יום רביעי, 28 ביולי 2021

מהי הביורגונומי

מאת: אורי מעין-פולג
הטיפול עצמו יכול לשחרר מכאובים ודפוסי חשיבה שליליים הסוגרים אותנו במשך שנים ומעכבים את חיינו והתפתחותנו.
זוהי שיטת אבחון וריפוי חדשנית ומהפכנית שנתגלתה ופותחה על ידי רפי רוזן וממשיכי דרכו, בהסתמך על כתביו של ד"ר וילהלם רייך, עמית מחקר של פרויד.

בשיטה ייחודית זו ניתן לאבחן בקלות וביעילות את מקורן של הבעיות הפיזיות והרגשיות מהן סובל האדם ולטפל בבעיה במקום ובזמן בו נוצרה - בין אם בשל פחדים או טראומות מהן סובל האדם, בגלגול זה ובגלגוליו הקודמים ובין אם מקור בעיותיו באנשים הקרובים אליו אשר משפיעים על התנהגותו ומערכת אמונותיו.

הבסיס לטיפול בשיטת הביורגונומי הוא ההבנה כי רוב הבעיות שאנו חווים (פיזיות, רגשיות או נפשיות), נוצרות בגופים האנרגטיים המקיפים אותנו, ומשם מחלחלות אל הגוף הפיזי ומתבטאות כמחלות פיזיות או כבעיות נפשיות. באמצעות הביורגונומי ניתן לחוש את שדות האנרגיה המקיפים את האדם, אשר נושאים מידע מדויק על מצבו לצורך טיפול בגוף, ברגש ובנפש. שיטת הטיפול הביורגונומית משקמת את הגוף האנרגטי, אשר בתורו עוזר בשיקום הגוף הפיזי.      
ביורגונומי
טכניקת העפעוף - אבחון
הטיפול עצמו מתמקד בשורש הבעיה, ולא רק בסימפטומים הנלווים אליה. כך ניתן לשחרר מכאובים ודפוסי חשיבה שליליים הסוגרים אותנו במשך שנים ומעכבים את חיינו והתפתחותנו.
את שדות האנרגיה ניתן לחוש בטכניקות שונות, ביניהן טכניקת עפעוף העיניים - כלי רב עוצמה המאפשר דיוק רב באבחון, תוך תקשורת עם אנרגיית המטופל ועם האנרגיה הקוסמית.      

טכניקת העפעוף היא אחת הדרכים הקלות המאפשרות לאדם לתקשר עם המערכת האנרגטית. תגובת העפעוף היא כה עדינה ורגישה שאפשר באמצעותה לזהות קווים אנרגטיים שדות אנרגטיים, דמויות אנרגטיות, מצבי מחלה ובריאות, ריכוזים אנרגטיים ומצבים של וואקום אנרגטי.

אימון ושימוש בטכניקה יכולים לעזור לנו במגוון רחב של נושאים - החל משאלות יומיומיות וקבלת תשובות של כן ולא (לדוגמה - האם המאכל המסוים טוב עבורי) ועד לאבחון המערכת האנרגטית של האדם, לצורך ריפויו.נקודת המוצא של השימוש בטכניקה הינה כי כל אדם ניחן ביכולת העפעוף.
רמזים לשיטת העפעוף קיימים כבר במקורות:"ה' בהיכל קודשו, ה' בשמים כיסאו,עיניו יחזו, עפעפיו יבחנו בני אדם"  תהילים י"א פסוק ד'
ביו-רגונומי
טכניקת הערבול - ריפוי
הטיפול הביורגונומי מבוסס על ערבול המטופל עם המשלים הקוסמי-אנרגטי שלו, לצורך שיקום הגוף והאיברים על ידי חיזוק השדות האנרגטיים של שניהם.
זהו תהליך רב עוצמה המהווה כוח ריפויי חזק במיוחד, אשר מחזיר את שדות האנרגיה באופן מיידי אל המטופל.

ניתן להיעזר בביורגונומי לפתרון מגוון אינסופי של בעיות - פיזיולוגיות רגשיות או נפשיות. הטיפול נעשה באמצעות אנרגיית החיים הטבעית הקיימת אצל המטופל, בישיבה נינוחה, בלבוש מלא, ובדרך שאינה פולשנית.
באמצעות השיטה ניתן:
  • לתקשר עם תת המודע
  • להגיע לאבחון מדויק של הבעיה, עד לרמת התא
  • לאבחן מתי קרתה הפגיעה (בגלגול הזה ובגלגולים קודמים)
  • לטפל בבעיות פיזיות רגשיות או נפשיות
  • לטפל במערכות יחסים עכורות
  • לטפל מרחוק
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / גוף ונפש / מהי הביורגונומי. !