יום ראשון, 17 באוקטובר 2021

טיפולי ספא? הרבה יותר מפינוק

מאת: מערכת מנטול
מטופל שנהנה מטיפולי ספא מפנקים וכייפיים, זוכה בד בבד גם להבריא את גופו מתחלואים וסתימות אנרגיה המביאים לשיפור התפקוד היום יומי.
אחת משתי המילים הראשונות שעולות בראשו של האדם המצוי כאשר הוא שומע את המילה עיסוי היא פינוק או טיפולי ספא. נכון, עיסוי היא אכן דרך להתפנק ולהשתחרר משגרת היום כמעין מתנה לעצמנו, אך בפועל הוא הרבה יותר מכך. העיסוי, נוסף על היותו מפנק ומשחרר שרירים תפוסים בגוף, הוא בעצם שיטת טיפול לכל דבר ומהווה טיפול אלטרנטיבי לרפואה הקונבנציונאלית.

המיוחד בטיפול אלטרנטיבי זה, הוא היותו הוליסטי. כלומר הוא משפיע ומאזן את הגוף לא רק במישור הפיזי אלא גם במישור הנפשי והרוחני. מסיבה זו המטופל שחווה את המסאג' ירגיש לא פעם הקלה רגשית שתתבטא בהיותו הרבה יותר רענן מלא אנרגיה ורגוע. קיימות שיטות רבות של עיסויים שאחת מהידועות שבהן היא שיאצו. השיאצו הוא טיפול רפואי אלטרנטיבי שמקורו ביפן.
שיאצו
טיפול שיאצו נעשה בלבוש מלא כאשר המטפל מותח ולוחץ בעזרת ידיו, מרפקיו וכפות רגליו על גופו של המטופל במטרה להביא לשחרור ערוצי אנרגיה חסומים ובכך לאזן את גופו של המטופל ואף להקל ולמנוע מחלות. המטופל שנהנה מטיפול שיאצו מפנק וכייפי,  זוכה בד בבד גם להבריא את גופו מתחלואים וסתימות אנרגיה המביאים לשיפור התפקוד היום יומי.

מטפלים רבים נוהגים לשלב בעיסוי, שיטות טיפול אלטרנטיבי שונות שהופכות אותו לאפקטיבי ואף מהנה הרבה יותר. כמו שימוש בשמני מרפא שונים המותאמים לצרכי גופו של המטופל או שימוש ברפלקסולוגיה, בה מטפלים בכף הרגל כחלק מהעיסוי בכדי להקל על האזורים הבעייתיים בגוף. רייקי הוא שיטת טיפול נוספת בה בוחרים מטפלים לשלב במהלך העיסוי. ייחודו של הרייקי  הוא העובדה שזו שיטת טיפול אנרגטית, בה מניח המטפל את ידיו על גופו של המטופל ומזרים לגופו אנרגיה אוניברסאלית המרפאה ומאפשרת לגוף להחלים במהירות רבה יותר.
אנרגיית רייקי אף נודעת בכך שהיא מחברת אותנו לעצמנו ובין היתר פותחת את ליבנו לשמחה, שפע וקבלה עצמית. מסיבות אלה בוחרים אנשים רבים בשנים האחרונות להפוך את העיסוי לשגרה שבועית, בה שעת עיסוי מפנק ומהנה באמצע היום, מאפשרת להם בנוסף לשחרור שרירי גופם, לחוש רעננים ושמחים יותר גם בתקופות לחוצות ועמוסות ואף להקל ולמנוע מחלות עתידיות.   
צוות מנטול - הפורטל לאיכות חיים, מקווים שנהנית מהמאמר אודות טיפולי ספא? הרבה יותר מפינוק. אנו נשמח להציע לך מגוון בתי עסקים שישפרו את איכות חייכם ויתנו לך ייעוץ בחינם בתחום טיפולי ספא.
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / גוף ונפש / טיפולי ספא? הרבה יותר מפינוק. !