יום חמישי, 20 בפברואר 2020

ניתוח קיצור קיבה – למי זה מתאים?

מאת: מערכת האתר
למי מתאים לעבור ניתוח קיצור קיבה? מהם הקריטריונים שיש לעמוד בהם כדי לעבור את הניתוח? מתי זה הזמן לעבור קיצור קיבה?
בשנים האחרונות ניתוחים בריאטריים לקיצור קיבה הפכו לפתרון הטוב ביותר לירידה במשקל. חשוב לדעת כי מדובר בניתוח ולכן אם יש לך עניין בתחום עלייך לשאול אם הניתוח מתאים לך או לא. כדי לענות על שאלה זו עלייך להכיר את הניתוחים השונים הקיימים בשוק, לדעת מהם הקריטריונים שהמועמדים לניתוח צריכים לעמוד בהם ולאחר מכן לחשוב אם זה הזמן הנכון לך לבצע את התהליך.
ברצונך לקבל פרטים נוספים על ניתוח קיצור קיבה? נציגי המרפאות הרלוונטיות ממתינים לפנייתך בטופס כעת.

ניתוח קיצור קיבה - למי זה מתאים ואיזה סוג ניתוח הוא הנכון עבורי?


ניתוחים בריאטריים הם ניתוחים המיועדים לקצר את גודל הקיבה ובכך הם מובילים להפחתה משמעותית במשקל וקבלת המראה שייתכן שחלמת עליו שנים. בין הניתוחים השונים ישנו ניתוח טבעת, ניתוח שרוול, מעקף קיבה ומיני מעקף.

כל הליך לקיצור קיבה הוא שונה ולכן מתאים לאנשים שונים. למשל, ניתוח טבעת יתאים לך אם הרגלי התזונה שלך כוללים בעיקר ארוחות מסודרות ופחות נשנושים מתוקים ומלוחים. ניתוח שרוול יתאים לך אם כבר ניסית דיאטות שונות שלא צלחו בשל תחושת רעב. ניתוח מעקף קיבה יתאים לך אם יש לך נטייה לאכילת מתוקים. כפי שאפשר להבין, השאלה על ניתוח קיצור קיבה - למי זה מתאים? צריכה להיות מפורטת יותר ולבחון איזה ניתוח יכול להתאים לך.

הקריטריונים לעבור ניתוח קיצור קיבה


כדי לעמוד בקריטריונים של מועמדות לעבור ניתוח בריאטרי עלייך להיות באופן כללי בקו הבריאות ועם נכונות להקשיב להנחיות המקדימות לניתוח ואלו הנדרשות לאחריו. כמובן, עלייך להיות בהגדרת השמנת יתר כאשר מידת BMI הגדולה מ-40 תכניס אותך באופן אוטומטי לרשימת האנשים שיכולים להתאים לניתוח.

אם מידת ה-BMI שלך נמוכה יותר אך יש לך בעיות שנוצרות כתוצאה מההשמנה, ייתכן שעדיין יהיה באפשרותך לעבור קיצור קיבה. בנוסף לכל אלה, כדי לקבוע אם יש באפשרותך לבצע את הניתוח או לא, יהיה עלייך לקבל אישור מדיאטן קליני אשר יבחן את דפוסי האכילה שלך, המוכנות שלך לבצע שינוי תזונתי ובחיים, יבדוק אלו דיאטות עברת ויעבור איתך על תהליך קיצור קיבה ויבצע מולך תיאום ציפיות.

לא רק למי אלא גם מתי יש לבצע ניתוח קיצור קיבה


מעבר לשאלה ניתוח קיצור קיבה - למי זה מתאים? יש לשאול את השאלה מתי זה מתאים לבצע את הניתוח. חשוב לזכור כי מדובר בניתוח לכל דבר, תהליך שיש צורך לבצע לקראתו הכנה מקדימה ושאחריו יש צורך בהתאוששות וביצוע פעולות על פי הוראות הרופא.

אל הניתוח יש להגיע לאחר הכנה, לאחר שיש לך את הידע על סוגי הניתוחים השונים, לאחר שכבר ביצעת ניסיון אמתי לרדת במשקל ומומלץ לאחר פגישות עם אנשי מקצוע המתמחים בליווי אנשים שעומדים לעבור את הניתוח. כמו כן, לא מומלץ לבצע ניתוח בריאטרי בצמוד לאירוע וטיול לחו"ל. לאחר הניתוח יש צורך להתאושש ולאכול תזונה רכה ולהוסיף בהדרגה מאכלים. את התהליך מומלץ לבצע בבית (בשילוב עם העבודה כמובן) כשישנה זמינות למטבח הפרטי ולכן יש לבחור היטב את התאריך של הניתוח.

האם ניתוח קיצור קיבה מתאים לך?


ישנם קריטריונים רבים המשפיעים על הבירור אודות ניתוח קיצור קיבה - למי זה מתאים ולמי לא. על מנת לבחון אם ניתוח קיצור קיבה מתאים לך, כל שעלייך לעשות הוא להשאיר את פרטייך באתר ולקבל מענה מקצועי ורציני. ניתוח שכזה יתבצע לאחר בחינת כל השיקולים ושיחה עם איש מקצוע מומחה בתחום תסייע לך להבין מהם השיקולים השונים שעלייך לבחון.
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום מאמר 443
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / ניתוח קיצור קיבה – למי זה מתאים?. !