שבת, 18 בינואר 2020

מהי הומאופתיה

מאת: RCHom תומר מנשרי
הומיאופתיה היא שיטת ריפוי המעודדת את מנגנוני הריפוי העצמיים ובכך מטפלת באדם בשלמותו ומתוכו על פי עקרונות ריפוי אוניברסאליים. ההומיאופתיה מטפלת באדם החולה ולא במחלה.


"כאשר אדם שרוי בבריאות, כוח החיים, אותה דינאמיות המחייה את הגוף החומרי, שולט בלא מיצרים ומאפשר לכל החלקים לתפקד בצורה חיונית , הרמונית ונפלאה, הן בכל הקשור לתפקודים והן בנוגע לתחושות. כל זאת כדי שמוחנו הפנימי וההגיוני יוכל לנצל את הכלי החי והבריא הזה לטובת המטרות הנעלות יותר של קיומנו" (אורגנון, ד"ר סמואל האנמן)

ההומאופתיה הקלאסית רואה את עניין החולי והבריאות בצורה קצת שונה מהמקובל, היא לא שואלת איך כ"כ הרבה אנשים נדבקים בשפעת כל חורף כאשר השאלה המעניינת יותר איך זה שיש אנשים שאינם נדבקים? האם להשקיע את כל משאבי הרפואה במלחמה נואשת בווירוסים ובחיידקים או להשקיע את המאמץ בחיזוק המערכת החיסונית?

מהי הומאופתיה?


הומיאופתיה היא שיטת ריפוי המעודדת את מנגנוני הריפוי העצמיים ובכך מטפלת באדם בשלמותו ומתוכו על פי עקרונות ריפוי אוניברסאליים. ההומיאופתיה מטפלת באדם החולה ולא במחלה. לשם כך ההומאופת מבצע תשאול מקיף הכולל רבדים שונים: מנטלי, רגשי ופיסי, וע"י הבנת הסיבה העמוקה לחולי והקשר בין הגוף לנפש והשפעותיהם ההדדיות ניתן להתאים למטופל את הרמדי (הכנה הומאופתית) הייחודית עבורו.

הומאופתיה על פי ארגון הבריאות העולמי היא הרפואה השנייה בגדלה בעולם, ורבים וטובים ממאות מיליוני היצורים החיים בכדור הארץ משתמשים בה בהצלחה החל מחיות משק ובעלי חיים ועד מפורסמים כמו בית המלוכה האנגלי שמאז 1835 היא חלק מחיי הממלכה כאשר המלכה אדלייד אשת המלך וילאם הרביעי נרפאה ממחלה קשה ששום טיפול אחר לא עזר, מאז ועד היום חיים משפחת המלוכה בבריאות ואריכות ימים יוצאת מהכלל. לפחות 11 מנשיאי ארה"ב טופלו בהומאופתיה, ספורטאים כמו בוריס בקר ודיוויד בקאהם, צ'רלס דרווין שעל פי כתביו לא יכול היה לכתוב את ספרו "מוצא המינים" ללא הטיפול ההומאופתי שקיבל, מוסיקאים כמו בטהובן, רוברט שומן, טינה טרנר, פול מקרטני, פול רודג'רס, אנשי רוח, אפיפיורים רבים, אימא תרזה ומהטמה גנדי שאמר: "ההומאופתיה מרפאה יותר מקרים מכל שיטת טיפול אחרת והיא ללא ספק בטוחה וחסכונית יותר והיא המדע הרפואי השלם ביותר"

במה מטפלת ההומאופתיה?


הטיפול ההומאופתי מטפל במגוון רחב של מחלות, בילדים ובמבוגרים ואף בבעלי חיים. הוא יכול לסייע במחלות כרוניות ועמוקות כמו פיברומיאלגיה, מחלות מעי דלקתיות כגון קרון וקוליטיס, מחלות של דרכי הנשימה כגון אדנואידים, פוליפים, אסתמה ואלרגיות, מחלות אקוטיות חוזרות כגון דלקות גרון, דלקות אוזניים, דלקות בדרכי השתן ועוד.

הומאופתיה היא רפואה יעילה ובטוחה לכל הגילאים ואף לנשים בהריון, הריפוי הוא עדין וטבעי ללא יצירת תלות בתרופה, לא ממכר ולא מכיל כימיקלים רעילים, היא יוצרת ריפוי פנימי עמוק המשפיע על בריאות האדם כמכלול שלם.

RChom*** תומר מנשרי
הומאופת מומחה, בעל ניסיון רב בטיפול בילדים ומבוגרים. לינק לאתר http://www.homeopatomer.co.il/
RCHom תומר מנשרי
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום מהי הומאופתיה מאת: RCHom תומר מנשרי 435
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / גוף ונפש / מהי הומאופתיה. !