יום חמישי, 21 בנובמבר 2019

דיאטות מול המסת שומן

מאת: מערכת מנטול
שוקלים דיאטה או המסת שומן ? כמה דברים שיש לדעת לגבי הליך זה ומה יותר כדאי.
מחירים וזמני הטיפול ועוד.
אם נחליט לערוך משאל קצר ולפנות באופן אקראי לנשים, סביר להניח שחלק לא מבוטל מהן ישיב לחיוב כאשר נשאל את השאלה "האם את בדיאטה" או "האם ניסית דיאטה כלשהי במהלך חייך". המציאות היא שכמעט כל אישה ניסתה לפחות דיאטה אחת, ובמקרים רבים אף יותר מכך. אנחנו מנסות להיצמד לתפריט אימתני כשאנחנו מרגישות את המשקל העודף שנצבר בחורף, כשיש לנו אירוע גדול שמתקרב או פשוט כשאנחנו מודדות מכנס ומגלות שעלינו מידה או שתיים מבלי לשים לב.

ישנן דיאטות שונות ומגוונות שמיועדות לירידה במשקל, וכל דיאטנית או מנחת קבוצת תמיכה בוודאי מעודדת אותך גם לעסוק בפעילות גופנית. אלא שלא תמיד דיאטה ופעילות ישיגו עבורנו את התוצאה, ובטח לא בזמן המהיר שלו אנחנו מצפות, ויש אזורים בגוף שגם הדיאטות והספורט לא מצליחים לנצח, כמו הישבן או הבטן, למשל. לאזורים אלה יש פתרון נוסף שיכול לעזור, והוא הפתרון של המסת שומן בלייזר על אף נושא המחיר שאינו מסתכם בסכום זעום אלא שמחיר להמסת שומן עולה לא מעט כסף שלא כל אחד מסוגל לשלם.

המסת שומן - טיפול נקודתי בבעיה



המסת שומן בלייזר היא פעולה שמטרתה המרכזית היא להתמקד באזור בעייתי שלא מגיב גם לפעילות גופנית או לדיאטה מיוחדת. ההליך הוא פולשני במידה מינימאלית ביותר והמטרה שלו היא לאפשר למטופלים ולמטופלות ליהנות מרמות סיכון נמוכות מאוד וגם ממינימום תופעות לוואי, בוודאי בהשוואה לניתוחים אחרים, כמו גם נושא המחיר שלא כמו שאיבת שומן. כבר בתום התהליך ניתן לראות תוצאות טובות, וההחלמה גם היא מידית, שכן מדובר בהליך שמתבצע תחת הרדמה מקומית בלבד והוא גם מהיר יחסית. כדי לוודא שהתהליך יתבצע בצורה מדויקת ומקצועית, חשוב מאוד לבחור רופא מיומן, שעבר הכשרה באופן מקצועי ויידע גם לייעץ לך לפני הטיפול באשר לביצוע ההליך עצמו וביחס להתאוששות ממנו. כדי לקבל מידע נוסף ולייעוץ ראשוני, השאירי לנו את פרטייך ונשיב לכל שאלה שיש לך בנושאים של טיפולי הצרת היקפים ומחיר המסת שומן.

התאוששות מהתהליך

מי ששוקלת את האפשרות של המסת שומן בלייזר חשוב שתדע לקראת מה היא הולכת אבל גם למה היא יכולה לצפות ברגע שאחרי. עם תום הטיפול עצמו תקבלי ליווי והנחיה מצד הרופא המטפל ומצד צוות הקליניקה, בכל הקשור להחלמה ולהתאוששות. למעשה, תשוחררי לביתך כשעתיים מאוחר יותר וסביר להניח שגם תצוידי בתחבושות לחץ שיעודדו את קצב ההחלמה שלך. הנחיות נוספות, אם יש בהתאם למצבך האישי והרפואי, יינתנו לך על ידי הרופא מתוך מטרה לוודא התאוששות מלאה, החלמה מהירה וחזרה לשגרה עם הגזרה הרצויה. אם יש לך חשש כלשהו לקראת התהליך, חשוב להעלות אותו בפני הרופא המטפל עוד בטרם קבלת ההחלטה על ביצוע התהליך, כדי שתהיי רגועה לאורך כל הדרך.

דיאטה, ספורט או המסת שומן בלייזר?


השאלה שאת בוודאי שואלת את עצמך כרגע היא - מה הדרך הנכונה ואיך אני יכולה להשיג את הגזרה שאני כל כך רוצה? האם לפנות לדיאטנית לקבלת תפריט קפדני של "מותר" ו"אסור", להירשם לחדר הכושר או לבדוק מחיר המסת שומן בלייזר? התשובה היא שכל התשובות נכונות. המסת שומן בלייזר תסייע לך משמעותית בתהליך הירידה במשקל, אבל שינויים בהרגלי התזונה, בשילוב פעילות גופנית, הם שיעזרו לך גם לראות תוצאות מהירות יותר וגם לשמור עליהן לאחר מכן. חשוב לזכור שכל פעולה שתעשי כדי להגיע לגזרה החלומית שלך דורשת תחזוקה, כך שככל שתקדימי להקנות לעצמך הרגלים טובים של אכילה נכונה וספורט, כך תוכלי לשמר את ההישגים הנפלאים בעקבות התהליך של המסת שומן. הגזרה החלומית שלך אפשרית, וגם הביקיני הוא חלום ריאלי - את רק צריכה להחליט, ולצאת לדרך.

כמה עולה המסת שומן בלייזר ?


טיפולים בודדים להמסת שומן בלייזר עולים בין כמה מאות שקלים לאזור ועד כמה אלפי שקלים
ובמספרים המחירים הם: בין 800 שקלים לבין - 2.500 שקלים.

המחיר עבור סדרת טיפולים ממירים לעלויות לא מבוטלות ונעים בין - 6.000 שקלים ולכ-12.000 שקלים במקרים חריגים יותר ולמספר רב יותר של אזורים.

לחצו - מנתחים פלסטיים להמסת שומן.

כמה זמן נמשך הטיפול ?

משך הטיפול הוא בין חצי שעה לשעה וחצי תלוי במרכבות ובכמות.


אהבתם את המאמרים שלנו ? עזרו לנו לשתף אותם לעוד אנשים
בפייסבוק שלכם או לחצו לייק או גוגל+ . תודה .


רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
חברים באחת מקופות החולים ? יתכן ומגיע לכם סבסוד מהקופה .
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום מאמר 406
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / דיאטות מול המסת שומן. !