יום חמישי, 21 בנובמבר 2019

מה קורה עם הצוואר ככל שמזדקנים

מאת: מערכת מנטול
מזדקנים ? לא אוהבים כל כך את מראה הצוואר שלכן ? בואי לקב מידע חיוני אודות הטיפולים השונים והחדשניים שיהפכו את הצוואר שלך לגיל בו היית בת 30 .

חוזרים בזמן

אחד האיברים הבולטים והחשופים ביותר בגופנו הוא הצוואר, ורבים מאיתנו מסכימים על כך שצוואר חלק הוא גם יפה וגם מעיד במידה מסוימת על גילנו. והרי הגיל הוא נושא רגיש, לגברים ולנשים כאחד, ואין מחמאה גדולה יותר בגיל מסוים יותר מאשר וואו, איך את נראית צעירה לגילך או חשבתי שאתה צעיר יותר. אלא שאחרי גיל 40, בהדרגה ובקצב האישי של כל אדם, סימני קמטים מתחילים להופיע באזור הצוואר והעור נעשה רפוי יותר.

בנקודה הזו מתחילות גם הדילמות באשר לאפשרות של מתיחת צוואר: האם זהו תהליך נכון ומומלץ? מי הרופא הכי מתאים להתייעצות? וכיצד נקבע מחיר מתיחת צוואר?

לפני הניתוח עצמו

עוד לפני שתקבלו את ההחלטה האם לעשות את זה או לא, חשוב שתקבעו פגישת ייעוץ אחת לפחות עם רופא מומחה, וככל הניתן - נסו לקבוע פגישות עם מספר רופאים, כדי שתוכלו לקבל מגוון דעות ותשובות, ולהחליט על מי אתם סומכים יותר מכל לצורך ביצוע הניתוח. בפגישתם עם הרופא בקשו להבין מה בדיוק קורה בניתוח מתיחת צוואר, איך הוא יכול להחזיר לכם את תחושת הביטחון ואת המראה הצעיר וכמובן, מה מחיר מתיחת צוואר. הרופא יבצע אבחון של העור, של גמישותו ושל מבנה הצוואר והלסת, אבחון שהוא קריטי כדי להחליט האם ואיך נכון לנתח. אם תחליטו שאתם עושים את הצעד הזה, חשוב שתדעו שניתוח מתיחת צוואר מתבצע כשאתם בהרדמה מלאה וכמובן - בבית החולים. אורך התהליך הוא כשעה וחצי עד שעתיים במהלכן יתבצע חיתוך עדין של צלקות זעירות תחת האוזניים, שאיבת שומן מהצוואר ולבסוף גם מתיחה של העור (בזהירות, כמובן) לכיוון קו האוזן.

התפרים צפויים לעבור בשבועיים הראשונים שלאחר הניתוח תהליך טבעי של המסה וספיגה, כך שהם ייעלמו עם הזמן. בתום התהליך יוחדר גם נקז שתפקידו לנקז הפרשות ולנוע בצקות, והחתכים יימרחו במשחה אנטיביוטית למניעת זיהומים שונים ודלקות, וכן תתבצע חבישה מיוחדת של האזור. ואם אתם תוהים, האשפוז צפוי להימשך לילה אחד בלבד. את רוב תהליך ההתאוששות תעברו לבדכם, בבית, כך שכדאי שתדאגו שיהיה מישהו שיתמוך בכם לאורך הדרך.

החלמה וסיכונים

ניתוח מתיחת צוואר דורש תהליך החלמה שנמשך כשבועיים. בשבוע הראשון הצוואר שלכם יהיה חבוש ותתבקשו שלא לחפוף את השיער, וגם לא להתגלח. הרופא שלכם יוסיף המלצות אישיות המתאימות לכם ולאורח חייכם לאחר הניתוח, כדי לוודא שתוכלו לעבור את התקופה הזו בקלות ובצורה הטובה ביותר. אל תיבהלו אם יופיעו במשך השבועיים הללו תופעות לא נעימות כמו נפיחויות או בצקות, שטפי דם או קשיים בפתיחת הפה וגם היעדר תחושה באזור הצוואר או הלסת, ואפילו באזור הפה. אלה הם סימפטומים מוכרים שיחלפו עם הזמן, ורק אם עברו מספר שבועות ואתם עדיין סובלים מהם - גשו אל הרופא שלכם כדי שיוודא שתהליך ההחלמה שלכם אכן מתנהל כסדרו. מעבר לכך הסיבוכים בניתוח מתיחת צוואר הם סיבוכים נדירים, אך כשאתם שוקלים מחיר מתיחת צוואר, סיכונים הם משהו שיש לשקלל.

דימומים וזיהומים, צלקות ושינויים בעור - כל אלה הם סיבוכים נדירים, והשכיחות קטנה אפילו יותר כשבוחרים ברופא מנוסה אשר מומחה במתיחת עור. בכל מקרה, עוד לפני שתצאו לדרך, חשוב שתבינו שמתיחת צוואר היא דרך מצוינת עבורכם לשפר את המראה שלכם שקצת סובל מנזקי הזמן. ככל שאנחנו מתבגרים חלים שינויים בגופנו ויש מקומות שבהם קשה יותר לטפל לבד. התייעצו, חקרו והחליטו מי האדם הנכון ביותר לבצע את התהליך הזה ולשפר את הביטחון העצמי שלכם.

