יום שישי, 22 בנובמבר 2019

מיצוק עור הפנים על ידי ניתוחים פלסטיים מתקדמים

מאת: מערכת מנטול
מה הוא זמן ההתאוששות מניתוחים פלסטיים? כמה גובים מנתחים פלסטיים? אילו ניתוחים קיימים לשיקום עור הפנים ומה הוא תהליך מיצוק עור הפנים? בעידן המודרני זה פשוט וקל.
לכל בעיה ישנם כמה פתרונות המתאימים לא רק מבחינת השקעה כלכלית אלא גם מבחינות של לוחות זמנים, התחייבות לטיפולים וכמובן התוצאה הרצויה. ישנם ניתוחים קוסמטיים והליכים רבים המאפשרים לבצע מיצוק עור הפנים, הצוואר, הידיים ואפילו המחשוף.

בעבר, ניתוחים פלסטיים היו נחלתם של העשירים והאנשים אשר היו מוכנים לסבול, להשקיע ולגרוע מאורח החיים שלהם למען המטרה. למרבה המזל והודות לטכנולוגיות חדשות ולמנתחים פלסטיים מקצוענים כולם יכולים היום להיראות בדיוק לפי רצונם. לאור מגוון האפשרויות הרחב מומלץ לקבוע פגישת ייעוץ, אפילו אם את עדיין לא בטוחה ובעיקר אם את עדיין לא בטוחה, בכדי לקבל את כל המידע הרלוונטי אלייך מרופא מומחה, לבדוק התאמות לטיפול ובכדי להבין באמת את התהליך. ניתן להשאיר פרטים בטופס בכדי שנציג יחזור אלייך ויקשר בינך לבין המרפאות הרלוונטיות כלפייך על מנת לקבוע פגישת ייעוץ ולשקול את התהליך.

מה הוא תהליך מיצוק עור הפנים?


עור מוצק ומתוח הוא חלומן של נשים רבות אשר לא נולדו עם הנתונים המושלמים כמו אחרות. עור רפוי ובעל כתמים איננו אסתטי ויכול לגרום להורדת הביטחון העצמי ואפילו להימנעות מבגדים או מקומות מסוימים. תהליך מיצוק עור הפנים היינו תהליך פשוט אשר מאפשר לנשים וגברים כאחד ליהנות משינוי משמעותי בנראות העור ללא תופעות לוואי ובצורה שאינה גורעת מרמת החיים, להפך, דיווחים מאנשים אשר עברו את התהליך מראים כי רמת החיים שלהם עלתה לצד תחושת הביטחון והערכה העצמית. ניתוחים פלסטיים נשמעים מרחוק כמו תהליך ארוך וכואב עם תוצאה מסורבלת אך היום האפשרויות הן כל כך רבות עד שישנם מנתחים פלסטיים ומרפאות המציעים טיפול למיצוק עור הפנים המתאים להפסקת הצהריים שלך. מכיוון וישנם הרבה דרכים לבצע מיצוק לעור הפנים יש להתייעץ עם רופא מומחה ולבדוק את האפשרויות המתאימות לך ביותר.

מי עושה מיצוק לעור הפנים?


תהליך מיצוק עור הפנים הוא אחד המקובלים ובעזרת טכנולוגיות חדשות הוא תהליך לא חודרני אשר לא כולל ניתוחים פלסטיים, ממש כמו הסרת שיער בלייזר. עישון, אור השמש, זיהום אוויר ושינויים במשקל הגוף הם רק חלק מן האלמנטים הפוגעים בעור של רוב האנשים במהלך כל חייהם. התוצאה של תהליכים אלה היא עור לא אסתטי. תהליך מיצוק עור הפנים מתאים לכולם ובמעמד של פגישת ייעוץ ראשונית ולא מחייבת תוכלו להבין בדיוק איזו שיטה מתאימה לעור הפנים ולתוצאה אליה אתם רוצים להגיע.

סוגים של תהליכים למיצוק עור הפנים


כפי שהסברנו כבר, ההתקדמות הטכנולוגית בענף האסתטיקה והניתוחים הפלסטיים בשנים האחרונות היא אסטרונומית, מנתחים פלסטיים אשר הוכשרו לניתוחים מסובכים, בעזרת הציוד החדשני יכולים להגיע לתוצאות מדהימות ביותר מדרך אחת. למיצוק עור הפנים ישנן כמה דרכים ולכל אחת היתרונות שלה. הינה כמה מהן אך בכדי לדעת באמת איזה שיטה מתאימה לך יש להתייעץ עם רופא מומחה.
  • טיפול בגלי רדיו - גלי RF מזרימים אנרגיית חום אל השכבה הנמוכה של עור הפנים (הדרמיס) מבלי לפגוע בשכבת העור העליונה (אפידרמיס). הקולגן אשר משמש כאבן הבנייה בגוף מתחמם ונמתח, תהליך זה מעודד את מיצוק העור לצד ייצור קולגן נוסף המשמר את התוצאה.


  • עידוד ייצור קולגן - מכשירים חדישים יודעים לעודד ייצור קולגן בגוף, ישנם כמה סוגים של מכשירים וטכנולוגיות וכולם מבטלים את הצורך בניתוחים פלסטיים ומשיגים את אותה התוצאה בדרך לא חודרנית שאינה פוגעת בגוף.
מידע יותר ספציפי לגבי המכשור בו בוחר להשתמש כל רופא מתקבל בפגישת הייעוץ בה נבחן גם סוג וגוון העור שלך לצד הדרישות שלך מן הטיפול.

אז איך מתחילים?


מנתחים פלסטיים רבים פתחו מרפאות הנותנות לך מגוון של פתרונות בכדי להגיע לתוצאה הרצויה. יש לבחור את הטיפול המתאים ביותר לך, לא רק מבחינת התוצאה אלא גם מבחינה כלכלית ודרישת של לוח הזמנים האישי שלך. מידע זה ועוד ניתן לקבל במעמד של פגישת ייעוץ ראשונית ולא מחייבת. לאחר השארת הפרטים יקשרו בינך לבין המרפאות המתאימות לך ביותר, שם יינתן לך כל המידע שאת צריכה. השאירי פרטים עוד היום בכדי להראות כמו שאת רוצה מחר.
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום ניתוחים פלסטיים 419
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / מיצוק עור הפנים על ידי ניתוחים פלסטיים מתקדמים. !