יום שני, 10 באוגוסט 2020

ניתוח אף כללית

מאת: מערכת מנטול
חשבתם לעבור ניתוח אף ומעוניינים לדעת האם קופת החולים כללית מסבסדת
ניתוח אף ? הכנו לכם את כל המידע
ראשית, ניתוח אף הוא הניתוח הכי פופולרי בתעשיית הניתוחים הפלסטיים בעולם, על אף שרבים חושבים כי זהו ניתוח פשוט, המחשבה הזאת שגויה מאד ולמעשה כל רופא ולא רק מנתח יוכל להגיד לכם כי ניתוח זה הנו מורכב, עדין מאד ובעל חשיבות רבת ערך.

ככלל, הליך טיפולי כירורגי זה בא לענות על צרכים אסתטיות ו/או רפואיות. האף הוא חשוב, כמו בשיר המוכר לילדים רבים, הוא באמצע הפרצוף ועל כן מדובר בהליך אסתטי לאין שיעור. את מראה האף רואה כל אדם, בכל שנייה שעומד מולנו ומסב את תשומת לב רבים. מראה שאינו אסתטי עשוי לגרום ללא מעט אנשים לחשוב עלינו דברים שונים, מחקרים הוכיחו כי: מראה אף אינו אסתטי העביר תחושות שאינם חיוביות לצד השני בתהליך המחקר וסיפק לו הרגשה שונה בין עדות אחת לשנייה אך כל העדויות מוכיחות ומציינות שליליות. בהמשך נציין את התהליך של ניתוח אף בכללית מושלם או פלטינום אך עוד כמה דברים לפני - ניתוח זה מתבקש מצד רבים בשל סיבות אסתטיות או רפואיות, ישנם לא מעט מקרים בהם יש צורך בניתוח משולב הנקרא בקרב הרופאים - ניתוח אף משולב אסתטי רפואי.

ניתוח אף מאיזה גיל מותר ?

את הניתוח הזה עוברים לרוב אחרי גיל 20. אך לא מעט מקרים יש מתבגרים בהם יש בקשות לניתוח אף בגיל 15, בגיל 16, אך יש צורך בבדיקה מקדימה, מקיפה ומוחלטת. בדיקת נערים ונערות בטרם הגיעו לגיל 18 הוא הכרחי ואף קריטי להצלחת הניתוח ולמעשה כיום עוברים בגילאים אלה, לרוב, בקרב בנות לאחר גיל 16 ובקרב בנים לאחר גיל 17. בכל הקשור לניתוחים פלסטיים ולרבות ניתוח אף כללית אינה מסבסדת לנערים בגילאים אלה אך קיים סבסוד מקופת החולים כללית החל מגיל 20.

ייעוץ לניתוח אף בכללית

שלב הייעוץ לניתוח זה הכרחי ומומלץ לקבוע ייעוץ עם כמה שיותר מנתחים פלסטיים אשר מבצעים ניתוח אף ועובדים בשיתוף קופת החולים כללית. האבחנה של המנתח הכרחית לצורך הערכת המצב, קבלת האינפורמציה מהלקוח לגבי ציפיותיו מהניתוח וצורך הבנת הצרכים שלו והמניע שלו לקבלת טיפול וניתוח. יחדיו תוכלו להבין אחד את השני, את הסיכונים ואת הסיבוכים האפשריים והמנתח יוכל לקבוע לפי הבנתו ומקצועיותו את התוצאה הסופית. על הלקוח לציין את כל הפרטים אודות מצבו הבריאותי, עליו להיות גלוי ולספר על כל הליך רפואי באף אשר עבר בחייו ואסור להעלים מידע כלשהוא מהמנתח שכן זה עשוי לגרום לתוצאה לא רצונית למנותח ולתוצאות הניתוח.

תהליך ניתוח אף כלליתלרוב ניתוח אף מתבצע בהרדמה מקומית אך קיימים מקרים ובהם צורך בהרדמה כללית - מלאה. בכל מקרה ועניין, בהתאם לדעתו של המנתח, תוך שהוא מעדכן את המנותח לפני הגעתו לניתוח אף. משך זמן הניתוח הנו - כשעה וחצי בממוצע . לרוב הניתוח מתבצע דרך הנחיריים כאשר, שתי שיטות עבודה עיקריות: ניתוח אף אסור וניתוח אף פתוח. כאשר אתם עוברים ניתוח זה דרך קופת החולים, ראשית, יש לבדוק מול הקופה עם מי הם עובדים. כיום קופת החולים כללית בשיתוף רשתות האסתטיקה והניתוחים הפלסטיים, מסבסדת ולקוחות הכללית מקבלים החזר כספי מהקופה לאחר ניתוח ברשת קאר לייזר, פרופורציה ובכללית אסתטיקה עצמה. לכל רשת תנאים משלה לניתוח אף ובמחירים.

מה התנאים ? וכמה עולה ניתוח אף ?

