יום ראשון, 19 בספטמבר 2021

לא עלינו ובטח שלא על הילדים שלנו

מאת: מערכת מנטול
מי מאיתנו לא חושש לבריאות ילדיו? הבריאות של הקטנטנים שלנו, אותם אנו אוהבים יותר מכל, חשובה ומדאיגה אותנו מאוד
המערכת החיסונית שלהם עוד לא התגבשה, והם חשופים שלא באשמתם, למגוון רחב של מחלות מסוכנות. לשמחתנו, הרפואה העולמית התקדמה מאוד בעשורים האחרונים, והיא ערוכה לתת מענה מקיף לשורה ארוכה של מחלות. ולמרות זאת, קיימות לא מעט אלרגיות ומחלות שטרם נמצא להם מענה אידיאלי.

מחלה נפוצה בקרב ילדים היא אסטמה ("קצרת" בעברית), והתקפיה נגרמים בעקבות אלרגיה, שגורמת לקושי בהוצאת אוויר מהריאות. אסטמה מופיעה בעיקר אצל ילדים, וברבים מהמקרים היא עשויה להיגרם כתוצאה ממגורים בסביבה עתירת זיהום אוויר (ריכוזים עירוניים לדוגמא) או כתוצאה מסוגים שונים של אלרגיה.

מחלת האסטמה עשויה להעכיר את איכות החיים של ילדיכם, ולגרום להם לקשיי נשימה תכופים. לכן אנו ממליצים בחום לא להזניח את הטיפול במחלה, ובמידה והיא מופיעה אצל אחד מילדיכם, גשו עימו להיבדק בצורה מסודרת אצל רופא המתמחה בתחום. ישנן דרכים רבות ופשוטות מאוד להקל על ההתמודדות עם המחלה, וילדים רבים נעזרים בטיפול תרופתי, כגון משאף ואינהלציה, המסייעים להתמודד עם סוגים שונים של אלרגיה ושל אסטמה.
אסטמה
אך אסטמה היא אינה המחלה היחידה העשויה לסכן את בריאותם של ילדיכם. רובנו ודאי מכיר את המדען המפורסם סטיבן הוקינג, שהוא אולי החולה המפורסם ביותר במחלה הקשה הקרויה ניוון שרירים. מדובר במחלה נדירה מאוד, המופיעה סטטיסטית אצל אחד ל-60,000 בני אדם, עד כדי כך נדירה שבמדינת ישראל חיים כ-600 חולי ניוון שרירים.

ניוון שרירים (או בשמה המקצועי - A.L.S) הינה מחלה קשה מאוד. היא פוגעת בתאי העצב המוטורים שבאמצעותם מפעיל המוח שלנו את רוב השרירים הרצוניים בגוף, דבר הגורר בצורה הדרגתית ניוון מלא של איברי הגוף.

תרופות רבות ניסו לתת מענה למחלה, אך טרם פותחה תרופה יעילה שעוזרת להירפא ממנה לגמרי. הטיפול החשוב ביותר במקרים כאלו הינו טיפול תומך בחולה ובבני משפחתו. לא פשוט להתמודד עם ניוון שרירים, זו מחלה שמסבה לחולים בה ולבני משפחתם, סבל רב.
אם גם אתם נתקלתם, חס וחלילה, במחלה, היעזרו בטיפול פסיכולוגי תומך, שילווה אתכם ואת בן משפחתכם החולה במחלה, בשלביה הקשים. טיפול מסוג זה יוכל להקל עליכם ועל בני משפחתכם את ההתמודדות עם המחלה בצורה משמעותית.
יש עוד טיפול טוב לאסמה לאחרונה יש חדרי מלח לילדים ומבוגרים שזה טיפול יעיל מאוד
ריקי27/12/2008 21:07:03
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / בריאות / לא עלינו ובטח שלא על הילדים שלנו. !