שבת, 11 ביולי 2020

שיטת בודי טייט להמסת שומן

מאת: מערכת מנטול
קשה לכם עם אימונים מפרכים כדי להוריד במשקל ועודף השומנים שנצברו ? אל תתייאשו, הכירו את שיטת הבודי טייט שכבר שיגעה את העולם.
אין ספק שנושאים כמו הצרת היקפים וחיטוב הגוף מטרידים חלק לא מבוטל מהאוכלוסייה, ויש לכך הוכחות בשפע - שיטות דיאטה שונות, חדרי כושר וטרנדים חדשים הקשורים לעולם הספורט ופיתוח הגוף - כל אלה נעשים פופולריים יותר ויותר. בנוסף אליהם, הוצגו בשנים האחרונות שיטות רבות ומגוונות להתמודדות עם שומן מיותר ולהצרת היקפים, באמצעות גלי רדיו - בודי טייט, אולטרסאונד, זריקות ושיטות טיפול אחרות. השיטות הללו מציעות מספר יתרונות משמעותיים, ובראשם העובדה כי מדובר בהליכים שאינם פולשניים, אשר מסייעים רבות לתהליכים של ירידה במשקל, הצרת היקפים וצמצום צלוליטיס. בין השיטות הללו נמצאת שיטה אחת מובילה ומוכרת, הידועה בשם בודי טייט. כדי להבין האם שיטה זו מתאימה לך ולמטרות האישיות שלך, חשוב להבין איך בדיוק זה עובד, מה היתרונות של הטיפול ומי הגורם המתאים להובלת התהליך.

שיטת הפעולה של בודי טייט - המסת שומן

בודי טייט הוא מכשיר שפועל באנרגיות של גלי רדיו להמסת השומן, אשר מתמקדות באותם אזורים שבהם מצטבר השומן העיקש, וכבר לאחר טיפול אחד ניתן לראות תוצאות. המכשיר מבצע למעשה שתי פעולות במקביל. הפעולה הראשונה היא חימום של האזור המיועד, לצורך המסה של תאי השומן ופליטתם החוצה מהגוף. הפעולה השנייה היא שיטוח העור, מה שמונע מגושי שומן תת עוריים להיווצר ותורם למיצוק ולהידוק הגוף. חשוב להבחין כי טיפול בשיטת בודי טייט נמשך בדרך כלל בין שעה לשעתיים, במהלכן המכשיר פועל באופן מדויק ובמינימום פולשנות כדי לפגוע בתאי שומן ולסייע לתהליכי הצרת היקפים. בתום הטיפול נחשב האזור בתחבושת אלסטית, שמטרתה להשלים את הטיפול ולהבטיח את השגת המטרה המרכזית, חיטוב הגוף. כדי להבין לעומק האם השיטה מתאימה לך ואיך תוכלי ליהנות ממנה ולראות תוצאות - השאירי את מספר הטלפון שלך לקבלת ייעוץ אישי והכוונה.

יתרונות הטיפול של בודי טייט

כאמור, בודי טייט תורם להצרת היקפים ולמיצוק העור, אך חשוב להבין כי מדובר בטיפול שיש לו יתרונות רבים בשוק שבו מוצעים פתרונות שונים לנושא זה. ראשית, מדובר בתהליך שאיננו ארוך - גם הטיפול עצמו קצר יחסית, וגם ההחלמה מהירה מאוד. בנוסף, הטיפול כולל שתי פעולות אשר מתבצעות במקביל, המסת שומן ושאיבתו, במקביל לשיטוח העור ומיצוקו, והוא גם טיפול שמציע דיוק רב מבלי לפגוע בגוף או ברקמות הסמוכות, וגם מבלי להשאיר צלקות, נושא שהוא בוודאי חשש עבור נשים רבות. היתרון המשמעותי ביותר הוא, כמובן, שאין עור רפוי בסוף הטיפול, פרט חיוני למי שמבקש לעבור טיפול להצרת היקפים והמסת שומן, שכן הליכים אחרים הקשורים בירידה במשקל עשויים להוביל לשאריות עור רפוי.

