יום חמישי, 20 בפברואר 2020

דיאטה או הצרת היקפים

מאת: מערכת מנטול
רוצים להמיס את השומן או להתחיל בדיאטה רצחנית ? לא יודעים לאן תוביל הדיאטה או שפשוט נמאס לכם לנסות ? כל המידע שיגרום לכם אולי לחשוב אחרת.
המודעות לתזונה נכונה ולאורח חיים בריא הולכת וגוברת ככל שהזמן חולף, וככל שגברים ונשים מבינים את הסיכונים הבריאותיים הכרוכים בעודף משקל ובתזונה לקויה. אלא שלצד הדאגה הבריאותית, אנשים רבים שואפים לרדת במשקל ולהצר היקפים לא רק כדי להרגיש טוב, אלא גם כדי להיראות טוב.

דיאטות ואימוני כושר מפרכים בדרך כלל מתרחשים לקראת הקיץ, כשעונת הביקיני מתקרבת, או כשאירוע גדול מתקרב וצריך לקנות בגדים חדשים ויפים. הבעיה היא שדיאטה ואימוני כושר לא תמיד מביאים לתוצאות הרצויות בפרק הזמן הרצוי, ולפעמים צריך לקבל קצת עזרה מבחוץ לצורך הצרת היקפים וכדי להיפטר מהשומן המיותר.

טיפולים להצרת היקפים


באופן כללי, המסת שומן הוא שם כללי למדי לתהליך שמטרתו העיקרית היא להיפטר משומן מיותר אשר לעתים קרובות נשאר במקומות שונים בגוף. מאחר והמראה החיצוני חשוב לאנשים רבים אשר פונים למגוון טיפולים אסתטיים והליכים קוסמטיים, אין זה מפתיע שטיפולי המסת שומן והצרת היקפים הופכים לפופולריים ביותר ככל שהשנים חולפות והמודעות לאסתטיקה ולשמירה על המשקל נעשית גבוהה יותר. כל השיטות הרלוונטיות להליך זה הן שיטות שאינן אגרסיביות, כך שאין בהן נזק לגוף, והתוצאות שלהן איכותיות מאוד. בין השיטות השונות ניתן למצוא את שיטת בודי טייט (המסת שומן באמצעות גלי רדיו), זריקות, ליפוליזיס, וכן המסת שומן באמצעות לייזר או אולטרסאונד. המחירים בין הטיפולים שונים או הניתוחים השונים מעט משתנה בין מרפאה ומרפאה אך נוכח התגברות בביקושים לטיפולים וניתוחים אלה, חלה עלייה מתונה במחירים משנה לשנה.

סוגי טיפולים אפשריים


בבואכם לבחון שיטות שונות להצרת היקפים והמסת שומן, חשוב להכיר את סוגי הטיפולים השונים ולעמוד על ההבדלים ביניהם כדי להחליט מה השיטה הטובה ביותר עבורכם. למשל, המסת שומן באולטרסאונד היא שיטה שעובדת על עיקרון של שידור גלי רטט והלם בתדרים שונים, לעבר תאי השומן, כך שהשיטה מגבירה את קצב מחזור הדם ואת חילוף החומרים, מה שתורם להצרת היקפים, וגם לצמצום הצלוליטיס. שיטת בודי טייט פועלת על מכשיר שבבסיסו אנרגיה חשמלית שמסייעת להמסתם של תאי השומן בגוף באמצעות החדרת אלקטרודה מתחת לעור, אשר מחממת וממיסה כלי דם ורקמות שומניות בגוף.

שיטה נוספת היא ליפוליזיס, שבה זריקה של תמיסה מובילה לפליטת השומן מהגוף בדרך טבעית (שתן וצואה), וכך תורמת לחיטוב הגוף. שיטות אלה מהוות רשימה חלקית בלבד של מגוון רחב של טיפולים אשר יכולים לתרום לירידה במשקל, לשמירה על המשקל, לחיטוב ולהצרת היקפים - בדיוק הנושאים שמטרידים כל אחד ואחת מאיתנו, כמעט בכל רגע.

מי, מתי וכמה?


טיפולי הצרת היקפים מתאימים בדרך כלל למי שבריאותו תקינה ועודף המשקל שלו אינו גדול מדי. עוד בטרם הטיפול עצמו יוסבר לכל מטופל מה צפוי לקרות לאורך הדרך, וחשוב להגיע להליך עם ציפיות הגיוניות, תוך הבנה שהשיטות הללו יסייעו לטפל במצבורי השומן, אבל לא יחליפו ספורט ודיאטה בשום צורה. היתרון המשמעותי של טיפולי הצרת היקפים טמון בעובדה שהם אינם פולשניים לרוב, מה שאומר שגם הליך ההתאוששות הוא מהיר מאוד, ותופעות הלוואי הן מועטות עד לא קיימות, בשונה מניתוחים פלסטיים למשל. ולבסוף, חשוב לציין כי מחירי טיפולי הצרת היקפים והמסת שומן תלוי בגורמים שונים, כך שהטווח רחב מאוד.

מחירו של הטיפול באזור הבטן שונה ממחיר הטיפול בסנטר או בזרועות, ניסיונו ושמו של המטפל יוסיפו בוודאי גם הם למחיר הטיפול, שיטת הטיפול הנבחרת (אולטרסאונד, לייזר או זריקה, לדוגמה) וכן הוצאות נוספות שעשויות להיות רלוונטיות, לרבות רצועות מיוחדות או חגורת בטן. לקבלת פרטים נוספים וייעוץ אישי, השאירו לנו את מספר הטלפון שלכם, ונתכנן יחד את הדרך האידאלית עבורכם להצרת היקפים ולתוצאות מרשימות!

הצרת היקפים מחיר


שאיבת שומן מחיר - 8.000 שקל לבין - 14.000 שקל (בזרועות) .
שאיבת שומן מחיר - בין 8.000 שקל לבין - 15.000 שקל (בגב).
שאיבת שומן בטן תחתונה - 13.000 שקל.
שאיבת שומן בטן עליונה - 16.000 שקל.

המסת שומן - בודי טייט


המסת שומן בודי טייט מחיר - בין 6.000 שקל לבין - 15.000 שקל.
משתנה מאד ביחס לאזור בגוף, כמות העבודה ופרמטרים נוספים.

מאמרים נוספים בנושא זה:

הצרת היקפים בלייזר
שיטות פופולריות להצרת היקפים
זרועות מדולדלות ועודף שומן בירכיים - מה עושים אתם ?
מרפאות מנתחים לטיפולים הצרת היקפים

אהבתם את המאמרים שלנו ? עזרו לנו לשתף אותם לעוד אנשים
בפייסבוק שלכם או לחצו לייק או גוגל+ . תודה .


רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
חברים באחת מקופות החולים ? יתכן ומגיע לכם סבסוד מהקופה .
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .

מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום מאמר 414
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / דיאטה או הצרת היקפים. !