שבת, 18 בינואר 2020

מהי העגלה המושלמת בשבילך ובשביל תינוקך?

מאת: ביבי סטאר
ילד ראשון – זה אחד הדברים המרגשים והמדהימים ביותר שיכולים להתרחש בחיים שלנו. מהסיבה הזו, אנו מתכוננים למעמד באופן הרציני והמוקפד ביותר.

אחת ההחלטות החשובות ביותר שעלינו לקבל במהלך ההכנה, זה כמובן איזו עגלה צריך לקנות. האם לרכוש עגלת אמבטיה ואז להחליף לעגלה עבור ילד יושב? או שעדיף לקחת עגלה רב-תכליתית שתשרת לאורך זמן? אך היכן הביטחון שהיא תחזיק מעמד לכל אורך השנים והמאמצים הלא פשוטים של גידול ילד בתנאים משתנים?

המאפיינים של עגלה מעולה

על מנת שהעגלה תשרת אתכם בצורה טובה לאורך שנים ארוכות, חשוב מאוד לדאוג לכך שהיא תתאים לצרכים העיקריים של הילד בשנות חייו הראשונות. הצרכים הם כמובן:

  • בטיחות

  • נגישות עבור ההורים

  • מבנה חזק המאפשר נסיעה בתנאים פחות ממושלמים

  • מקומות אחסון

  • הגנה בפני גשם ושמש חזקה

  • קיפול ופתיחה קלה (אפילו ביד אחת)

  • משקל קל

כל המאפיינים האלה דורשים חשיבה מרחבית בכל הקשור לעיצוב ארגונומי, שילוב של חומרים גמישים, קלילים ועמידים בו-זמנית. אחת המשימות המורכבות ביותר העומדות בפני יצרני העגלות זה ליצור עגלה שמשקלה קטן, אך עמידותה גבוהה ביותר.

מדוע עגלת יויו זה הבחירה הטובה בשבילכן?

עגלת יויו הצרפתית עומדת במשימה זו בצורה מרשימה ביותר ומעניקה להורים ראש שקט בכל עת, אפשרות לנדוד בעיר ללא כל קושי ולעשות את כל המוטל עליהם יחד עם התינוק, ללא כל קושי, טרחה או סיכון. עגלה איכותית זו אף מתפקדת גם בתור סל-קל נשלף - כך שניתן להתחיל להשתמש בה כבר לאחר הלידה - בכדי לשחרר את התינוק מבית החולים. עגלת יויו תמשיך ללוות את התינוק גם בשלבים מאוחרים יותר. מבנה הסל-קל המותאם לגופו הרגיש והעדין של התינוק נותן את התמיכה הדרושה להליך צמיחה והתפתחות תקין ומוקפד.

עגלות תינוק
הסיבות לכך שעגלת יויו היא הפתרון המושלם עבור הילד?
אחד המאפיינים החשובים ביותר של עגלת יויו שתורמים להתפתחותו התקינה, זה עצם העובדה שהעגלה מאפשרת להורים להיות רגועים ולדעת שהילד נמצא בעגלה בטיחותית, שאתה אפשר להגיע לכל מקום בקלות וללא כל דאגה. בנוסף, העגלה כוללת מקומות אחיזה רבים, כיסויים ומגנים העשויים מחומרים איכותיים ומסנני קרינה ושומרי חום גוף, כך שהתינוק לא יתקרר בחורף ולא יסבול מחום יתר במהלך הקיץ. בעוד התינוק גדל ולומד יותר ויותר על העולם, עגלת יויו ממשיכה ללוות אותו בכל שלב ושלב, עד שהוא יושב ואפילו מוכן ללכת. כך, תוכלו לקבל את התמיכה וההגנה הדרושים לו על מנת ליהנות מהעולם הזה בבטחה, בהנאה ובלמידה אינסופית ומתמשכת.
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום מאמר 457
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / הריון ולידה / מהי העגלה המושלמת בשבילך ובשביל תינוקך?. !