יום ראשון, 17 באוקטובר 2021

גם לילד שלכם מגיע

מאת: מערכת מנטול
שהילד מגלה איזושהי מצוקה, או אפילו עובר חוויה משמעותית בחייו, שווה לחשוב על דרך של טיפול מקצועי כלשהו שיקל ויסייע לו לעבור אותה בקלות
אנשים רבים בעידן הניו אייג' משפרים את איכות חייהם על ידי טיפולים מסוגים שונים הנוגעים לנפש, גם אין להם בעיה רצינית הדורשת פתרון דחוף. הם פשוט מודעים לעצמם ומשקיעים זמן בשיפור עצמי והתקדמות על ידי מטפל מקצועי שמקשיב באמת להתלבטויות היום יומיות שלהם ומכוון. גם ילדים יכולים ליהנות בדיוק כמו המבוגרים מזמן איכות מקצועי שיעזור להם לעבור בצורה בריאה שינויים וחוויות משמעותיות בחייהם ובעיקר יכוון אותם לצמיחה.

אפשר להיעזר בפגישה שבועית במטפל קונבנציונאלי כמו פסיכולוג, שיקשיב לילד ויסייע לו לפתור קונפליקטים כאלה ואחרים באמצעות שיחות ושיתוף. פסיכולוג יכול  לגרום לילד להבין בצורה בריאה את המצב ולסייע לו לבחור בדרך ופתרונות שיהיו נכונים עבורו. החיסרון בשיטת טיפול פסיכולוגית, יכולה להיות בכך שהילד לא תמיד יהיה מוכן ללכת לפגישה מחשש שחבריו ילעגו לו וישמו עליו תווית שלילית. לשם כך אפשר להיעזר בשיטות רפואה מהרפואה המשלימה שהילד יהיה פתוח אליהן יותר.
פרחי באך
אחת השיטות היא שימוש בתמציות פרחי באך. תמציות פרחי באך, הן תמציות טבעיות העשויות מפרחים, אותן נוטל הילד כטיפות ישירות על הלשון או מהולות בכוס מים. פרחי באך יכולים להיות שימושיים ויעילים בשיכוך מצבים רבים בהם שרוי הילד כגון, פחדים, ביישנות חריפה, עצב ועוד. הן גורמות לאיזון המצב ומשפיעות לטובה על תפקודו של הילד ללא קושי ובהתאמה למידת יכולתו להתמודד עם העניין המטופל. כדי להתאים לילד את סוג התמציות שנכונות לו המספיקות לזמן מה, הוא משוחח עם מטפל מוסמך ומספר לו על עצמו.

החשוב ביותר הוא שאין חשש בנטילת תמציות פרחי באך. הן בטוחות לשימוש אף בתינוקות ואינן גורמות לתופעות לוואי. שיטה נוספת לטיפול יעיל בילדים היא ביורגונומי, בה השפעת הטיפול יכולה להיות מהירה הרבה יותר משלל הטיפולים המצויים. ביורגונומי היא שיטת טיפול אנרגטית ללא מגע. הילד משוחח עם המטפל שבו זמנית, בלא שהוא מרגיש, מאתר ומנקה נקודתית ואנרגתית את מקור הבעיה. ביורגונומי היא שיטה בה ניתן לטפל נוסף על בעיות רגשיות ונפשיות של הילד ביעילות מרבית, גם במחלות פיזיות שונות, גם אם הן גנטיות ובעיקר מניעה של סחיבת החוויה הרגשית או הליקוי הפיזי במשך שנים אחר כך גם כמבוגרים.
אז בפעם הבאה שהילד מגלה איזושהי מצוקה, או אפילו עובר חוויה משמעותית בחייו, שווה לחשוב על דרך של טיפול מקצועי כלשהו שיקל ויסייע לו לעבור אותה בקלות המרבית ואף יחזק אותו לאדם בריא ומגובש.   
מסכימה עם כל מילה
15/01/2009 09:49:22
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / גוף ונפש / גם לילד שלכם מגיע. !