יום ראשון, 17 באוקטובר 2021

שלא יגמר לעולם

מאת: מערכת מנטול
האם נצליח אי פעם לעצור את תהליך ההתבגרות? או רק לעכב או להסוות אותו?
עיבוי שפתיים או מילוי קמטים עשוי לעכב את קצב הנראות של ההזדקנות.
משעשע לספור כמה סרטים מפורסמים תוצרת הוליווד, עוסקים בדרך זו או אחרת בחיי נצח. גם הספרות האנושית עוסקת ללא הפסקה בפנטזיה זו, וכך גם המיתולוגיות ואפילו המדע. אולם אף שם, מדובר לרוב בעצירת תהליך ההתבגרות, ולא על התבגרות אין סופית לעבר הנצח. האם נצליח אי פעם לעצור את תהליך ההתבגרות? או רק לעכב או להסוות אותו?

קשה לאמוד היום גילה של אישה רק למראית עין. מדע הפלסטיקה צובר תאוצה מטורפת בכל הקשור לניתוחי וטיפולי האנטי-אייג'נג. מושג האנטי אייג'ינג לכשעצמו מטעה, שכן לא מדובר בהפסקת ההתבגרות אלא במראית עין בלבד.

טיפולים רבים מתווספים מידי שנה לרשימה. הגדלת חזה או הקטנת חזה, מתיחת פנים, הרמת עפעפיים, שאיבת שומן, כל אלו ועוד על מנת למנוע את התגלות הזקנה. מדע הפלסטיקה נוסק לשמיים! המחירים הולכים ונהיים ידידותיים יותר, קיימות אין סוף אפשרויות לטשטוש הגיל ושיפור ההופעה. ניתוחים פלסטיים הפכו נגישים יותר ויותר, ונהיו נחלת הכלל.
ניתוחים פלסטים
הקטנת חזה כיום הינו הליך פשוט יחסית ושגור בקרב מנתחים פלסטיים. כוכבי התרבות שלנו, שאינם יכולים להרשות לעצמם להתבגר לעולם, חוזרים על ניתוחים פלסטיים כמו מתיחת פנים או הרמת עפעפיים, השתלות שיער ושאיבות שומן חדשות לבקרים. אפילו תכניות הטלוויזיה מדגימות לנו כיצד ניתן לשנות חזותו של אדם לחלוטין. תכניות בהן צופה האדם בכורסא בתהליך אותו עובר מטופל שינוי חזותי בכל רמ"ח אבריו מ"בטי המכוערת", לסינדרלה בתוך מספר חודשים. במהלך התכנית עוברת הבחורה סדרת טיפולים הכוללים הגדלת או הקטנת חזה, במקרה הצורך, שאיבת שומן, ניפוח שפתיים או ניתוח אף rhinoplasty . וכל זאת לפי בקשתה, ובסיוע מדע הפלסטיקה.

גם ענף הקוסמטיקה נרתם למאמץ המלחמתי. ולמי מאיתנו שאינו מעוניין בניתוח הרמת עפעפיים או מתיחת פנים, מציעה הקוסמטיקה פתרונות של איפור, הצללה או קרמים למיניהם המטשטשים ומעכבים את הזדקנות העור.

הפלסטיקה והקוסמטיקה משלבות ידיים ומאפשרות לבני גיל הזהב להשיב לעצמם את החזות הצעירה כמעט במלואה. ובחברה המהירה והדינאמית של היום, השייכת כמובן לצעירים, מאפשרות לעיתים קרובות הפלסטיקה והקוסמטיקה למבוגרים שבינינו, להיזרק בחזרה לתוך המרוץ, או להישאר על המסלול לפחות לעוד כמה הקפות, ולהיות שם, כאשר נשבר שוב שיא העולם במקצה אותו התחלנו לרוץ לפני 20 שנה, ולעיתים יותר.

אז שלא יגמר לעולם.

רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / שלא יגמר לעולם. !