יום חמישי, 4 ביוני 2020

הגדלת חזה מחירים

מאת: מערכת מנטול
הגדלת חזה הוא הניתוח הפלסטי כמעט הכי פופולרי בתחום הפלסטיקה בארץ ובעולם ומחיריו נותרים שנים רבות באותם מחירים ואף בעלייה תמידית אטית. בואו לגלות את המחירים המבוקשים בתחום.

הגדלת חזה מחירים - אותם סיבות כול פעם מחדש

כבר שנים רבות שנשים פונות למנתחים לצורך הגדלת החזה שמסיבות שונות. הגדלת חזה לעולם תמשיך להיות הדרך לנשים רבות לתקן בגופם את נזקי ההיריון והלידה, את החזה הקטן שגדל להן ולעתים גם התביישו בו במהלך השנים בשירות הצבאי או בים או סתם ככה מול החבר שלהן. לנשים רבות חזה גדול עשוי לעזור לשפר בצורה ניכרת את תחושת הביטחון העצמי והכללי ולגרום להן לפתח ביטחון עצמי גבוה יותר שיעניק להם בהמשך ביטחון להתחלות חדשות בפן הזוגי או כדי פשוט לעורר מחדש את יחסי המין עם בן זוגם מחדש. מחקרים וסקרים ממשיכים לעדכן אותנו במתרחש בתחום ניתוחי חזה ומבשרים לנו שוב שוב כי הסיבות חוזרות על עצמם כל פעם המחדש בכל הנוגע להגדלת חזה. כמו כן, המחירים ממשיכים להיות פקטור חשוב ומכריע בקרב נשים רבות שמעוניינות לעבור את הניתוח הזה ולהגדיל את החזה.
אנו מתיימרים לסקר את נושא ניתוח הגדלת חזה מחיר כל פעם להביא למיטב גולשינו את המחירים המעודכנים בכל מאמר חדש.

אז מה הצעד הראשון ?

ראשית פנו רגע מהפנטזיות איך יראה החזה שלכן, כמה גדול וכמה זקור. חישבו ובדקו מה היכולת הכלכלית שלכן לצורך הניתוח המיוחל. לאחר מכן וכאשר אתן יודעות כמה עולה ניתוח הגדלת חזה - התחילו במחקר התחום שילווה לכן את כל הדרך, החל מסוגי הניתוחים השונים, סוגי השתלים המוצעים בשוק, מידע חשוב לפגישות הייעוץ, חיפשו ברשת שאלות ותשובות בנושא, בעיקר שימו לב לתשובות הרלוונטיות מגורמים מוסמכים בפורומים מקצועיים בתחום והכינו לפגישה את הסוגיות אותם תרצו לעלות מול המנתח בשלב בפגישה לרבות את נושא ניתוח הגדלת חזה מחיר.

באיזה גיל אפשר לעבור ניתוח הגדלת חזה ?

לגבי הגיל תדעו מעכשיו, רוב הניתוחים הפלסטיים אינם מתאימים ואף מסוכנים לבנות עד גיל 16 ולבנים עד גיל 17. לרוב עד גילאים אלה הגוף עדיין בתהליך ההתבגרות ולא בטוח כי סיים סופית את התפתחותו בצורה מושלמת ויש לעבור בדיקות מחמירות כדי להיות בטוח שעברתם את גיל ההתבגרות ומרגע זה לא יתפתח הגוף מעבר לכך.
מאמר בנושא - הגדלת חזה בגיל צעיר האם כדאי ?

הגדלת חזה מחירים

השוני המחירים בין המנתחים גדול מאד אך די ברור ויציב שנים רבות. תמחור המחיר משתנה לרוב בין אישה לאישה אך לא משפיע בצורה ניכרת על המחיר שמשתנה למעלה ולמטה יותר לפי סוגי השתלים, איכותם, היצרן שלהם, הגודל שלהם, הצורה שלהם ועוד. בין מנתח למנתח ישנם פערים אשר משפעים על הגדלת חזה מחירים והם לרוב, וותק המנתח, רמת הפופולריות שלנו בתחום או מומחיותו לתחום מסוים ספציפי יותר, מיקום המרפאה שלנו משנה אף היא את המחיר, כוח העזר שלו לכל ניתוח ובגדול קצב העבודה שלנו וזמינותו.

