יום שישי, 30 ביולי 2021

תיקון מחויב המציאות

מאת: מערכת מנטול
עד כמה אנו מוכנות להשקיע בלהראות טוב? האם יש לי צורך בניתוח נוסף על כל
הניתוחים שכבר ביצענו?
לא כולנו נולדנו שוות, חלקנו יפות יותר וחלקנו, איך לומר? פחות. אך בעוד שבעמים אחרים ובזמנים שונים, הבעיה נותרת לפתרון הרעלה, אצלנו בישראל מתפתח שוק חדש שיוצר ועושה צדק עם מי שהטבע לא חנן אותה באיברים המתאימים לה וכן עם אלו שגורלם לא שפר עליהן במהלך החיים.

כיום המדע נרתם לעזרתנו! עשרות ניתוחים פלסטיים קשים ומסובכים מאפשרים לנו לשפץ את עצמנו, באמצעות שתלים ומתיחות שונות. ניתוחים כגון שיחזור עור שרוף, הגדלת חזה, תיקון דפורמציה, ועוד רבים אחרים אפשריים כיום על פי דרישה ומבוצעים מידי יום בכדי לתקן נזקים אסטטיים שנוצרו עוד מבריאתנו, וכן נזקים שנגרמו בעקבות תאונות ועוולות אחרות. המדע עושה פלאים בסייעו לנו להתגבר על פגעי תאונות דרכים בעיקר, נפגעי תאונות דרכים אשר שרדו את הטראומה וכן נפגעי כוויות, נזקקים ללא מעט עזרה בשיקום ובניתוחים פלסטיים, אחד האמצעים היעילים ביותר להשבת רוחו של אדם הוא באמצעות ניתוחי שיחזור.
ניתוח פלסטי
אך, האין זה צעד קיצוני מידי?
כל ניתוח טומן בחובו סיכון מסוים, ואף הקטן ביותר (שלא לדבר על הוצאה כספית לא מבוטלת). עד כמה אנו מוכנות להשקיע בלהראות טוב? האם יש לי צורך בניתוח נוסף על כל הניתוחים שכבר ביצענו? או שמא קיימות אלטרנטיבות אחרות בטרם נכנס להרפתקה מסוג זה?

מלבד ניתוחים פלסטיים, אין היום דרך הידועה לאדם בכדי להחזיר לאחור את הגלגל, ובעוד שהדבר נשמע אירוני ומצחיק, השימוש בניתוחים פלסטיים הינו קצר וקל יותר מאשר בדרך אחרת. ניתוחים פלסטיים הינם הפתרון המושלם בשעת משבר אמיתית, כמו למשל ניתוח הגדלת חזה שעוזר לביטחון העצמי, זאת משום שהם גורמים לנו להרגיש טוב תוך זמן קצר יחסית. לדוגמא, ניתוח לתיקון אסטטי בפנים של אדם שלא העז להסתובב בחוץ בשל עיוות רציני, אורך עד שנה בתוספת כמה חודשי החלמה. הבעיה עם ניתוחים פלסטיים טמונה בכך שהם זמניים ולא נגמרים בבת אחת. אי שמירה על תוצאות הניתוח וכן פגעי הזמן, יובילו אותנו שוב אל אותו מנתח פלסטי, ולעיתים אפילו למחליפו.

בנות רבות מרגישות שעולמן חרב עליהן עת איבדו את מראה גופן ופניהן לאחר תאונה. כך גם נשים רבות שנולדו בצורה זו. למדע יש היום פתרון, פתרון טוב מאוד. אל תרימו ידיים, גם אם הדבר נראה יקר מידיי.

רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים
בתחום ? אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .

מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / תיקון מחויב המציאות. !