כמה עולה מתיחת צוואר ? למעשה שתי שיטות עיקריות :

האחת מתיחת צוואר בחוטים, בדומה למתיחת פנים Silhouette Soft Face Lift
והשנייה בהליך כירורגי פולשני - ניתוח.

ניתוח מתיחת צוואר מחיר


טיפול זה יכול להתבצע בתהליך כירורגי פולשני ומחיר ניתוח כזה יעלה סביב 22.000 שקלים, תלוי בהיקף העבודה ובזמן שצריך להשקיע כדי להגיע לתוצאות טובות לשביעות רצונו של המטופל אך יחד עם זאת המחיר מושפע ממרכיבים רבים אחרים כמו מיקום המרפאה, שכן מחיר מתיחת צוואר באזור המרכז כגון בתל אביב, נתניה, הרצליה, יעלה תמיד יותר מאזור הדרום או הצפון.

המחירים של אשדוד, אשקלון, שדרות או אילת די דומים למחירים המוצעים באזור הצפון כמו: בנהריה, נצרת, טבריה, חיפה. ישנם לא מעט אנשים שעוברים טיפולים שונים באזור הצפון או הדרום כדי לחסוך בעלויות, במיוחד בהליך כירורגי על אף המרחק שיש לנסוע.

לצורך השוואת מחירים - מחיר מתיחת צוואר כאמור עולה סביב 22.000 שקלים בממוצע אך מנתחים רבים באזור הדרום או הצפון מציינים מחירים נמוכים של כ15.000 - 18.000 שקלים ממוצע. הסיבות פשוטות ולמעשה הם כמו ביתר הדברים הנמכרים בצפון או בדרום לעומת המחיר במרכז הארץ.

אך במידה ובכל זאת הנכם רוצים לעבור הליך כירורגי למתיחת צוואר במרכז כדי לקבוע עם כמה מנתחים פלסטיים באזור לצורך התרשמות, למידה והשוואת המחירים. הניתוח מתבצע כמובן תוך הרדמה מקומית או כללית, בהתאם לשיקול דעתו של המנתח.

יש לציין שהמחיר עשוי להשתנות מטה במידה ואתם חברי קופת החולים המסבסד ומשתתפת בעלות של טיפולים אסתטיים או ניתוחים פלסטיים שונים, לדוגמא: קופת חולים כללית משתתפת בעלויות הטיפולים והניתוחים בעד 50 מעלות הטיפול או הניתוח וחבר בה מקבל החזר מקופת החולים לאחר הטיפול או הניתוח. כמו כן, יש להיות חברים בקופה לפחות שנה (תקופת הכשרה) וזה מקובל.

לצורך העניין, קופת החולים מכבי מאפשרת סבסוד בחלק מהניתוחים הפלסטיים והטיפולים האסתטיים לחברים שיעברו לקופת חולים מכבי מכללית, וימתינו בתקופת הכשרה של 3 חודשים בלבד!

מתיחת צוואר בחוטים מחיר


המחיר עבור טיפולים אלה מסתכם בכמות החוטים שיצטרך המטפל/ת לצורך טיפול יעיל ומקצועי לשביעות רצון המטופל/ת.
למעשה מדובר בשיטה מאד נפוצה בעולם ויותר ויותר אנשים עוברים הליכים שונים באמצעות החוטים האלה. החוטים נמסים ועשויים בחומרים שאינם נמצאו כמזיקים לבריאות.
Silhouette Soft Face Lift

עקרונית מדובר על הליך מאד יעיל ומהיר ומסתכם בכ20-30 דקות לטיפול אך מחירו לא זול ולמעשה גם משתנה מאד ביחס לפרמטרים של גיל המטופל, מצב הצוואר וכמות העבודה, אזור גאוגרפי של הטיפול כגון: טיפול מתיחת צוואר בתל אביב, נתניה, ובכלל באזור במרכז לבין אזור הצפון, נהריה, נצרת, חיפה, זכרון יעקב והסביבה ולדרום כמו אשקלון, אשדוד, שדרות ואילת .

הטיפול אינו פולשני כמו ניתוח אך עלות החוטים מייקרים בצורה ניכרת את עלות הטיפול.
הטיפול כמובן מתבצע תוך הרדמה מקומית בדומה לניתוח כירורגי למתיחת צוואר או פנים.

לצורך השוואת מחירים - מחיר מתיחת צוואר בהליך כירורגי עולה כ- 22.000 שקלים בממוצע ובעוד מחיר מתיחת צוואר בחוטים מסתכם בכ- 15.000 שקלים בממוצע.
גם עבור טיפול זה יש סבסוד על ידי קופת החולים והשתתפות זו עשויה להוזיל לכם עלויות בצורה ניכרת ומשתלמת אז תנצלו את זה וקבלו ואל תשכחו לקבל החזר.

מאמרים נוספים באותו נושא:

מתיחת צוואר ב-20 דקות
סבסוד קופות החולים בניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים
רוצים לקבל הצעות ממיטב המנתחים הפלסטיים לפי אזור ?


אהבתם את המאמרים שלנו ? עזרו לנו לשתף אותם לעוד אנשים
בפייסבוק שלכם או לחצו לייק או גוגל+ . תודה .


רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
חברים באחת מקופות החולים ? יתכן ומגיע לכם סבסוד מהקופה .
אנחנו הכתובת ! השאירו פרטים למנתחים פלסטיים .

מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום מאמר 405
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / מה קורה עם הצוואר ככל שמזדקנים. !