יום ראשון, 17 באוקטובר 2021

יחסים חד מיניים

מאת: מערכת מנטול
אין ספק שבמאה ה-21 יחסים חד-מיניים קיבלו גושפנקא ציבורית ואף משפטית במקומות מסוימים.
המודעות החברתית הגבוהה, יחד עם מידע ביולוגי בתחום של יחסים חד מיניים, יצרו מרחב שלם של שינויים מיניים, למי שמעוניין בכך. אפשר לזקוף זאת גם לזכות ההתקדמות העצומה בתחום הטכנולוגיה והרפואה.

שוק הניתוחים לשינוי מין בארץ אינו פורה כמו תעשיית הניתוחים הפלסטיים, בין השאר עקב איסור של משרד הבריאות לבצע ניתוח לשינוי מין במסגרת פרטית, מורכבות התהליך, וכן מיעוט אישור הבקשות. בעולם, לעומת זאת, מדווחים על מקרים רבים יותר של אנשים שעוברים ניתוח לשינוי מין. ניתוח לשינוי מין אינו רק הליך כירורגי, במהלכו יוצרים איבר מין שונה למטופל, אלא כולל גם טיפולים הורמונאליים ארוכי טווח המיועדים להעלות את ההורמונים הגבריים או הנשיים, בהתאם לרצון המטופל. ישנו תהליך למיון בקשות המעוניינים לעבור ניתוח מעין זה, התהליך כולל טיפולים פסיכולוגיים, פסיכיאטריים, אורולוגים והורמונאליים.

יש לציין כי בארץ הטיפולים ארוכים מאוד, ורק המתמידים יזכו, בסופו של דבר, לעבור את הניתוח בארץ. לכן סביר מאוד להניח שישראלים רבים עוברים ניתוח לשינוי מין בחו"ל. בניתוח עצמו, מוסרים סימני המין המרכזיים: איבר מין, שדיים ורחם. נשים, שרוצות לעבור ניתוח לשינוי מין, צריכות לעבור ניתוח כריתת שדיים, כריתת רחם ושחלות. לאחר מכן, יחל תהליך של יצירת איבר מין גברי.
יחסים חד-מיניים
גברים, שרוצים לעבור ניתוח לשינוי מין, צריכים לעבור ניתוח להסרת הפין והאשכים, יצירת איבר מין נשי, ניתוח להגדלת שדיים, ניתוחים פלסטיים שונים להדגשת נשיות בפנים - שינויים בעצמות הלחיים, עיצוב שפתיים, עיצוב אף ועוד. כמו כן, גברים יכולים לעבור ניתוח להצרת מיתרי הקול ולהקטנת הגרוגרת.

ניתוח לשינוי מין אינו דבר של מה בכך, ראשית נדרש מהמטופל/ת לחיות למשך תקופה ארוכה כבני המין, בו הם מעוניינים, ולנהל חיים נורמאליים יחד עם הטיפול ההורמונאלי. דבר נוסף, יש לזכור כי השינוי החיצוני כרוך בשינוי בתפיסת הזהות המינית, וביכולת לחיות אותה.

רק לאחר הצלחת התהליך הפסיכולוגי וההורמונאלי, אפשר לעבור לניתוח עצמו. אולי מורכבות זו מסבירה את מיעוט הניתוחים לשינוי מין בארץ, עד ארבעה ניתוחים בשנה.
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / סקסולוגיה / יחסים חד מיניים. !