שבת, 18 בינואר 2020

מכשירי שמיעה לשיפור איכות החיים

מאת: מערכת האתר
בעיות שמיעה יכולות להגיע פתאום, כחלק מההתבגרות שלנו. הם יכולות להופיע גם לאורך תקופה ולגרום לנו לשמוע פחות ופחות. כל מקרה הוא סיפור אחר לגמרי אך כל אדם שסובל מבעיות שמיעה - מרגיש את ההשפעה המידית והקשה על איכות חייו. מכשירי שמיעה ועזרים אחרים יכולים לשפר משמעותית את איכות החיים של מי שמתקשה בשמיעה.
כשאנחנו מפסיקים לשמוע טוב, מכל מיני סיבות שונות, אנחנו מתקשים לנהל שיחה, אנחנו מרגישים באופן קבוע שאנחנו מפסידים חלק מהותי ממה שקורה מסביבנו ואנחנו מרגישים חסרי אונים. היום, למי שסובל מבעית שמיעה, בכל גיל, יש שפע של פתרונות שעוזרים לו לשפר את איכות חייו ולעיתים להמשיך בשלו, ממש כפי שהיה בעבר.

איך מזהים בעיית שמיעה

רבים מאיתנו לא מרגישים את השמיעה מידרדרת. זה קורה לאט לאט ומשתי סיבות עיקריות - הראשונה היא הגיל והשנייה היא חשיפה לרעש לאורך החיים שפוגם בשמיעה שלנו. סיבות נוספות הן סיבות רפואיות ופיזיולוגיות שלעיתים מלוות לקויי שמיעה מגיל אפס.

לרוב בעיות השמיעה יש פתרונות, מלאים וחלקיים, אך לפני התאמת מכשירי שמיעה או כל פתרון אחר חשוב לערוך בדיקות רפואיות. בדיקות שמיעה נערכות במכונים מומחים, על ידי רופאים וטכנאי שמיעה שהוסמכו לבדוק וכן לספק דו"ח תוצאות.

הבדיקה נערכת תוך מבחן צלילים וגובה צלילים, שבמסגרתו מועברים צלילים בגבהים שונים תוך כדי בקרה ובדיקה כיצד מערכות השמיעה מגיבות לצלילים אלו. יש מגוון סוגים של בדיקות שונות, בהתאם לאבחנת הרופא המטפל - מבדיקות אודיומטריות שנחשבות לשכיחות ביותר ועד לבדיקות הדים ובדיקות רישום של תגובות עצב וגזע המוח.

כיום ישנם מקרים בהם אפשר להתאים מכשירי שמיעה על סמך בדיקות המבוצעות בבית המטופל, באמצעות ציוד מקצועי ובליווי של טכנאי בעל הסמכה. בדיקות אלו שאנחנו במיניפון מספקים ללקוחותינו, מאפשרות להקל על מי שאינו יכול להתנייד בקלות, למשל קשישים בגילאים מבוגרים.

התאמת מכשירי שמיעה - איך זה עובד

לאחר ביצוע בדיקות השמיעה, ניתן לבדוק איזה פתרון יתאים במיוחד לכל מטופל, בהתאם לבדיקה ולרמת השמיעה שלו. כחלק מהתאמת מכשירי שמיעה אנחנו בוחנים את סוג לקות השמיעה, מהיכן היא נובעת ומה דרגתה בהתאם לבדיקות הדציבלים שבוצעו.

לאחר סקירת כל הנתונים, אנחנו מתאימים את מכשיר השמיעה שיספק את הפתרון האולטימטיבי למטופל ויאפשר לו להנות מאיכות חיים טובה יותר, משיח ומדיון. בעיקר הוא יוכל להנות מתחושה שהוא לא לבד ויכול להיות חלק מהשיחה, דבר שבעלי לקויות שמיעה לא תמיד יכולים להנות ממנו.

מכשירי השמיעה המיוצרים היום מתאימים לילדים, מבוגרים וקשישים בכל הגילאים שנהנים מטכנולוגיה מתקדמת. טכנולוגיה זו מאפשרת צליל חד וברור יותר, הגברת הצליל בלי לשמוע הד או הפרעות אחרות ונוחות בנשיאה ובשימוש היומיומי.

אם אתם או בני משפחתכם סובלים מבעיית שמיעה, אין צורך לדחות את הקץ. זה הזמן לפנות ולהתאים מכשירי שמיעה שישפרו את איכות החיים.
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / גוף ונפש / מכשירי שמיעה לשיפור איכות החיים. !