תכנון נכון של הטיפול

טרם תחילת הטיפול במכשיר בודי טייט תוזמני לפגישת ייעוץ ראשונית, במהלכה יבחן הרופא המטפל את אותם חלקים בגופך אשר זקוקים לטיפול. פגישת הייעוץ תסייע לתכנן את מהלך הטיפול עצמו ולהחליט האם יש להתמקד בתור התחלה באזור בעייתי אחד, או לחלופין - האם ניתן לבצע את הפעולה באזורים נוספים במקביל. בחירת הרופא המטפל היא, אם כן, אחד הדברים החשובים ביותר. מעבר לייעוץ ולהכוונה בפגישה הראשונית, רופא זה הוא גם הגורם ששולט באנרגיית גלי הרדיו לאורך הטיפול, והוא צריך לוודא התאמה מלאה של הטיפול עצמו לאופי האזור המטופל, ולגודלו. כדי לוודא שהטיפול מתבצע באופן יסודי ומדויק, חשוב לוודא היטב מי הוא הגורם המטפל ומה הניסיון שלו בתחום. התייעצות עם נשים אחרות שעברו טיפול דומה או בחינת חוות דעת באתרי אינטרנט, פורומים וקבוצות שונות במדיה החברתי - כל אלה יעזרו לך לוודא שאת עובדת עם האדם הנכון והטוב ביותר.

כמה עולה ? ואיך משיגים מחירים משתלמים ?

טיפולים אלה מוצעים אצל רוב המנתחים הפלסטיים והמטפלים בתעשיית האסתטיקה אך לא בכולם משתלם לעבור את הטיפולים האלה ואנו עדים ליותר ויותר מטופלים שחשים כי שווה להם לעתים לנסוע כשעה מאזור השרון או מרכז הארץ צפונה לטיפולים בחיפה או מאזור המרכז, תל אביב והשפלה לכיוון דרום.
המחירים עשויים להשתנות בצורה ניכרת כאשר בוחרים לעבור באזורים סביב אזור המרכז ואף רחוק יותר. בידקו טוב טוב עם תוכלו לחזור לבדכם לאחר טיפול כי חלק לא מבוטל למעשה מהטיפולים עוברים לאחר הרדמה מקומית או כללית.

אך תמיד ניתן לקבוע טיפול לשעות בהם הבן או הבת יוכלו לנסוע איתכם או חברה טובה או חבר טוב.
לעתים זה עשוי להשתלם מאד לחסוך לכם לא מעט כסף אך יש כאמור לקחת בחשבון כי מדובר בסיעות לפעמים ארוכות ועמידה בפקקים - חשבו טוב והתייעצו עם המטפלים או המנתחים שהגעתם אליהם כמה הדבר אפשרי ונכון.

המחירים עבור המסת שומן - בודי טייט משתנים כאמור בין מטפל אחד לשני, בין במרפאות הפרטיות ובין ובמרפאות ברשתות האסתטיקה השונות, בין המיקומים של המרפאות ומוניטין המטפלים והפופולריות שלהם בענף.

ככלל, מחיר לעולם יקבע לפי כמות העבודה שיש למטפל להשקיע כדי להביא לתוצאות טובות ולשביעות רצון המטופל ופרמטרים שונים.

מעוניינים בניתוחים פלסטיים שונים או מתעניינים בטיפולים אסתטיים שונים ?
כנסו למחירון ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים שלנו.

מחירי הטיפול השיטה זו נעים בין 8.000 שקלים במצב הזול יותר והמורכב פחות או במקרה של מעט שומן עודף שיש להמיס ועד כ15.000 שקלים כאשר מדובר בתהליך מורכב יותר או ביותר אזורים.
ניתן למזער את העלות לטיפולים אלה על ידי בדיקה עם קופת החולים שאתם חברים בה עם היא מסבסדת ומשתתפת בעלויות בטיפול זה או בניתוחים אחרים ומה גובה ההחזר שתקבלו.
כמו כן, תוכלו לעבור למאמר מקצועי ועשיר בנושא: סבסוד קופות החולים בניתוחים פלסטיים.

למשל: קופת החולים כללית מסבסדת לחבריה ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים בעד 50 מעלות הטיפול. ההטבה היא לחברי כללית מושלם או פלטינום ויש צורך בתקופת הכשרה (תקופת חברות בקופה) של שנה.

*ענף האסתטיקה וניתוחים הפלסטיים נמצא בתחרות גבוהה מאד ולמרות זאת המחירים עבור הטיפולים והניתוחים גבוהה מאד ביחס לעלויות המרפאה בכל ניתוח, לכן כאשר אתם מגיעים או יוצרים קשר טלפוני עם מרפאות או מנתחים, אל תתביישו ותאמרו כי אתם בשלבי בדיקה והשוואת מחירים וכי אתם רוצים להשיג מחיר טוב ומשתלם וכל זאת כמובן לפני שהמרפאה או המנתח יציינו את מחירם.


אהבתם את המאמרים שלנו ? עזרו לנו לשתף אותם לעוד אנשים
בפייסבוק שלכם או לחצו לייק או גוגל+ . תודה .רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
חברים באחת מקופות החולים ? יתכן ומגיע לכם סבסוד מהקופה .
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / שיטת בודי טייט להמסת שומן. !