יום חמישי, 21 בנובמבר 2019

ניתוח משולב: הרמת גבות והרמת עפעפיים

מאת: מערכת מנטול
נשים רבות רוצות לשפר את מראה פניהן אך לעתים זה לא מספיק שהן עוברות ניתוח הרמת עפעפיים ובכדי שמראה פניהן יראו מושלמות יותר יש צורך בניתוחים משולבים כמו הרמת גבות והרמת עפעפיים יחד.
תהליכים שונים עוברים על גופנו ככל שהזמן חולף וככל שאנחנו מתבגרות. בין התהליכים הללו נדמה שיש תהליך אחד שמשפיע גם על התחושה האישית ועל הביטחון העצמי, וזהו התהליך של הופעת עודף עור בעפעפיים העליונים ושל שקיעת הגבות. הגבות בדרך כלל שוקעות (או יורדות) כתוצאה מתהליך טבעי שאפשר לייחס לכוח המשיכה ולירידה באלסטיות העור, תהליך שגורם גם לצניחת העפעפיים, מה שמעורר את הצורך בתהליך של הרמת עפעפיים. מנתחים פלסטיים רבים בישראל יכולים להציע לך ניתוח ייעודי לטיפול בבעיה הזו ולבצע ניתוח משולב שכולל הרמת גבות והרמת עפעפיים.

מאחר ושקיעת הגבות והעפעפיים מובילה למראה מבוגר, כמעט כל אישה שמתמודדת עם הבעיה הזו מבקשת למצוא לה פתרון ולבצע ניתוח שיאפשר לה לקבל בחזרה כמה שנים טובות. הבשורה הטובה היא שזה אכן אפשרי, ונשים רבות אכן פונות לקבלת ייעוץ לניתוח זה על אף הקושי הגדול יותר מבחינת מחיר ובמיוחד מבחינת יכולת ההתמודדות עם תקופת החלמה קשה יותר.
היתרון הוא למעשה שבניתוח זה עוברים את הכל פעם אחת בצורה קשה לאחר מכן נשארים עם תוצאות טובות יותר והשוני ניכר יותר מאשר לעבור כל פעם ניתוח אחר, לסבול, לשלם יותר ולראות תוצאות לאט לאט.

איך זה מתבצע בפועל?

באופן כללי, ניתוח הרמת עפעפיים מתבצע תחת הרדמה (מלאה או מקומית על פי החלטה שתתקבל מראש) והוא נמשך עד שעתיים, בהתאם למורכבות הנדרשת מהמנתח. מנתחים פלסטיים בעלי ניסיון בתחום יעידו כי במהלך הניתוח מבצעת הסרה של עורפי עור באזור העפעפיים וכן מהדקים את השרירים ואת הפסיה. בשילוב עם ניתוח הרמה גבות יבוצעו פעולות נוספות כמו ביצוע חתכים בעפעפיים העליונים לצורך הרמת הגבות, או לחלופין יבוצע חתכים בקרקפת כדי לאפשר הרמה ומתיחה של הגבות והמצח מתחת לעור. ישנן שיטות שונות ומגוונות לביצוע הרמת גבות, והדרך הטובה ביותר להכריע בין השיטות הללו היא להתייעץ עם רופאים מנתחים שיוכלו לתת לך את העצה הטובה ביותר ואת הכיוון האידאלי עבורך. מידע נוסף תוכלי לקבל גם אצלנו - השאירי לנו את מספר הטלפון שלך ונחזור אלייך בהקדם עם כל הפרטים על השיטות השונות להרמת עפעפיים. כמו כן, תוכלי לערוך בינהם השוואת מחירים ולשמוע עוד ועוד מידע חיוני בנושא.

