יום שישי, 22 בנובמבר 2019

התאוששות מניתוח הרמת עפעפיים

מאת: מערכת האתר
מה הוא זמן ההתאוששות לאחר ניתוח להרמת עפעפיים? כמה זמן לוקח להחלים מניתוח זה? ואילו סיכונים מתלווים אליו? מה הן תופעות הלוואי האפשריות בבואנו לבחון ניתוח לטיפול בצניחת העפעפיים? שאלות מסוג זה מטרידות כל אישה או גבר אשר רוצים לעבור ניתוח פלסטי למען שיפור האסתטיקה האישית שלהם.
מה הוא זמן ההתאוששות לאחר ניתוח להרמת עפעפיים? כמה זמן לוקח להחלים מניתוח זה? ואילו סיכונים מתלווים אליו? מה הן תופעות הלוואי האפשריות בבואנו לבחון ניתוח לטיפול בצניחת העפעפיים? שאלות מסוג זה מטרידות כל אישה או גבר אשר רוצים לעבור ניתוח פלסטי למען שיפור האסתטיקה האישית שלהם. ולא בכדי, מספר הניתוחים הפלסטיים הנעשים בכל שנה הולך וגדל עקב טכנולוגיות חדשות אשר נכנסו לענף לצד הסמכות מקצועיות ורופאים המתמחים בניתוחים מסוג זה.


מדיווחים של אנשים אשר עברו ניתוח פלסטי אחד או יותר בעבר אנו שומעים כי אורח חייהם השתפר, הביטחון העצמי שלהם עלה והם הרגישו יותר בנוח בתור עצמם, שזה הוא הדבר החשוב ביותר. כמובן שיש לשקול ברצינות את ההחלטה לעבור ניתוח ולראות שהיא נעשית מהסיבות הנכונות ולאחר התייעצות עם רופא מוסמך. לתהליכים קוסמטיים מסוימים כמו הרמת עפעפיים ישנם פתרונות אשר אינם מערבים פעולה פולשנית ולעיתים זו האפשרות העדיפה. לאחר השארת הפרטים בטופס נציג שלנו יקשר אתכם עם המרפאות הרלוונטיות ביותר אליכם ומהן תוכלו לקבל את כל המידע שתצטרכו על מנת לקבל החלטה מושכלת.

מהלך הניתוח הרמת עפעפייםניתוח פלסטי להרמת עפעפיים היינו ניתוח שכיח מאוד ודי פשוט ומהיר. הניתוח מבוצע עם הרדמה מקומית בלבד וחומר טשטוש ונמשך בדרך כלל באזור שעה אחת. לפני הניתוח, בפגישת הייעוץ עם הרופא, מוחלט בדיוק מה יעשה במהלך הניתוח על מנת להגיע לתוצאה הרצויה. כאשר מבצעים הרמה של העפעף העליון או התחתון למעשה מוציאים שומן או רקמות שריר עודפות דרך חתך קטן אשר נתפר בדיסקרטיות. את התפר הזעיר אין צורך להוציא מכיוון והוא נספג בעור.

במקרים מסוימים שכבות שומן ייצרבו, רקמות שריר יימתחו ואפילו יקובע העפעף בעזרת תפר אשר יחזיק אותו במקום. מהלך הניתוח היינו אינדיבידואלי מאחר וכל מטופל מעוניין בתוצאה שונה והמאפיינים של העפעף שונים ולכן יש להיוועץ ברופא מומחה אשר יסביר איזה ניתוח מתאים ביותר לצרכים ולציפיות שלכם בזמן שאתם שוקלים אם בכלל לעבור את הניתוח.

ניתוח הרמת עפעפיים החלמה והתאוששות - זמנים החלמהתופעות הלוואי היכולות להופיע לאחר הניתוח יכולות לכלול נפיחות, אודם, תחושת יובש וקושי בסגירת העין לצד שטפי דם שטחיים היכולים להופיע בימים שלאחר הניתוח. תלונות על כאב הן נדירות לאחר סוג זה של ניתוח וכל תופעת לוואי שתצוץ אמורה לחלוף בפרק זמן שבין שבוע לשבועיים מיום הניתוח, בהרבה מהמקרים לא מופיעות תופעות לוואי כלל.

לאחר הניתוח יש לטפל באזור בעזרת משחה אנטיביוטית ודמעות מלאכותיות, הסבר מדויק על הטיפול ומרשמים יינתנו על ידי הרופא ויש לעקוב אחר ההוראות בכדי להימנע מבעיות וסיבוכים, כמו כן פעילות גופנית מאומצת אינה מומלצת בשבועות שלאחר הניתוח. כפי שיש לטפל בעור המגורה תחת קעקוע חדש או עגיל כך יש לטפל באזורים אשר נותחו.

למי לא מומלץ לעבור ניתוח להרמת עפעפיים?כפי שכבר אמרנו, ניתוח זה הוא מאוד שכיח ותופעות לוואי או סיבוכים בו הינם די נדירים, אך ישנן אוכלוסיות מסוימות אשר עומדות בפני סיכון גדול יותר לסיבוכים ובמקרים אלה יש לוודא עם הרופא המנתח במעמד פגישת הייעוץ הראשונית כי התהליך בטוח. האוכלוסיות העומדות בסיכון יתר הן:
  • אנשים עם תת פעילות בבלוטת התריס.
  • חולים במחלת גרייבס.
  • חולי סכרת.
  • בעלי לחץ דם גבוה.
  • יובש בעיניים
  • חולי גלאוקומה.
יש להיוועץ עם הרופא המנתח וליידע אותו אם אתם משתייכים לאחת מן הקבוצות האלה ועל כל מחלה או אלרגיה אחרת. כמו כן, לאנשים אשר אינם יכולים או מעדיפים שלא לעבור ניתוח חודרני ישנם טיפולים להרמת העפעפיים אשר אינם כוללים ניתוח וניתן לבקש פרטים עליהם במרפאות השונות.

האם זה שווה את זה?בעידן של היום אידיאל היופי מעמיד את כולנו בסטנדרטים חדשים ועם הטכנולוגיה אנחנו תמיד תחת אור הזרקורים, אנשים אשר אינם עומדים באותו אידיאל יופי פעמים רבות מרגישים כי איכות חייהם נפגעת והביטחון העצמי שלהם יורד. יש לשקול מעבר ניתוח פלסטי ברצינות ולוודא שהוא נעשה מהסיבות הנכונות, בשבילך, כדי שתהיה לך הרגשה יותר טובה לגבי עצמך ולא למען אחרים.

פגישת ייעוץ היא לא מחייבת ובה ניתן לקבל את כל הפרטים ולהתייעץ עם אנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום. לאחר מילוי הטופס נציגינו יקשרו אותך עם מרפאות הרלוונטיות אלייך, זה הוא צעד אחד קטן היום לכיוון מי שברצונך להיות מחר.
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום מאמר 426
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / התאוששות מניתוח הרמת עפעפיים. !