יום שישי, 22 בנובמבר 2019

מה צריך לדעת על מנתחים פלסטיים לפני ניתוח?

מאת: מערכת מנטול
מה כדאי לדעת לפני ניתוחים פלסטיים ? מה בנוגע לייעוץ במרפאות המנתחים ?
ישראל הפכה בשנים האחרונות למעצמת ניתוחים פלסטיים ופעמים רבות נראה כי החריגים הם דווקא אלו שלא עברו ניתוח ולא שיפרו את פניהם או גופם אפילו בניתוח הקטן ביותר. אך עדיין נותרת השאלה, עליה נענה בשורות הבאות, כיצד לבחור את המנתח הפלסטי הטוב ביותר, זה שיגשים את רצונותיי ויהפוך אותי ליפה בנשים או בגברים.

אידיאל היופי הוא אבן הראשה של המאה ה-20 וככזה קנו להם מנתחים פלסטיים מקום של כבוד בהיכל היופי. המנתח הפלסטי דואג לשפר ופסל את יופיינו ולהפוך את הפגמים של גופנו >> ליתרונות אשר מאפשרים לנו ללכת באון וגאווה ברחוב.

רוצים גם? אתם תמיד מוזמנים להשאיר את פרטיכם באתר לקבל את כל המידע מאת מנתחים מומחים ומנוסים.

אצל מי עוברים את הניתוח הפלסטי?


השאלה הראשונה שדורשת מענה היא: מי רשאי לנתח אותי במדינת ישראל, הרי לא כל רופא יכול לבצע ניתוחים פלסטיים וכן נשאלת השאלה מי מרכיב את רשימת המנתחים הפלסטיים ומי יכול להיכנס אליה. חשוב מאוד להבין כי מנתחים פלסטיים עברו הכשרה ארוכת שנים במקצועם ורק לאחריה מותר להם לעסוק במקצוע ועל כן כאשר אנו ניגשים למנתח פלסטי, טוב נעשה אם נראה את תעודת המנתח הפלסטי שלו בכדי לוודא כי הוא אכן מוכשר לסוג כזה של ניתוח.


ההכשרה כוללת שבע שנים של לימודי רפואה ולאחריה עוד הכשרה מעשית בתחום הכירורגיה הפלסטית והכירורגיה הכללית. לכן כאשר אומרים כי מנתח פלסטי הינו מומחה בתחומו אין זו קלישאה ואכן המנתח חייב להיות מאסטר בתחום שלו.

כיצד אדע איזה מנתח פלסטי לבחור?אז לאחר שראינו כי המנתח הפלסטי עבר הכשרה מקיפה בתחום ניתוחים פלסטיים והתמחה בסוג מסוים - וכי מנתחים פלסטיים הינם הקצפת שעל העוגה ועוסקים בצד היפה של המקצוע - עדיין נותרת השאלה כיצד נדע באיזה מנתח לבחור משלל המנתחים.

לשאלה זו מספר תשובות:
  • בראש ובראשונה, כמו בכל החלטה כדאי לפעול בין היתר גם על סמך המלצות מחברים, משפחה, בעלי מקצוע אחרים בתחום הרפואה, לקוחות מרוצים ולמעשה כל מי שיכול לעזור לנו לקבל את ההחלטה. אם יש לך חברה טובה שעברה ניתוח פלסטי ומרוצה מתוצאות הניתוח כדאי תמיד ללכת על סמך דבריה.
  • בנוסף כדאי להסתכל על ההכשרה של המנתח וכמה שנים הוא כבר מנתח ובאיזה תחומים הוא מומחה. מנתח פלסטי של אפים לא מתמחה בניתוח להגדלת חזה וכך גם ההפך, על כן כדאי לערוך מחקר מקיף על הרופא ולראות במו עיננו את התמחותו.
  • דרך נוספת להתרשם מן הרופא היא לשוחח אתו ולעמוד על אמינותו ועל החיבור האישי שיש לכם עמו.
  • לצד זאת ניתן לבצע חיפוש במאגרי חקיקה ולבחון האם המנתח נתבע אי פעם בגין רשלנות בביצוע הניתוחים.

על מה עוד לשים דגש בבחירת ניתוח פלסטי?


ישנם פרמטרים נוספים אותם אנו צריכים לבחון כאשר אנו ניגשים לבחירה של המנתח הפלסטי. ראשית, ידוע כי ניתוחים פלסטיים אינם זולים ובכל זאת כדאי שנערוך סקר שוק קצר בכדי לברור את המחיר המתאים ליכולתנו ולא לשבור חיסכון בשביל הניתוח הפלסטי. דבר נוסף עליו צריך להסתכל הוא היכן נערך הניתוח והאם מדובר בבית חולים אשר מצויד במחלקות רבות למקרה ותקרה תקלה בניתוח ונזדקק לסיוע של רופאים נוספים או שמא מדובר בבית חולים קטן ללא מחלקות נוספות.

כאן יש גם חשיבות לשאלה האם הניתוח הוא בהרדמה מלאה או חלקית ומיהו המרדים אשר מבצע את ההרדמה. כפי שאיננו רוצים לבחור מנתח פלסטי ללא ניסיון כך חשוב להקפיד כי למרדים יהיה ניסיון מקיף בתחום וכי הוא יודע את עבודתו נאמנה.

מאמרים נוספים באותו נושא:

ניתוחים פלסטיים בסבסוד קופות החולים
מחירון טיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים
ניתוחים פלסטיים הכי פופולריים בישראל
ניתוח פלסטי באף

אהבתם את המאמרים שלנו ? עזרו לנו לשתף אותם לעוד אנשים
בפייסבוק שלכם או לחצו לייק או גוגל+ . תודה .

רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
חברים באחת מקופות החולים ? יתכן ומגיע לכם סבסוד מהקופה .
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום ניתוחים פלסטיים מאמר 421
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / מה צריך לדעת על מנתחים פלסטיים לפני ניתוח?. !