יום חמישי, 20 בפברואר 2020

התאוששות והחלמה מניתוח הגדלת חזה

מאת: מערכת האתר
התאוששות והחלמה מניתוח הגדלת חזה זהו חלק בלתי נפרד מהליך הגדלת חזה ולמעשה זהו שלב חשוב שיש לקחת בחשבון ולהתכונן בהתאם.
כיום הפך ניתוח הגדלת חזה לנפוץ מאוד ברחבי העולם ובישראל בפרט, כך שיותר ויותר נשים תוהות האם כדאי לבצעו, מה יהיו ההשלכות של ניתוח כזה על גופן וכיצד הן יראו לאחר הניתוח. מאמר זה יעסוק בנושא ההתאוששות לאחר ניתוח להגדלת חזה, כאשר כמובן שכל ניתוח דורש התאוששות מסוימת וכך גם הליך זה מצריך היערכות מיוחדת, השאלה היא כמה ואיזה התאוששות נדרשת.


כפי שנראה בהמשך אין סיבה לדאגה וההחלמה מניתוח הגלת חזה אינה כה סבוכה ומפחידה, אך כן יש להקפיד על מספר כללים אותם נפרט בהמשך ותמיד טוב לדעת את כל הפרטים לפני שניגשים לנושא מסוים. היה ואתם מעוניינים בפרטים נוספים פרט לאלו שסופקו ויסופקו במאמר מלאו את הטופס באתרנו ונציג מוסמך יחזור אליכם עם כל התשובות המפורטות לשאלותיכם.

אילו תופעות יש לאחר הניתוח?



שתלי סיליקון הם המאפשרים את הגדלת החזה והם הקובעים את גודל וצורת החזה שלך, למרות זאת התופעות שמתרחשות לאחר ניתוח להגדלת חזה אינן תלויות בגודל השתלים והינן גנריות לניתוח. ככל ניתוח גם כאן האישה יכולה להרגיש עייפות, כאב ורגישות באזור המנותח קרי בשדיים. בנוסף, יתכן והשדיים של האישה יהיו זקורים ונפוחים, דבר היכול להימשך אף יותר מחודש לאחר הניתוח ולעתים גם עד כחצי שנה לאחר הניתוח.



רוצים לדעת עוד בנושא שתלים מסיליקון ?
היכנסו למאמר מושקע ומקצועי -
סיליקון בחזה כל המידע




כמובן שאזור הניתוח הינו רגיש יותר ונשים יכול ויוחשו תחושתיות יתר באזור המנותח, דבר מציק לכל הדעות אך לא נורא עם מסתכלים על התמונה הכוללת. לעתים יתכן ונשים ירגישו גם מגבלה בתנועות הידיים שלהן וכאבים ממושכים וחזקים אשר יגבילו את תנועותיהן ויחייבו המשך מנוחה בבית עד אשר הכאבים יחלפו.

על מה יש להקפיד לאחר ניתוח הגדלת חזה?




ישנם מספר דברים עליהם אנו חייבים להקפיד לאחר הניתוח להגדלת חזה בכדי לשמור על בריאותנו ולא לגרום נזק לגופנו.
  • שמרי על קשר קבוע עם רופאך והקפידי להתייעץ אתו בכל בעיה המתעוררת לאחר הניתוח.

  • בימים הראשונים לאחר הניתוח הקפידי לנוח ולא לבצע פעולות פיזיות רציניות בכדי לא לגרום נזק לשדיך או לשנות את מיקומם של שתלי סיליקון המעצבים את מראה החזה שלך.

  • שימי לב כי את חוזרת לנהוג רק לאחר שלא תהיה יותר מגבלה על תנועותיך וכי את יכולה להזיז את ידיך בחופשיות.

  • זכרי כי פעולות יומיומיות לא מתאפשרות באופן מלא לאחר הניתוח, כך לדוגמא מקלחת ואפילו יחסי מין. הקפידי להקשיב לגופך ואל תמהרי לחזור לשגרה בכדי לא לפגוע בגופך.

  • רופאים רבים ממליצים לבצע מסג' לשדיים אשר יקלו על ההליך ויקלו על הרגשתך לאחר הניתוח.

  • מרגישה כי את זקוקה למידע נוסף? פני אל המומחים שלנו ותוכלי לקבל מידע מפורט, שלם ומקיף על ניתוח להגדלת חזה.

השתלים מרגישים לך מעט מוזר? אין סיבה לדאגה!



אחד הנושאים המעסיקים את השוקלות לעבור ניתוח הגדלת חזה הוא - שתלי סיליקון בהם עושים שימוש לרוב במהלך הניתוח. חשוב מאוד להבין כי לאחר הניתוח הגוף והשדיים מרגישים שונה מן הרגיל וזאת בגלל שתלי סיליקון שהושתלו בניתוח ומהווים למעשה את לב הניתוח. נהיר וברור כי השדיים נפוחות יותר, מן הסתם, וגדולות יותר ולעתים ישנה גם צריבות בשדיים אשר מלווה אותנו לאורך תהליך ההחלמה. אך, העובדה כי את מרגישה שונה בשדיים אינה צריכה להוות צלצול אזהרה והדבר נורמלי לחלוטין ואף הגיוני.

לעוד מאמרים בנושא הגדלת חזה לחצו על הקישור - מאמרים בנושא הגדלת חזה



זכרי כי רק עתה עברת ניתוח ואת מתאוששת ומחלימה ממנו, תהליך שכפי שראינו יכול להימשך לאורך זמן וטומן בחובו שלל תופעות לוואי. סימני אזהרה צריכים להתרחש כאשר את מרגישה כאב בלתי נסבל בשדיים ואת מרגישה כי אינך יכולה להתמודד עם כאב זה.

במקרה כזה מומלץ לפנות לרופא המטפל בך כמה שיותר מהר ולהתייעץ עימו מה הבעיה וכיצד ניתן לטפל בה.

אינדקס מנתחי חזה במנטול - בחרי מנתח ושלחי בקשה ליצירת קשר - מנתחים להגדלת חזה





מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום /article.asp?a=434
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / התאוששות והחלמה מניתוח הגדלת חזה. !