יום שישי, 22 בנובמבר 2019

האם ניתוח אף יכול לשדרג את איכות החיים?

מאת: מערכת האתר
אנחנו נתקלים לא מעט באפשרויות עבור ניתוח אף אצל אנשים רבים, ואנחנו שואלים את עצמנו האם יש הבדל גדול בין חייהם לפני הניתוח ואחריו. במקרים המתוקשרים והמפורסמים אין ספק שיש, כי אנחנו עוקבים אחריהם ורואים את השינוי לא רק פיזית.
אנחנו נתקלים לא מעט באפשרויות לניתוחים פלסטיים אצל אנשים רבים, ואנחנו שואלים את עצמנו האם יש הבדל גדול בין חייהם לפני הניתוח ואחריו. במקרים המתוקשרים והמפורסמים אין ספק שיש, כי אנחנו עוקבים אחריהם ורואים את השינוי לא רק פיזית. אבל גם במקרים צנועים יותר של ניתוח אף אצל אנשים שכל מה שרצו הוא שיפור מראה קטן, יש הבדל גדול שאנחנו לא מתמיד מודעים לו. למעשה, אנשים שמנתחים את אפם הם אנשים שהמראה של האף הציק להם כל חייהם.


זה לא אומר שלא היו שלמים עם עצמם או לא אהבו את מה שראו לחלוטין. להפך אפילו. מראה משופר של אף עוזר יותר אפילו להשלים את מה שחשבו תמיד שיכול להיות האף שלהם. זהו הפרט האחרון שחסר בתמונה, וזה בסדר גמור לתקן את האף כאשר חושבים זאת לנכון לעשות. ניתוחים פלסטיים, אחרי הכל עוסקים בכל מה שבני אדם רוצים לתקן ולשפר בעצמם כדי לשפר דימוי עצמי, כדי להגביר את הביטחון, כדי לומר לעצמם שכעת המראה שלהם אפילו טוב יותר.

בדיקות התאמה של ניתוח אף למראה שלכםלפני שמנסים ניתוח אף, יש היום אפשרויות רבות לעשות הדמיות של המראה שלכם כיצד תיראו אחרי הניתוח. מומלץ לבדוק את האפשרויות האלה משום שהן ייתנו לכם לא רק מושג איך זה יכול להיראות, אלא גם איך זה יעבוד פסיכולוגית. הרי אנשים התרגלו למראה שלהם במשך שנים רבות, ולעתים, רק כדי לבדוק שניתוח האף אינו גחמה שעלולה להשתנות, כדאי לראות איך אתם מתרגלים למראה החדש ומה אתם חושבים עליו. זה גם ייתן לכם אינדיקציה נהדרת עד כמה השיפור בחייכם יהיה ניכר לאחר הניתוח הפלסטי. זה ילמד אתכם אם הניתוח נחוץ ואמיתי, או שזוהי רק תחושה שעשויה לעבור ואין צורך לנסות כלל.

להכין את עצמכם לשינוי הגדולשדרוג איכות החיים הוא פונקציה של הדימוי העצמי שלכם. אם אתם תולים את כל הכישלונות שלכם במראה האף, כדאי אולי להבין שניתוח אף יחולל פלאים במראה, ללא ספק, אבל ההצלחה שלכם בחיים תלויה במכלול של מי שאתם. המראה הוא רק חלק קטן ממנו, אם כי משמעותי ובולט. טוב יהיה להתייחס לאיכות חייכם כמשתפרת בזכות ניתוח אף מוצלח, ויהיה נפלא לדעת שזה שחרר חסמים אצלכם לעשות דברים שלא העזתם לעשות קודם, אבל זכרו שזה בזכותכם, והכוח אתכם תמיד לשנות.
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום מאמר 429
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / האם ניתוח אף יכול לשדרג את איכות החיים?. !