אחד השתלים שהכי משפיעים ניכרות על מחיר הגדלת החזה הוא השתל האנטומי. סיבות נוספות משפיעות והם איכות השתל, רמת סמיכות וצמיגות החומר הפנימי, מרקם השתלים וגודלם של השתלים, אלה הם למעשה הפרמטרים הכי משפיעים על המחיר הסופי אחרי רמת המנתח והפופולריות שלנו או ניסיונו והוותק שלו בכל נושא ניתוח הגדלת חזה מחיר.


בכל ניתוח פלסטי נדרשת רמת מקצועיות ומיומנות אחרת מהמנתח כדי להגיע לתוצאה סופית הנדרשת. לרוב מחדירים את השתל בכפל התת שדי - כלומר מתחת השדיים, לעתים בהיקף הפטמה או דרך בית השחי. על המנתח לבצע מדידות והערכות שונות בטרם תחילת הניתוח על מנת להגיע לסיכום סופי מהיכן תהיה הדרך הכי נכונה להחדיר את השתלים עבורך, בהתחשב בפרמטרים נוספים כגון: סוג השתל הנבחר, גודלו וצורתו.

פרמטרים אלה הם למעשה מה שיסכם את הגדלת חזה מחירים עבורך ומרכיבים עבורך את מחיר הניתוח הסופי כמו גם את הרופא מנתח לצורך משימה זו ובהתאם לתקציב הכלכלי שלך למטרה זו.

לפני שסוגרים עם מנתח

לפני שסוגרים עם מנתח עוד כמה דברים שעליכם לבדוק בכל הקשור לכמה עולה ניתוח הגדלת חזה ושעשוי לשנות המחיר מטה ולהוזיל עבורך את עלות הניתוח והוא השתתפות וסבסוד קופת החולים בניתוח הגדלת חזה. קופות החולים השונות מסבסדות ניתוחים פלסטיים מתוך צרכים רפואיים או אסתטיים ויש לבדוק את הנושא בטרם סגירה סופית מול מנתח.
ראשית יש לדעת שלרוב הגדול של המנתחים הפלסטיים בישראל אין הסדר עבודה מול קופות החולים ולכן המחיר אצלכם גבוה מאד ביחס למנתחים שעובדים בשיתוף פעולה מול אחת מקופות החולים.
כמו כן, השתתפות הקופה בסבסוד הקופה עשוי להשפיע לא מעט בנושא ניתוח הגדלת חזה מחיר.
לא כל קופות החולים מסבסדות ניתוחים פלסטיים ובוודאי לא כולן את כל הניתוחים הפלסטיים.
בכל הקשור לניתוח הגדלת חזה על חשבון קופת החולים יש צורך כמעט תמיד בתקופת הכשרה בקופה של כחצי שנה לפחות או שנה לדוגמא: בכללית .

אז תכלס, כמה עולה הגדלת חזה ?

ניתוח הגדלת חזה נע בין 14.000 שקל לבין - 23.000 שקל ללא השתתפות קופת החולים שלכם.

עלות הגדלת חזה בהשתתפות קופת חולים עשויה לרדת למחירים הנעים בין 10.000 שקל ועד 17.000 שקל.

מחיר שתלים להגדלת חזה הוא 1000 שקלים עבור השתלים הפחות מומלצים בשוק עד כ-3000 שקלים לשתלים היותר מומלצים והאיכותיים. תוכלו לקרוא על כך בהרחבה - הכל על סיליקון בחזה.

כתבות נוספות: הגדלת חזה יתרונות וחסרונות.

אהבתם את המאמרים שלנו ? רוצים לפרגן ? שתפו בבקשה את
המאמרים שלנו בפייסבוק או ליחצו לייק - תודה מראש .

רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
חברים באחת מקופות החולים ? יתכן ומגיע לכם סבסוד מהקופה .
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / הגדלת חזה מחירים. !