מאמרים נוספים בנושא:

מידע מורחב על כל ניתוח - הרמת גבות, הרמת עפעפיים, מתיחת צוואר
כל האפשריות להראות צעירה באמצעות פיסול פנים
ניתוח אף כללית - פירוט מחירים לניתוחים פלסטיים נוספים כללית פלטינום וכללית מושלם
ניתוח אף מכבי שלי - פירוט מחירים לניתוחים פלסטיים נוספים במכבי שלי

מנתחים פלסטיים לפי אזורים

אהבתם את המאמרים שלנו ? עזרו לנו לשתף אותם לעוד אנשים
בפייסבוק שלכם או לחצו לייק או גוגל+ . תודה .


לקראת הניתוח

אחד הצעדים הראשונים והמרכזיים לקראת ניתוח עפעפיים הוא בחירת מנתח פלסטי מתוך רשימה ארוכה של מנתחים פלסטיים מקצועיים ובעלי ניסיון. לאחר שתקבלי המלצות מחברות ולאחר שתערכי סקר קצר משלך באינטרנט, גבשי לעצמך רשימת מנתחים אופציונליים והתחילי ברצף של פגישות ייעוץ. במהלך הייעוץ חשוב שתשתפי את הרופא באופן כן ופתוח בכל בעיה ודילמה, וכן שתחליטו יחד על הטיפול המתאים, לאחר בדיקה רפואית וניתוח ההיסטוריה הרפואית שלך. בפגישה זו תלמדי גם איך עובד התהליך עצמו, מה התוצאות שאפשר לצפות להן וגם מה הסיבוכים האפשריים. סביר להניח שתישלחי גם לבדיקה אצל רופא עיניים, כדי לבדוק את קרקעית העין, את איכות הראייה שלך וכן את תפקוד בלוטת הדמעות. בנוסף תקבלי הנחיות ברורות לקראת הניתוח עצמו, כמו הנחיה להפסיק נטילת תרופות שונות (אספירין או תוספי מזון למשל) או להימנע מאכילה במשך שמונה שעות טרם הניתוח עצמו.

ההתאוששות וההחלמה מהניתוח

אם תבחרי לעבור ניתוח הרמת עפעפיים, חשוב שתביני גם מה צפוי ברגע שאחרי. ראשית, עלייך להיות מוכנה לאשפוז של מספר שעות או ללילה אחד לכל היותר. במהלך הזמן הזה יבצע הרופא קירור לאזור הניתוח באמצעות שבבי קרח וקומפרסים קפואים כדי למנוע נפיחות יתר במקום. בשבוע הראשון סביר להניח שעדיין תהיי חבושה וגם תתמודדי עם נפיחות מסוימת באזור העפעפיים, אבל סימפטומים אלה, יחד עם תחושות של גירוי, יובש או טשטוש קל בראייה, הם סימפטומים טבעיים לאחר הניתוח והם צפויים לחלוף מעצמם בתוך כמה ימים. חשוב מאוד שתקשיבי להנחיות הרופא, גם לפני הניתוח וגם לאחריו, כדי שתוכלי להחליט מראש האם ההליך הזה מתאים לך והאם את מסוגלת להתמודד עם המשמעויות שלו.

כמה עולה הרמת גבות והרמת עפעפיים בניתוח משולב?

המחירים כמו בכל תחום מאד משתנים בין מרפאה אחת ושנייה, בין המרפאות שקיימות באזור הצפון, המרכז או הדרום, בין וותק או פופולריות המנתח.

מחירים


מחיר הרמת עפעפיים בלבד נע בין - 8.500 שקלים לבין - 12.000 שקלים.

מחיר הרמת גבות בלבד נע בין - 7.500 שקלים לבין - 10.500 שקלים.

מחיר ניתוח משולב הרמת גבות והרמת עפעפיים
נע בין - 13.500 שקלים לבין - 18.000 שקלים.


רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
חברים באחת מקופות החולים ? יתכן ומגיע לכם סבסוד מהקופה .
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום מאמר 413
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / ניתוח משולב: הרמת גבות והרמת עפעפיים. !