יום שלישי, 27 ביולי 2021

עט, מחברת וניתוח פלסטי

מאת: מערכת מנטול
גיל ההתבגרות הוא גם הזמן בו ההורמונים מתחילים לאבד סבלנותם והם מציפים את הנערים והנערות במספר אובססיות לגבי גופם
מאז ומתמיד הייתה ההופעה החיצונית אחד הדברים החשובים ביותר עבור צעירים. מהתיכון ועד האוניברסיטה, צעירים וצעירות מצאו כל העת דרכים חדשות לשמר, לשדרג ולהשקיע בחזות שלהם. אם בעבר שיטות לשיפור המראה החיצוני היו בעיקר איפור, תסרוקות שונות, לבוש ותכשיטים - בתקופה המודרנית התחום קפץ כמה צעדים קדימה בזכות הכירורגיה הפלסטית. ניתוחים פלסטיים וטכניקות אחרות לשיפור המראה החיצוני הופכים להיות פופולאריים יותר ויותר בקרב צעירים, ואילו מטופלים רבים מחליטים לנצל את הטכניקות שמתחדשות כל הזמן על מנת לעבור מהפך מלא.

החלטה לעבור ניתוח פלסטי היא אף פעם לא קלה. בעקבות התדירות העולה והפשטות הגבוהה של ניתוחים אלה, צעירים רבים קופצים על ההזדמנות בלי לקחת בחשבון תוצאות וסיכונים, ועל ההורים מוטלת האחריות להקפיד כי ילדיהם נוהגים באחריות ולא הולכים לניתוח בכל פעם שהם לא מרוצים ממשהו בגופם. למרות זאת, ניתוח פלסטי הוא דרך טובה עבור מישהי או מישהו שפשוט רוצים להרגיש יותר טוב עם עצמם, ומעוניינים לחזק את הביטחון ואת הדימוי העצמי שלהם.
ניתוחים פלסטיים
חשוב לזכור כי עניין הדימוי העצמי של הנערים והנערות משתנה מעת לעת וכי מלך הכיתה של היום עשוי בנקל להיות המושמץ הגדול לאחר החופש הקרוב וזאת רק בגלל צמיחה מוגברת של הגרוגרת או שיעור יתר פתאומי. גיל ההתבגרות הוא גם הזמן בו ההורמונים מתחילים לאבד סבלנותם והם מציפים את הנערים והנערות במספר אובססיות לגבי גופם. חשוב מאוד לזכור כהורים, כי מתן אישור לילד לבצע שינוי בגופו הינו פתח להרס הנעורים ובמקביל שיעבוד ונטל כספי רחב על הבית. עם זאת, חשוב להבין ולדעת כי בעיקר בשל ההורמונים המשתוללים, מצבם הנפשי של הנערים והנערות אינו יציב במרבית המקרים.

משמעות הדבר פשוטה. עליכם כהורים לשים לב ולערוך משוואת רווח והפסד בכל הקשור לניתוחים פלסטיים בבני הנוער. עוד חשוב לזכור כי ישנם ניתוחים אותם אין לתת לנוער לבצע בשום פנים ואופן אלא אם מדובר בהמלצת רופא חד משמעית. הארכת איבר מין, הגדלת חזה, ניתוח אף ועוד, הינם ניתוחים שקוטעים ומשבשים תהליכים פיזיולוגים עוד בטרם סיומם. ניתוחים אלו יש לשקול לבצע בסיום תהליך ההתבגרות ובתום ההתפתחות הגופנית.

כאמור, ניתוחים וטיפולים פלסטיים הם אפשרות שעומדת בפני כולנו אם אנחנו לא מרוצים ממשהו בגופנו, ומרגישים שאפשר לשפר פה, לתקן כאן או לשפץ שם. בפני צעירים עומדת רשימה ארוכה של טיפולים בשיטות שונות, אותן ניתן לברור בטרם מחליטים. כמובן שחשוב להתייעץ עם בני משפחה, עם רופאים ועם מומחים לפני כל טיפול שהוא ובהחלט יש צורך באישור שלכם ההורים.
אחרי הכל,מדובר בגוף שלכם ובלא מעט זמן,כסף וכאב מסוים .
רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / עט, מחברת וניתוח פלסטי. !