יום חמישי, 21 בנובמבר 2019

האם כדאי לעבור כמה ניתוחים פלסטיים באותו זמן?

מאת: מערכת מנטול
רוצים לעבור ניתוח אף באותה הזדמנות להסיר את השומן ? לא יודעים עם זה אפשרי ? קבלו מידע נוסף במאמר זה.
ניתוחים פלסטיים הולכים ונעשים עניין שבשגרה, ככל שנשים וגברים מחליטים שאין כל פסול ברצון לשנות משהו או לשדרג חלק מסוים בגופם כדי להרגיש ולהיראות טוב יותר.

במקרים שונים אנחנו עשויים להרגיש שיש יותר מחלק אחד שהיינו רוצים לשפר, מה שמעלה את הדילמה - האם לבצע כל ניתוח בנפרד או לבחון אפשרות של ניתוח משולב ממנו נצא עם כמה שדרוגים במקביל? מנתחים פלסטיים רבים בוודאי יוכלו למנות את יתרונותיו של הניתוח המשולב הזה, אך גם את החסרונות, וחשוב להכיר את שני צדי המטבע לפני שמקבלים החלטה כזו, גם באופן עצמאי וגם במהלך שיחת הייעוץ עם הרופא המנתח.

יתרונות הניתוח המשולב

אחד הנושאים המרכזיים ביותר הוא נושא ההרדמה, והוא מטריד לא מעט מטופלים לקראת ניתוח, בין אם הוא רפואי ובין אם קוסמטי. אפשר להבין את מקור החשש וייתכן שהבחירה לבצע מספר ניתוחים פלסטיים במקביל, כאשר המטופל או המטופלת כבר מורדמים, היא בחירה שתקל באופן משמעותי את הלחץ - כך יתבצע התהליך רק פעם אחת, ולא יותר מזה. בנוסף, גם זמן ההחלמה יתקצר משמעותית. במקום לקחת מספר חופשות מהמשרד ולהתמודד עם תקופות החלמה שונות לכל ניתוח, האפשרות של ניתוח אחד כולל תחסוך גם את זמני ההחלמה. זה עשוי להיות קצת פחות נעים, אבל זה בהחלט יחסוך זמן. אגב, גם עלות הניתוח לרוב תהיה נמוכה יותר, משום שעלויות שכוללות השכרת חדר הניתוח או תשלום לרופא מרדים או למנתח פלסטי יהיו נמוכות יותר.

יש גם חסרונות

אם תשאלו מנתחים פלסטיים לגבי חסרונות הניתוח המשולב, סביר להניח שהם יגידו לכם שמשך ההחלמה הוא אולי קצר יותר - אבל הוא כואב מאוד. במהלך הניתוח, שהוא ארוך יותר מאשר ניתוחים אחרים, יתמודד הגוף עם טראומה לא פשוטה ואת סימני הטראומה יחווה המטופל בהחלמה בבית, ככל שהכאבים והחולשה יהיו מורגשים יותר. זמן הניתוח עצמו גם הוא חשוב מאוד וראוי להתייחסות, ולפני שתתקבל החלטה על ביצוע ניתוח שכזה מומלץ להתייעץ עם מנתח פלסטי שיידע לומר מה משך הזמן הצפוי לכל ההליכים הכירורגיים הנדרשים, והאם זהו זמן סביר והגיוני. שילובים אחרים עשויים להיות קשים לאזור המנותח ולהותיר בו צלקות מסוימות בשל עומס על האזור המנותח, כך שבכל מקרה רק הרופא המנתח יוכל לומר לכם האם השילוב שבו אתם מתעניינים הוא ריאלי והאם גופכם יוכל להתמודד עם המעמסה הזו.

קיצור תהליכים - האם זה כדאי?

סביר להניח שהרציונל שמנחה אתכם בהחלטה האם לעבור מספר ניתוחים פלסטיים במקביל או לא, הוא בעיקר זה שאומר לכם שתוכלו לקבל את המראה המושלם בזמן קצר יותר ובניתוח אחד. יש בכך היגיון רב, ואין ספק שתוכלו להשיג מקצה שיפורים בניתוח אחד במקום בשניים או בשלושה ניתוחים. במקרים רבים מדובר גם בניתוחים שהם משלימים, למשל ניתוח מתיחת פנים שכולל בתוכו ניתוח הרמת עפעפיים, שני ניתוחים הקשורים זה בזה באופן הדוק ואחריהם תרגישי שינוי משמעותי במראה הפנים שלך. הדבר החשוב בכל התהליך ובשלב קבלת ההחלטה הוא להתייעץ, לאתר מנתח פלסטי מקצועי ואיכותי מתוך שורה ארוכה של מנתחים פלסטיים בישראל. ניסיון ומקצועיות הם שני הדברים שאין לך מקום להתפשר עליהם, בטח כאשר מדובר בניתוח שישפיע רבות על המראה החיצוני שלך. השקיעי את הזמן הדרוש כדי לאתר רופא מומחה ולהתייעץ אתו, ובינתיים אנחנו כאן כדי לענות לכל שאלה או התלבטות. השאירי לנו את פרטייך ונשמע לייעץ ולסייע בתהליך.

לקבל הצעת מחיר ממנתחים פלסטיים שונים, השאירו להם פרטים בדף מנתחים פלסטיים.

מאמרים נוספים בתחום זה:

סבסוד קופות החולים בניתוחים פלסטיים שונים.
ניתוחים פלסטיים בחזה.

אהבתם את המאמרים שלנו ? עזרו לנו לשתף אותם לעוד אנשים
בפייסבוק שלכם או לחצו לייק או גוגל+ . תודה .


רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
חברים באחת מקופות החולים ? יתכן ומגיע לכם סבסוד מהקופה .
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / האם כדאי לעבור כמה ניתוחים פלסטיים באותו זמן?. !