך.

באיזו שיטה מתבצע הניתוח?

מסטופקסיה (שמו הלועזי של ניתוח הרמת חזה) הוא ניתוח מורכב הדורש רמת מיומנות גבוהה מהמנתח הפלסטי. במהלך הניתוח יתבצעו שתי פעולות בו זמנית - האחת היא מתיחת של רקמת השד כדי ליצור מראה זקור, תוך שילוב של שתלים שימלאו את החסר במקומות הנדרשים.
במקרים מסוימים בהם החזה עדיין בעל נפח, אפשר להימנע מהוספת שתלים. בכל מקרה יש לבחון כל מקרה באופן אישי להתאים את מהלך הניתוח לכל מטופלת בהתאם לנתונים הפיזיים ולמטרות.
חשוב לציין כי אצל נשים בעלות חזה נפול חשוב לשלב בין שתי הפעולות - הרמה והגדלה, משום
שמקרה של הגדלה בלבד, משקל השתלים עלול להעמיס על רקמת השד ולהאיץ את צניחת החזה.

החיים לאחר הניתוח

ברוב המקרים, ניתוח הרמת חזה אינו מצריך אשפוז בבית החולים, ותוכלי להשתחרר למנוחה בביתך עוד באותו היום. בימים שאחר כך תוכלי לבצע בקלות את רוב הפעילויות שאת רגילה לעשות,
אך רצוי לחזור לפעילות בהדרגה ולנוח מספר ימים בביתך. כחודש לאחר הניתוח ניתן להסיר את החבישות. בשלב זה כבר תוכלי לראות מתוצאות הניתוח, ולהעניק לעצמך שוב את תחושת הביטחון העצמי, לרענן את המלתחה ולהנות המראה המחמיא שהושג.
בואו לקרוא על נושא זה בהרחבה במאמר - הגדלת חזה - למה לצפות ברגע שאחרי?

קישורים שימושיים בנושא:

השאירו בבקשה פנייה למנתחים, שיחזרו אליכם מנתחים להרמת חזה.
בואו לקרוא מאמר בנושא הרמת חזה יתרונות וחסרונות.

אהבתן את המאמרים שלנו ? פרגנו לנו בבקשה בשיתוף המאמרים שלנו
או לחצו לנו לייק וגוגל + .

רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
חברים באחת מקופות החולים ? יתכן ומגיע לכם סבסוד מהקופה .
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום
ניתוח הרמת חזה
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / הרמת חזה שאלות ותשובות. !