המסלול בהשתתפות עצמית כולל טיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים אשר קופת החולים כללית מסבסדת ובשיעור של עד 50 ממחיר הניתוח או הטיפול לחברי כללית מושלם. חברי כללית פלטינום נהנים מסבסוד גבוה יותר בשיעור של עד 70 ממחיר הניתוח או הטיפול. השירות ניתן לחברים בקופה לפחות 12 חודשים.

ניתוח אף כללית מחירים

ניתוחים פלסטיים בסבסוד קופת החולים
כללית לחברים ב"מושלם" או "פלטינום"

המחירים שמצוינים הנם מחיר השתתפות עצמית של החבר בניתוח או בטיפול.
המחירים נכונים ומעודכנים למרץ 2014

ניתוח אף - 6.353
ניתוח אף כולל מחיצה - 6.642
הרמת עפעף - 5.504 (עליון או תחתון)
הרמת עפעפיים עליונים ותחתונים - 9.356
מתיחת פנים - 18.480 (לא כולל אביזרים נלווים)
מתיחת צוואר - 18.480 (לא כולל אביזרים נלווים)
מתיחת בטן מלאה - 16.170 (לא כולל אביזרים נלווים)
מתיחת בטן חלקית - 14.553 (לא כולל אביזרים נלווים)
מתיחת בטן + שאיבה בטן או מותניים - 18.480 (לא כולל אביזרים נלווים)
שאיבת שומן - 9.240 (קטנה דרגה 1)
שאיבת שומן - 14.833 (גדולה דרגה 3)
שאיבת שומן - 12.199 (בינונית דרגה 2)
הרמת חזה - 10,973
הקטנת חזה - 10,973 (לא כולל בדיקות רפואיות נדרשות)
הגדלת חזה - 6,300 (ללא שתלים)
טיפול בהזעת יתר בבית שחי - 3.100
הצמדת אוזניים - 7.596
טיפול בהזעת יתר כפות ידיים - 2.888
טיפול בהזעת יתר כפות רגליים - 3.158
גניקומסטיה - הקטנת חזה לגבר - 9,240


טיפולי הסרת שיער בלייזר
בסבסוד קופת חולים כללית לברי "מושלם" ו-"פלטינום".

המחירים עבור השתתפות עצמית למבוטח פלטינום
המחירים נכונים ומעודכנים ליוני 2013


בית שחי לנשים - 609
מפשעה לנשים - 753
ידיים אמה לנשים - 7.975
ידיים זרוע לנשים - 2.164
גב תחתון לגברים - 2.159
פס ישבן לנשים - 864
גב עליון לגברים - 7.965
כתפיים לגברים - 1.702
רגליים שוק לנשים - 2.182
רגליים ירך לנשים - 2.136
רגליים כף רגל לנשים - 708
עורף גברים - 849
בטן לגברים - 7.819
פס בטן לנשים - 1.031
סנטר לנשים - 1.667
פאות - 1.667
שפם - 553
גב - 3.600
בטן וחזה - 2.760
בטן, חזה, גב, כתפיים - 6.328
פס טבור לנשים - 667

ניתוח אף החלמה


בסים הניתוח יחבשו הצוות את אזור האף, מטרה בתחבושות היא עבור סיוע בשמירת ויציבות אזור האף אחרי הניתוח ובהפסקת פעולת הדימום הטבעי. על התחבושות ימלאו גבס (כמו שמקבעים יד שבורה) ולאחר כשבוע עד שבוע וחצי יסירו את הכל.
הסימנים הכחולים הם דבר שכיח וטבעי כמו גם הנפיחות והאדמומיות וכל זה יעבור לאחר כחודש וחצי החלמה ולאט לאט הנפיחות והאדמומיות והסימנים השונים יחלפו.
לאחר הניתוח יורגשו כאבים חזקים באזור האף, העיניים והלחיים אך כל זה טבעי לניתוח אף כללית ועובר לאט לאט כשבוע וחצי מהניתוח. ניתן ורצוי ליטול משככי כאבים לפי הוראות הרופא המנתח ורופא המשפחה.

*יש להפסיק כל פעילות מאומצת, בפרט ספורטיבית או ארובית.
*יש להימנע מכל מגע יד, יש להימנע מהיחשפות לשמש ישירה לפנים.
*אסור להוריד את החבישה בטרם הגיע הזמן, בכל מקרה, לפני הזמן שהקציב המנתח.
*שמירת קשר עם המנתח הכרחית, אין להתבייש או להתעצל כאשר שמים לב שמשהו מוזר ושונה קורה, או במקרה שהרופא לא דיווח עליו כאפשרי, טבעי ושכיח.
*יש להימנע משינה על הפנים.

אהבתם את המאמרים שלנו ? עזרו לנו לשתף אותם לעוד אנשים
בפייסבוק שלכם או לחצו לייק או גוגל+ . תודה .


רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
חברים באחת מקופות החולים ? יתכן ומגיע לכם סבסוד מהקופה .
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .

ניתוח אף החלמה
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום ניתוח אף כללית – מאמר 411
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / ניתוח אף כללית. !