יום ראשון, 19 בספטמבר 2021

איזו מין התבגרות

מאת: מערכת מנטול
בין הגילאים 11-18, תקופה הנקראת גיל ההתבגרות, נערות ונערים חווים שינויים בגופם ונפשם, ויחד עם זאת מתפתחת מיניותם.
בגילאים אלו נערים ונערות מתחילים לבחון זה את זו ולהימשך זה אל זו, כשבאותו זמן מתחיל להתהוות היצר והחשק המיני.

נערים ונערות כמהים להתנסות בקשר זוגי, מערכות יחסים עם בני המין השני, נשיקות, מפגני חיבה, וכמובן, החשוב מכולם-יחסי מין.
אחד המקורות שיכול לספק לבני הנוער, המבולבלים משטף ההורמונים, מידע על אהבה וסקס הם סקסולוגים. במפגש עם סקסולוג, יכולים בני הנוער ללמוד רבות על דרכי הפגנת חיבה, משחק מקדים, ומערכת זוגית בריאה בגיל כה הפכפך.

גם בני נוער שנמצאים במערכת יחסים, יכולים, כבר בגיל כה צעיר, לפנות לסקסולוגים על מנת לשפר את חיי האהבה ולהבין את משמעות האקט המיני במערכת יחסים.
גיל ההתבגרות, יחסי מין, סקס
בגיל ההתבגרות, הסקרנות המתעוררת לגבי מין מובילה את המתבגרים לחיפוש אחר ההנאה הגופנית בין שני המינים. במהלך החיפוש הם יכולים למצוא מידע בספרים, במגזינים, באתרי פורנו, בסרטים כחולים ואצל סקסולוגים מנוסים.

בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים, ילדינו נחשפים להמון מסרים מיניים כבר בגיל צעיר מחבריהם לכיתה ומכלי התקשורת. החשק המיני, כיום, מופיע בגיל צעיר יותר ממה שהיה נהוג, ומומחים בתחום מגדירים את תחילת גיל ההתבגרות בגיל 8 (ולא בגיל 11, כמו שהיה נהוג לחשוב). קיים לחץ חברתי גדול, הן על נערים והן על נערות, לבצע כמה שיותר מהר את האקט הראשון, על מנת להיות "הראשונים שעשו את זה".
מכיוון שהחשק המיני מתחיל בגיל כה צעיר, הנוער נהיה יותר ויותר מבולבל עם השנים, בקשר למשמעות המשיכה וקיום יחסי מין. יחד עם ההורמונים הגועשים, קיימת בורות וחוסר מודעות בקשר לאקט עצמו, כפי שהוא מתבצע באמת, ובני הנוער ניזונים בצורה מעוותת מתכניות טלוויזיה וסרטים כחולים, אשר אינם משקפים את המהות האמיתית של אקט בין שני בני זוג.

החשק המיני של בני הנוער מתחיל בגילאים מאוד צעירים, ויש לחנכם לשימוש באמצעי מניעה, להבנת משמעות מערכות היחסים בין שני המינים, ולהניא אותם מפנייה לסרטים כחולים ואתרים פורנוגראפיים על מנת לחקור את התופעות, שהרי האמת אינה מצוייה שם.
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / סקסולוגיה / איזו מין התבגרות. !