יום ראשון, 19 בספטמבר 2021

נשים לאחר הריון - פשוט תחזרי לעצמך...

מאת: מערכת מנטול
הו, כמה זה מתסכל לפעמים להיות אישה. מילא זה שתמיד בוחנים אותנו לפי מראה חיצוני, מעירים לנו כל פעם שעלינו בכמה גרמים סוררים
לזה כבר התרגלנו...מה שיותר מתסכל זה שבתקופת ההיריון, בעוד הבעלים שלנו שומרים על שגרת יומם, ועל הלוק החטוב והמשגע שלהם, אנו תופחות והופכות להיות סופגניות ענקיות. אנחנו לא יכולות להפסיק לאכול, ואיך בכלל אפשר להאשים אותנו - אנו אוכלות עבור אחד וחצי אנשים, וצריכות לספק אנרגיות למכונה העצומה הזו אליה צמחנו להיות.

ואז אנו יולדות. אחסוך מכם את התיאורים המזוויעים אודות הסבל והקושי האדיר שבלידה. את זה ודאי שמעתם אינספור פעמים, או אם אתן נשים - חוויתן על בשרכן. רק אספר על הסבל, הקושי, והסיזיפיות העצומה שבמלאכת ההרזיה, שלאחר ההיריון. למרות שמדובר בתופעה מוכרת שתוקפת נשים רבות אחרי לידה מספר... מסתבר, שכל הנשים משנות מעט את מבנה גופן. לרוב מתבטא הדבר בהשמנה, לפעמים בהרבה שומן ולפעמים במעט. אז איך נאבקים בשינויים התכופים הללו בממדים שלנו?
הריון
איך נלחמים בהשמנה שלאחר-לידה ומנצחים אותה?
העצה הראשונה היא לקחת חופשה קצרה. אל תתחילו בדיאטה מיד לאחר ההריון, שכן זה לא בריא ועשוי לסכן את גופכן שזה אך חווה זעזוע עמוק (חברות, לידה הוא זעזוג אפילו אם זו בחירה שלנו).
תקופה של חודש בערך אחרי הלידה, נסו לקבוע פגישה עם מדריכי ספורט שונים, ואף להתעניין בכיוון של מכוני אירובי (מכוני אירובי רבים מעמידים לרשות המתעמלות מדריכי ספורט מקצועיים מצוינים). מכוני אירובי הם אופציה מצוינת, מהנה, ויעילה מאוד, שבאמצעותה אתן יכולות לצעוד את צעדיכן הראשונים בדרך להצרת ההיקפים.
הם משלבים פעילות גופנית חיונית, שמלבד לכך שהיא תורמת בצורה משמעותית להרזיה, היא אף עוזרת לשיקום הגוף ולבריאותו.

תוכלנה לקבוע פגישה עם מדריכי ספורט מקצועיים, לספר להם את מצבכן ואת מטרותיכן, ולהרכיב איתם יחד תוכנית ספורטיבית מיוחדת, שתתאים לצורכיכן האישיים. הפעילות הספורטיבית עליה ימליצו לכן מדריכי הכושר לא תצריך מכן השקעה רבה מידי. שעתיים-שלוש בשבוע בממוצע, אך התוצאות שלה תהיינה מופלאות, והן תסייענה לכן לרדת במשקל ולהיכנס למשטר כושר שיהיה בריא מאוד עבורכן ועבור משפחתכן.

אם הדימוי העצמי והדימוי החיצוני שלך חשוב לך - אל תשקעי במירמור, עצב ותסכול בעקבות ההשלכות הבלתי מוזמנות של ההיריון. כושר גופני מודרך יסייע לך לצאת ממעגל התסכול, ולשוב להיות חטובה ואטרקטיבית כמו פעם.

אם בכל זאת הינך חפצה בהפחת משקל במהירות, ישנה אפשרות לבצע דיאטה מהירה או לחילופין לבצע המסת שומן בגלי רדיו.
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / תזונה ודיאטה / נשים לאחר הריון - פשוט תחזרי לעצמך.... !