יום שישי, 6 באוגוסט 2021

גורפים חיוכים מהצעד הראשון

מאת: מערכת מנטול
זהו זה , איזה כיף ! הולכים עם הפעוט לקנות את זוג הנעליים הראשונות נעלי צעד ראשון.
זהו זה , איזה כיף ! הולכים עם הפעוט לקנות את זוג הנעליים הראשונות נעלי צעד ראשון. אחרי שהפעוט הסתובב יחף בכל פינה אפשרית מומלצת : בארגז החול, בשביל נקי או בדשא ירוק, מגיע רגע שבו נגמרים המפגשים שלו עם משטחים נקיים ומומלצים להליכה ומגיעים המפגשים עם משטחים מחוספסים, מלאי זכוכיות, קוצניים.  ברור שאלו האחרונים אינם מומלצים להליכה.

לעיתים, הטמפרטורות הנמוכות או הגבוהות הן אלו המכריעות בעניין. כי בשלב כלשהו מגיע הזמן ובו הפעוט נפגש עם משטחים חמים מידי העלולים לגרום לכוויות חום או לחילופין משטחים קרים מידי העלולים לגרום לכוויות קור. אז מתקבלת ההחלטה ע"י ההורים - צריך לקנות נעלי צעד ראשון.
צעדיו הראשונים של התינוק
לא מדובר כאן במשחק ילדים, כאן חשוב לא להתפשר על האיכות ולבחור בנעלי צעד ראשון בעלות שם, כאלו שהסוליות שלהן הותאמו במיוחד לצעדים הראשונים. כשבאים לקנות נעלי צעד ראשון יש חוויה של קניות בכיף, על אחת כמה וכמה כאשר קונים לקטנטנים זה מרגש עוד יותר. ברכישת נעלי צעד ראשון ישנה הרגשה של מין פתיחה חגיגית, ממש של טקס. הפעוט שזה עתה נעל את הנעלים בפעם הראשונה מתהלך בחנות גאה בעצמו ומחייך מפה לאוזן.

הוא בוחן את הנעליים החדשות חוקר אותן והולך איתן בזהירות כמו על קרטון שלם של ביצים. במהרה הופך ה"שחקן" הקטן לזוכה פרס האוסקר המהלך בהנאה על השטיח האדום. הוא מביט בעיניים משתוממות על הלקוחות האחרים שמקבלים לפתע תפקיד של קהל מעריצים, וזוכה במבטיהם החייכניים של הקונים ובאמירות עידוד הנשמעות מכל עבר בסגנון :"איזה חמוד", "איזה מתוק". הפעוט מבין שיש בידיו איזה כלי שבאמצעותו הוא הצליח לגרוף חיוכים ללא מאמץ מאוד אדיר מבחינתו. או אז הוא מבין שיש לו כוח מניע והן בסך הכל נעלי הצעד הראשון שרגליו. ההורים מרוצים מהפעוט החייכן ויודעים שנוח לו.

ברגע שהילד מרוצה ההורים יוצאים מהחנות בתחושה שהם ביצעו רכישה מוצלחת והכרחית הרבה יותר, או לפחות כמו משחק ילדים התפתחותי איכותי.   
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / הריון ולידה / גורפים חיוכים מהצעד הראשון. !