יום שישי, 6 באוגוסט 2021

אכילת סידן מונעת סרטן

מאת: מערכת מנטול
מחלת הסרטן היא מחלה איומה ונוראה המפחידה כל אחד ואחד מאיתנו, מחלה חשוכת מרפא שגובה את חייהם של מיליוני בני אדם מדי שנה.
בעשורים האחרונים הלך הסרטן והפך לאחד מהמחלות הנפוצות והקטלניות ביותר בעולם המערבי, מחלה חשוכת מרפא שגובה את חייהם של מיליוני בני אדם מדי שנה. התיעוש, והשינוי הרדיקלי באורח חייהם של בני האדם במאה האחרונה, הביאו אחריהם לחשיפתנו לסוגים חדשים של תופעות, שמזיקות בצורה זו או אחרת לבריאותנו (מזון מהונדס, זיהום אוויר, קרינה, ועוד). מחלת הסרטן היא תולדה של תופעות אלו ומחקרים רבים המתנהלים בעשרות מכוני בריאות בכל רחבי העולם מנסים להתחקות אחרי הגורמים למחלות הסרטן השונות, וכן אחרי דרכים להימנעות מהמחלה.

אחד ממחקרי הבריאות החשובים שנערכו בשנים האחרונות הצביע על כך שאחת מתוך ארבע נשים סובלת מירידה בכמות צפיפות העצם (תופעה המכונה "האויב השקט"). ירידה בכמות צפיפות העצם גורמת להיחלשות העצמות, וכן לשברים תכופים, עקמת וחולשה בעיקר אצל אנשים מבוגרים, ובמקרים אחרים מהווה סימפטום ראשון למחלת סרטן הדם. אותם מחקרים מראים שצריכה קבועה, סדירה ובריאה של סידן לאורך כל שנות הבגרות, מונעת בצורה כמעט ודאית את הירידה בכמות צפיפות העצם. עניין כה פשוט ואינטגראלי, של צריכת מוצרי חלב ומוצרים עתירי סידן, עשוי למנוע מכל אחד ואחת מאיתנו את דעיכת הגוף והתדרדרותו בגיל מאוחר.
סידן וויטמינים
סידן הוא מינרל נפוץ מאוד, ואפשר למצוא אותו בשורה ארוכה ומגוונת של מאכלים. מלבד הסגולות שלו בכל הקשור למניעת סרטן ומחלות מורכבות בגילאים מאוחרים, הסידן הינו מינרל הכרחי לגוף, וצריכה סדירה ומסודרת שלו תבטיח לכם גוף חזק ובריא. חשוב להקפיד להרגיל את הגוף לצריכת סידן כבר מגיל מוקדם. אם אתם הורים לילדים צעירים - "העמיסו" עליהם מאכלי חלב, דוגמאת גבינות ונסו להסביר להם את החשיבות שבתזונה נכונה ובאכילת מוצרים עתירי סידן.

מחקרים נוספים, שהתפרסמו בשנים האחרונות, מראים שצריכה נבונה ועקבית של מוצרים עתירי סידן מסייעת לנו לשמור על משקל גוף נמוך, ולהילחם בהשמנה. נסו להעשיר את הדיאטה שלכם באכילה מרובה של מאכלים עתירי סידן (ופחותי קלוריות!) ותתפלאו לגלות שהסידן מסייע לגוף לשמור על משקלו ומחזק את מומנטום ההרזיה.
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / בריאות / אכילת סידן מונעת סרטן. !