יום שישי, 30 ביולי 2021

לך תדע, אולי מזה אתה סובל ?

מאת: מערכת מנטול
בישראל ובעולם כולו, ישנם הרבה חולים, מרביתם אך לא כולם, מצליחים לבסוף להחלים בעזרת הרפואה המודרנית או האלטרנטיבית
רבים מאוכלוסיית העולם סובלים מכל מיני תופעות רפואיות אשר אינן מוסברות, תופעות אלו, אינן מגובות בתוצאות בדיקות רפואיות אשר יצביעו כי הנה, מדובר בסימפטום קלאסי של מחלה מוכרת. סימפטומים אלו, עלולים להעיק מאוד, מה גם שהרפואה המודרנית אינה מסוגלת לקטלג אותה ולעיתים אפילו דוחה אותה.

מהם אותם תסמינים? לרוב מדובר על כאבי בטן, הקאות, כאבי ראש ושלל סימפטומים אחרים אשר ניתן להגדיר אותם כזמניים ו"אינם נראים". לרוב מאובחנים הסובלים מהתסמינים כהיפוכונדרים, ולעיתים אפילו מקבלים תרופת דמה אשר אמורה "להקל" על מכאובם. לעיתים אכן הרפואה צודקת ואכן מדובר על היפוכונדר מוצהר. במקרים אחרים מדובר באדם הסובל ממחלה אשר אבחונה פשוט לא התבצע כהלכה.
מחקרי בריאות
האם יש מחלות חדשות בעולם ?
כמעט ולא, מחלות חדשות אם יתקיימו בעולם בהיקף רחב, יהיה קל עד מאוד לזהות אותן שכן הן ילמדו על ידי כלל מערכות וגופי הרפואה, זאת על מנת להיאבק בהופעת המחלה בקנה מידה עולמי. דווקא המחלות המוכרות לנו, הן אלו אשר לעיתים לא מאובחנות. מחלות כגון צליאק אשר לה פנים רבות ותופעות לא מעטות על גופו של האדם, תסמינים של מחלות אשר עשויות לבלבל את הרפואה המודרנית וכן תסמינים המבטאים שלבים שונים של מחלה פסיכוסומאטית.

כאשר מדובר בתופעות רפואיות אשר אינן ניתנות להסבר, התרופה הטובה ביותר היא דווקא שלב הלמידה, המעקב וכן שלבי ניסוי ותהייה. מכיוון שאין כלל אקסיומה בטיפול בסימפטום רפואי, וכל גוף מגיב אחרת לטיפול תרופתי, יתכן כי טיפול רפואי אלטרנטיבי שינתן לחולה סרטן אשר לא אובחן כך ע"י הרפואה המודרנית (ועל כן קיבל טיפול לכאב ראש במקום לסרטן) ייטיב את מצבו בהרבה.

בישראל ובעולם כולו, ישנם הרבה חולים, מרביתם אך לא כולם, מצליחים לבסוף להחלים בעזרת הרפואה המודרנית או האלטרנטיבית, אם זאת, ישנו מספר לא זעום של מקים בהם הרפואה מנסה לקטלג תסמינים לכדי מחלות מוכרות ונפוצות. לצערנו, כאב ראש הוא לא תמיד תסמין המעיד על כך שהראש של הסובל ממנו פועל. לעיתים זהו תסמין המבשר גם על מחלות אשר יש לטפל בהן באמצעים שונים לגמרי.
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / בריאות / לך תדע, אולי מזה אתה סובל ?. !