שבת, 18 בינואר 2020

איך מתבצע הליך תרומת ביציות?

מאת: מערכת האתר
תהליך תרומת ביציות הוא תהליך פופולרי שהתפתח רבות בשנים האחרונות וזאת עקב כך שגיל הנישואין בקרב נשים הולך וגדל, מה שמאלץ את אותן נשים לבקש תרומת ביצית לצורך הפריה.
תהליך תרומת ביציות הוא תהליך פופולרי שהתפתח רבות בשנים האחרונות וזאת עקב כך שגיל הנישואין בקרב נשים הולך וגדל, מה שמאלץ את אותן נשים לבקש תרומת ביצית לצורך הפריה. החוק בעניין תרומת ביצית עבר בכנסת במדינת ישראל בשנת 2010 והוא קובע כי תהליך זה יהיה חוקי, אך בתנאים מסוימים כמו - תשלום הוגן בגין תרומת הביצית, כך שדבר זה יעודד נשים לתרום ביציות ולעזור לנשים שסובלות מחוסר ביציות או מביציות חלשות. החוק לתרומת ביציות התווסף לחוקים נוספים שנחקקו גם בעניין תרומת זרע ובעניין הפריה גופנית הקשורים למשפחה זאת.
תהליך תרומת הביציות לא תמיד נעים לתורמת הביצית, אך כפי שציינו האישה התורמת מתוגמלת בהתאם. תרומת הביצים נעשית על ידי הרדמה מקומית על ידי רופא במרפאות מיוחדות או בבתי חולים. בתהליך התרומה מגבירים את הביוץ של האישה, כך יהיו ביציות רבות. את הגברת הביוץ מבצעים על ידי מתן תרופות מיוחדות. לאחר מכן הרופא שואב כמה שיותר ביציות ושם אותן במבחנה מיוחדת ששומרת על טריותן עד להפריה.

למי מתאים תרומת ביציות?

כיום, לאור גיל הילודה בקרב שנים שהולך ומתאחר נשים רבות מאבדות את ביציותיהן והן נעשות חלשות יותר. כיום, אישה המגיעה לגיל 37 הביציות שלה באופן אוטומטי מופחתות וחלשות יותר מה שמקשה עליהן להיקלט ולהיכנס להיריון טבעי. מעבר לכך, נשים בעלות מחלות שונות אף הן יכולות לסבול מחוסר ביציות, מה שמאלץ אותן באופן אוטומטי להזדקק לתרומת ביציות על ידי נשים בריאות צעירות יותר.
אם כך, תרומת ביציות יכול להיות פתרון נהדר עבור נשים רבות שמעוניינות היכנס להיריון ולזכות בפרי בטן. אך כיום הקושי הגדול הוא למצוא נשים בריאות לצורך התרמת ביציות, הרי כאמור מדובר בתהליך שלכאורה אינו נעים וכולל תהליך מעט פולשני, לכן יש חברות שונות אשר מוצאות את הנשים הללו ולמעשה מתווכות בין נשים המעוניינות לתרום ביציות לבין נשים המעוניינות לקבל תרומת ביציות.
את תהליך מבצעים בצורה מסודרת דרך מרפאות שונות הפזורות ברחבי הארץ, אך כמובן שיש לבדוק את ניסיון המרפאות ואת ההצלחות לפני תחילת התהליך.
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום מאמר 425
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / הריון ולידה / איך מתבצע הליך תרומת ביציות?. !