יום שישי, 6 באוגוסט 2021

גניקומסטיה (gynecomastia) - הקטנת חזה לגבר

מאת: מערכת מנטול
עולם הפלסטיקה פתח בעשור האחרון אפשרויות חדשות עבור הגברים ובשנים האחרונות קיבל נושא זה לגיטימציה ציבורית - גניקומסטיה.

הקטנת חזה לגבר (gynecomastia)

כאשר אנו מדברים על ניתוחים פלסטיים ואסתטיקה, אנו נוטים לחשוב כי צרכניהם הבלעדיים של אותם טיפולים הינו אוכלוסיית הנשים. אולם לא כך הדבר. עולם הפלסטיקה פתח בעשור האחרון אפשרויות חדשות עבור הגברים ובשנים האחרונות קיבל נושא זה לגיטימציה ציבורית. גברים כנשים החלו לאפשר לעצמם ניתוחים קוסמטיים ופיסול גוף על מנת להרגיש טוב יותר עם חיצוניותם.

דוגמה טובה לכך הינה תופעת הגניקומסטיה (gynecomastia) - הקטנת חזה לגבר. גניקומסטיה הינה תופעה שכיחה יחסית בקרב גברים בה מקבל החזה צורת חזה דמוי חזה אישה (צמיחת יתר של רקמות השד ושומן). גברים הסובלים מבעיה זו לרוב דיווחו כי היא מלווה בתחושת בושה ובחוסר נחת. כאן נחלצה לעזרתם הרפואה הפלסטית המאפשרת כיום ניתוח שבין שעה לשעתיים ופתרון הבעיה. ניתוח נוסף הנפוץ מאוד בקרב גברים ונשים כאחד, אף הוא מתחום הרפואה הפלסטית ופיסול הגוף, הינו ניתוח שאיבת שומן.

גניקומסטיה מחיר

גניקומסטיה מחיר בין 12000 - 14000 ש"ח
גניקומסטיה
ניתוח זה מאפשר למנותח להשיל שומן עודף מאזורים שונים בגופו אשר בהם הצטברה רקמת שומן מיותרת המפרה את הפרופורציה בגוף. כאן המקום לציין כי לא נבחר בשאיבת שומן כברירת מחדל להורדת משקל, שכן כל ניתוח (ואפילו ניתוחים הנחשבים פשוטים כגון גניקומסטיה ושאיבת שומן) מלווה בסיכון. כמו לכל ניתוח יש תהליך הכרות עם התחום כך גם לגבי ניתוח הקטנת חזה לגבר (gynecomastia) מומלץ להיוועץ ברופא מומחה בטרם ניגשים לניתוחים מסוג זה, מה גם שהם אינם מהווים תחליף לדיאטה, להיפך, בעקבות הניתוח תצטרכו להקפיד על דיאטה מסודרת ונכונה על מנת למנוע הישנות התופעה.

הבעיות אותן הזכרנו כעת הינן בעיות שניתן להסוות, לטפל ואף למנוע באמצעות ייעוץ מקצועי, דיאטה נכונה ודרכים שונות אחרות. אולם ישנם טיפולים אסתטיים אחרים הקשורים בנתונים גנטיים אשר גם בהם ניתן כיום לתת מענה. אחד הניתוחים הפופולריים ביותר בתחום פיסול הגוף והרפואה הפלסטית הינו ניתוח אף. ואף הוא משותף לגברים ונשים כאחד. הרפואה הפלסטית מאפשרת כיום לכל אדם באשר הוא לשנות את מבנה אפו וצורתו כפי שיחפוץ.

קיימים עוד טיפולים קוסמטיים רבים אשר נהיו בשנים האחרונות פופולריים יותר בקרב הגברים כמו ניתוח הקטנת חזה לגבר (gynecomastia). טיפולים שבשנים קודמות היו מקובלים רק בקרב נשים. הסרת שיער באזורים שונים בגוף (חזה, גב, בטן, גפיים) אף הם פופולריים מאוד בקרב שני המינים, ואף הם נמנים עם הרפואה הפלסטית.

האפשרויות כיום הינן אין סופיות כמעט, אך במידה והחלטתם לבצע טיפול מסוים, היוועצו ברופא וודאו כי הינכם כשירים לניתוח או לטיפול ושאלו להמלצותיו, על מנת שתוכלו להיות מרוצים מן התוצאה.

מאמרים נוספים בנושא זה:

סבסוד ניתוחים פלסטיים קופת חולים מכבי
סבסוד ניתוחים פלסטיים קופת חולים כללית


אהבתם את המאמרים שלנו ? עזרו לנו לשתף אותם לעוד אנשים
בפייסבוק שלכם או לחצו לייק או גוגל+ . תודה .רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .

מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום מאמר 69
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / גניקומסטיה (gynecomastia) - הקטנת חזה לגבר. !