יום שישי, 6 באוגוסט 2021

אנחנו והגוף שלנו - מתיחת בטן

מאת: מערכת מנטול
הזדקנות, עלייה או ירידה במשקל, הריונות ועוד גורמים נוספים, משפיעים לעיתים קרובות בצורה בולטת למדי על מצב הגוף, בעיקר על החלק התחתון.
כך הבטן נוטה להיות נפולה (צמיגים), העור הופך לרפוי, השרירים נחלשים, ושומן מצטבר במקומות הלא-נכונים. נשים רבות סובלות מהתופעות הללו, והתוצאה היא בדרך כלל אי שביעות רצון מאיך שהחזה, הבטן, המותניים והישבן נראים. לצד תזונה נכונה, דיאטות וכושר מתאימים, שיכולים לתרום גם הם להיפטר מהתופעה, ניתוח הרמת גוף משלב בתוכו מספר טכניקות ייחודיות, ומאפשר לעצב מחדש את כל פלג הגוף התחתון בצורה מחמיאה יותר, בדיוק לפי הרצונות והדרישות של המטופלים.

יש לשים לב שלא מדובר בניתוח שמיועד להורדה במשקל, אלא מעין תהליך משולב שמטרתו עיצוב של הגוף. הרמת גוף כוללת ניתוחים לשאיבת שומן, הסרת שכבות עור ושומנים עודפים ועיצובם מחדש של אזורי הבטן, המותניים, הירכיים והישבן. גם העור עובר תהליך רחב של חידוש, והניתוח יחזיר לו את המראה הגמיש שאבד לו בעקבות התדלדלות הרקמות מהן מורכב העור. לפני תחילת התהליך, שכולל בדרך כלל מספר ניתוחים עוקבים, כדאי להתייעץ היטב עם הרופא, שכן ישנם כמה פרמטרים להתאמה לניתוח כזה, כמו משקל רצוי ומצב עור מסוים.
מתיחת בטן
אחד הניתוחים שנכללים בתהליך הוא מתיחת בטן. ניתוח זה כולל הסרת שכבות עור ושומן מיותרות מאזור הבטן המרכזית והתחתונה והידוק השרירים. דבר זה מעניק לבטן מראה אטרקטיבי ובריא יותר, ללא שכבות שומן נפולות וכרס בולטת. זהו יחסית תהליך מורכב, שדורש אשפוז, והחלמה של תקופות זמן משתנות, לפי הקצב האישי של כל אחד. הסרת התחבושות והתפרים מתבצעות רק בשלב מאוחר יותר, ודרוש זמן מסוים עד שניתן לחזור לפעילות רגילה. בכל מקרה יש להתייעץ עם רופאים ומנתחים פלסטיים לפני שעוברים מתיחת בטן וניתוח להרמת גוף בכלל.

כאמור, כדאי להתייעץ לפני כל החלטה שעושים, שכן הניתוח כרוך בסיכונים מסוימים וכדאי להכיר את כולם. במקרים מסוימים המועמד אינו מתאים לניתוח כזה מסיבות שונות, אך עדיין לא כדאי להתייאש: אורח חיים נכון, תזונה מדויקת ופעילות גופנית עשויים לעיתים להשיג תוצאות דומות!

רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום מתיחת בטן מאמר 81
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / אנחנו והגוף שלנו - מתיחת בטן. !