שבת, 18 בינואר 2020

מדרסים בהתאמה אישית לשיפור הבריאות ואיכות החיים

מאת: מערכת האתר
בשנים האחרונות גוברת המודעות לחשיבות השמירה על אורח חיים בריא, בשילוב תזונה נכונה ומאוזנת, ופעילות ספורטיבית לפחות פעמיים בשבוע. פעילות גופנית נחוצה וחשובה לכל אדם, היא משפרת את הבריאות, מחזקת את הדימוי העצמי, תורמת להרגשה טובה ומסייעת לירידה במשקל.
בשנים האחרונות גוברת המודעות לחשיבות השמירה על אורח חיים בריא, בשילוב תזונה נכונה ומאוזנת, ופעילות ספורטיבית לפחות פעמיים בשבוע. פעילות גופנית נחוצה וחשובה לכל אדם, היא משפרת את הבריאות, מחזקת את הדימוי העצמי, תורמת להרגשה טובה ומסייעת לירידה במשקל. עם זאת, רבים באוכלוסייה סובלים ממגוון בעיות אורתופדיות ומפציעות שונות בגלל עיסוק בספורט באופן לא מותאם ונכון.

כדי למזער את הסיכוי לפציעות ולחבלות גופניות מומלץ לפנות למכון אורטופדיה על מנת לעבור אבחון מקצועי ומדויק של מבנה כף הרגל והיציבה. בהתאם לממצאים הצוות המקצועי ייצר עבורכם מדרסים אורטופדיים שישפרו את בריאותכם ואיכות חייכם, וכן יצמצמו את הסיכוי לפגיעות גופניות במהלך האימון.

שלל אביזרים אורטופדיים לשיפור הבריאות ואיכות החייםמדרסים אורטופדיים נועדו לשפר את אחיזת הרגל בתוך הנעל, וכך למנוע שפשופים וחיכוך העלולים לגרום להתפתחות יבלות, קילופי עור ודלקות. כמו כן, מדרסים אורטופדיים מפזרים ביעילות את הלחצים המופעלים על כף הרגל והם משפרים את היציבה הכללית. כדאי לדעת כי רוב האוכלוסייה סובלת מבעיות בדרגות חומרה שונות במנח כף הרגל, רבים סובלים מפלטפוס בעוד אחרים סובלים מקשת אורכית גבוהה או מקשת הקורסת מטה בכל פעם שכף הרגל פוגשת את המשטח.

יש לזכור כי כף הרגל משחקת תפקיד מרכזי ביציבה נכונה ובריאה של הגוף, בעזרת שימוש במדרסים אורטופדיים ניתן למזער ולהפחית משמעותית את התסמינים של יציבה ותנועה לא נכונה. יציבה לא נכונה עלולה לגרום להתפתחות דלקות במפרקי הרגל, האגן ועמוד השדרה, לכאבי גב בדרגות שונות, לפריצת דיסק, לכאבי ברכיים ולמגוון בעיות נוספות הגורמות לפגיעה באיכות החיים.

מעבר לכך, מדרסים בהתאמה אישית משפרים את הביטחון במהלך התנועה והם מסייעים לספורטאים חובבנים ומקצועיים לשפר הישגים באימונים ובתחרויות.

במידה וקיימת בעיה אורטופדית כלשהי אין להזניח את הטיפול בבעיה מאחר והיא עלולה להחריף ולהחמיר עם הזמן. לכן, חשוב להתאים מדרסים או אביזרים אורטופדיים אחרים, בהתאם לבעיה ממנה סובלים, וכך ניתן לשפר את הבריאות ואת איכות החיים.

התאמת מדרסים אורטופדיים למבנה כף הרגלחשוב להדגיש כי כף הרגל נתונה ללחצים ולעומסים רבים כיוון שהיא נושאת את משקל הגוף ותפקידה לייצב ולאזן אותו. כף רגל בריאה היא המפתח לבריאות כלל מערכות הגוף, כל שינוי או בעיה במבנה כף הרגל מובילים לפגיעות גופנית ולהפרת האיזון. מצב זה עלול לגרום לבעיות רפואיות שונות ולפגיעה חמורה באיברים כמו הברכיים, האגן, גב תחתון ועליון ולדלקות קשות בגיד אכילס, דורבן העקב כדומה.


באמצעות התאמת מדרסים אורטופדיים מבטיחים למטופל יציבה נכונה ובריאה, משפרים את איכות חייו ואת הרגשתו הכללית, מקלים משמעותית על כאבים שונים ומונעים התפתחות בעיות נוספות. לכן, כאשר סובלים מכאבים בכפות הרגליים, בקרסול, בברכיים ובאגן, חשוב לפנות לאבחון מקצועי של כף הרגל, ובהתאם לצורך להתאים מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית.

מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום מאמר 427
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / בריאות / מדרסים בהתאמה אישית לשיפור הבריאות ואיכות החיים. !