שבת, 18 בינואר 2020

מכשירי שמיעה לקשישים - כיצד בוחרים?

מאת: מערכת האתר
בחירת מכשירי שמיעה לקשישים כרוכה בתשובה לשאלות שונות, כגון: עד כמה חמור אובדן כושר השמיעה של הקשיש, מהו גודל המכשיר הנדרש, מורכבות תפעולו, נוחות השימוש בו, גודל האוזן והמבנה שלה, מחיר המכשיר ועוד.
בשוק מכשירי השמיעה קיים כיום היצע מגוון של מכשירים בצורות, בצבעים ובסגנונות שונים. קיימים, בין השאר, מכשירי שמיעה זעירים ומתוחכמים, שכמעט אינם נראים לעיני הזולת. אם יש לכם אפשרות להשקיע ברכישת מכשיר שמיעה מתקדם, תוכלו ליהנות ממכשיר שניתן להגביר בו את עצמת השמע, למנוע שריקות וצפצופים, לתפעל אותו בשלט רחוק. מכשיר עם טכנולוגיית בלוטוס, אלחוטי ועוד. בחירת מכשיר אפקטיבי ונוח לשימוש מתבצעת על ידי שקלול המרכיבים. אם מדובר במכשיר המיועד למי מיקיריכם, חשוב לסייע לו בבחירה, צפו בקטלוג מכשירי שמיעה resound ותתחילו להכיר את ההיצע.

האם מסגרת סיעודית יכולה לסייע בבחירת מכשיר השמיעה?


מסגרת סיעודית ללא ספק יכולה לסייע לבחור מכשירי שמיעה מתאים, מאחר שמדובר בניסיון מצטבר מטיפול בקשישים לקויי שמיעה רבים ובתוך כך לחשיפה אל סוגי מכשירים שונים. עובדים סיעודיים המתמחים בעבודה עם קשישים ודאי יכולים לזהות את קשיי השמיעה ולהתוודע אל הפתרונות השונים המוצעים כמענה לקשיים אלה.

במסגרות סיעודיות שונות יש הסדרי רכישה נוחים לקשישים הנמנים עם דייריהם, כך שניתן להוזיל את עלות המכשיר- שיקול חשוב ביותר. סיוע חשוב נוסף הוא באבחנת סוג הקושי בשמיעה ודרגתה, שאותה יכולים לאבחן ביתר קלות מי שנמצאים במגע מקצועי ואנושי שוטף עם הקשישים. בשורה התחתונה מדובר בנושא חשוב שיש לתת עליו את הדעת לפני כל צעד.

מה העלות של מכשיר שמיעה?


שאלה שמעסיקה רבים בקרב אוכלוסיית הגיל השלישי הוא גובה העלות של מכשירי השמיעה. ציבור הסובל מירידה באיכות השמיעה אמנם לא יכול לוותר על רכישת המוצר, אך בהחלט יכול לבדוק מחירים ולברר עלויות בטרם רכישה. לדוגמא, ישנן הטבות והקלות המוצעות על ידי המוסדות הממשלתיים השונים כמו ביטוח לאומי וקופות החולים. כדאי ואף מומלץ לבחון את המחירים ואת התנאים בגינם הנכם זכאים להקלות ברכישת מכשיר שמיעה, ובאמצעות למידת המחירים תוכלו להשיג מחירים טובים למכשירי השמיעה הנדרשים.

תקופת ניסיון להתאמה מלאה


אחרי שלמדנו את המחירים, חשוב לזכור לבקש תקופת ניסיון על מנת להיות בטוחים כי המכשיר שרכשנו מתאים. ישנם הבדלים בין הסובלים מבעיות שמיעה ובהתאם מוצעים בשוק סוגים רבים של מכשירים. לאחר רכישה עם תקופת ניסיון תוכלו להתנהל בשגרה כאשר המכשיר מורכב על אוזניכם, ובכך להיות בטוחים כי המוצר מתאים ואתם נהנים מאיכות שמיעה טובה. כאשר יש תקופה של ניסיון עם המכשיר אפשר להתאים באופי מקסימאלי את הפתרון לרמת השמיעה.

חשוב לזכור, רכישת מכשירי שמיעה מומלצת במקום מוכר שמציע במקום גם מעבדה, כך שניתן לעשות בדיקת שמיעה ובו במקום לבצע התאמה של המכשיר.
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום מאמר 423
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / בריאות / מכשירי שמיעה לקשישים - כיצד בוחרים?. !