יום חמישי, 20 בפברואר 2020

למה כדאי לצלמים ללמוד על תוכנת פרימייר

מאת: מערכת האתר
מי שנכח בקיץ בהופעה של רדיוהד בפארק הירקון, יכול היה ליהנות לא מהשירים המשובחים של הלהקה והגשה בלתי נשכחת שלהם, אלא גם מוידיאו ארט ברמות שלא נראו בישראל.

בדרך כלל אמנים משתמשים במסכים על מנת להציג את עצמם או את הקהל, אך רדיוהד היא להקה מיוחדת וזה בא לידי ביטוי גם בתצוגה שעל הבמה. כך למשל, הקהל נהנה מתצוגה וידיאו ארט מרשימה שכלל מגוון צבעים, תמונות, וקליפים ייחודים ובלתי נשכחים. סביר להניח שהמעצבים שלהם, סיימו לימודי וידיאו ארט בבתי הספר הטובים בעולם.

לימודי וידיאו ארט, כוללים מגוון רחב של תחומים ונושאים, בין היתר הם כוללים גם היכרות עם תוכנות שונות בתחום ועבודה צמודה עליהם. אחת התוכנות הפופולאריות בתחום זה היא פרימייר, תוכנה מבית אדובי.

תוכנה פריימר נחשבת לאחת התוכנות המובילות כיום לעריכת וידיאו. התוכנה מאפשרת לערוך קבצי וידיאו כך שהם יהפכו לסרט מקצועי או קליפ, באורכים שונים. התוכנה מאפשרת ליהנות מאופציות שימוש שונות, בין היתר חיתוך ומיזוג, אנימציה ואפקטים שונים, תיקוני צבע, חיבור פסקול, ועוד. התוכנה משלבת מגוון רחב של פונקציות שבתוכנות אחרות לא קיימות ואז יש צורך לעבוד עם מספר תוכנות במקביל.

לימודי וידיאו ארט וכן לימודי צילום, כוללים היום, בין השאר, גם לימודי עריכת וידיאו באמצעות תוכנת פרמייר, מתוך הנחה שבזמן העבודה יהיה צורך להשתמש בפונקציות שונות שקיימות בתוכנה. כך למשל אנחנו יכולים לראות תמונות ממוזגות ומעורבות, חלוקה של מסכים לתמונות ואפקטים שונים, צלליות, הילוך איטי ועוד. חשוב לומר, התוכנה מספקת תמונות וסרטים באיכות הגבוהה ביותר שיש היום, וניתן להשתמש בה לצורך עריכת סרטים לטלוויזיה ולקולנוע, כמו כן ניתן לצפות בסרטונים שנערכים דרך התוכנה בסלולר או בטאבלטים.

מדוע משתלם ללמוד על התוכנה

כל איש מקצוע, בין אם הוא צלם אירועים או צלם טלוויזיה וקולנוע, בין אם הוא אמן וידיאו ארט או אמן שמתעסק עם תמונות באופן כללי, חשוב מאוד שילמד כיצד לעבוד על תוכנת פרמייר, כמו על תוכנות רבות אחרות.

אנחנו צריכים לזכור שכל התחום הולך לכיוון של שימוש בתוכנות מתקדמות בהן יש פונקציות שונות אשר מאפשרות לנו, בצורה כזו לייצר סרטים בעצמנו מבלי שנצטרך חדרי עריכה וכדומה. צלם מקצועי בוודאי זקוק לכך, שכן זו העבודה שלו, באמצעות התוכנה הוא יוכל להשתמש בפונקציות השונות שהיא כוללת, זאת בשביל להעניק לאורחים שלו את הכלים בתחום.

נקודה שחשוב להתייחס אליה היא, תוכנת פרמייר מתעדכנת ומשתדרגת כל הזמן, על כן אנחנו יכולים ליהנות משלל פונקציות חדשות לעיתים תכופות, פונקציות שאי אפשר למצוא בשום תוכנה אחרת, וללא ספק הן משפרות באופן ניכר את העבודה בתחום, בין אם מדובר בעבודות של צילום ובין אם מדובר בוידיאו ארט.

מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום מאמר 454
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / לימודים / למה כדאי לצלמים ללמוד על תוכנת פרימייר. !