שבת, 18 בספטמבר 2021

אומרים לנו שיש סקס קודר

מאת: מערכת מנטול
בנות ישראל, כך מסתבר, נוהרות בהמוניהן למרפאות פלאסטיות ברחבי הארץ על מנת לעבור ניתוחי הצרות הואגינה
קיימות נשים רבות החוששות מאוד מקיום יחסי מין. זוהי אינה תופעה ידועה כל כך, ורבות מהנשים החוות אותה חוששות להיחשף ולדבר עליה - מפאת המבוכה והבושה. הפחדים הללו בקרב נשים, נוגעים לסיבות שונות, ואישיות בדרך כלל, הנגזרות מתופעות מוכרות וגלובליות יותר.

נתחיל בניתוחים הפלאסטיים הפחות נודעים, אך הולכים ונהיים פופולאריים, של הצרת הואגינה. בנות ישראל, כך מסתבר, נוהרות בהמוניהן למרפאות פלאסטיות ברחבי הארץ על מנת לעבור ניתוחי הצרות הואגינה, שתכליתן המרכזית היא להצר את נרתיקן המתרחב.
עד לא מזמן, מבקשות הניתוח היו רק נשים שעברו הריונות מרובים וחוו התרחבות של הואגינה, אלא שכיום נשים צעירות יותר ויותר מבקשות לעבור את ניתוחי הצרות הואגינה המפורסמים ומבקשות להצר את נרתיקן.

הנשים הצעירות, שרובן המוחץ למעשה אינו זקוק לניתוח הפלאסטי, גורמות לעצמן נזק באופן בלתי מודע. הנרתיק של אותן נשים הינו מלכתחילה ברוחב נורמאלי המאפשר הנאה מרובה במהלך יחסי המין, אך לאחר הניתוח, הנרתיק שהוצר אינו רחב מספיק כדי לספק הנאה, אלא צר מדי ויוצר כאב בזמן קיום יחסי המין. הואגינה צרה מאוד, והדבר גורם לכאב בעת החדירה, ובעת קיום יחסי המין עצמם.
סקס וקיום יחסי מין
אם כך, לא פלא שישנן נשים המפחדות מיחסי מין, שכן יחסי המין טומנים בחובן, אצל אותן נשים, כאב רב ולעיתים אף בלתי נסבל.

סיבות נוספות לפחד מקיום יחסי מין הן נפשיות ופסיכולוגיות, ובדרך כלל הפחד הזה שולט אצל בנות שעברו אונס או התעללות מינית בילדותן, שהפעם הראשונה שלהן הייתה טראומתית מבחינתן והשאירה בהן צלקת לכל החיים בקשר לקיום יחסי מין.

בנות שלא חוו בחייהן יחסי מין בריאים, ברובן, סובלות מפחד מקיום יחסי מין. הן אינן מוכנות לסקס מבחינה נפשית, ולכן הן מכווצות, באופן בלתי מודע, את הנרתיק ומונעות את החדירה, או גורמות לחדירה להיות כואבת מפני שבכיווץ הנרתיק הן גם מצרות אותו.

איך לטפל בפחד מיחסי מין? אם הפחד נובע מהצרה וגינאלית שלא כשורה, יש לפנות לרופא פלסטיקאי ולהתייעץ עמו בנושא. אם הפחד נובע מתסביכים נפשיים שונים, יש להגיע לפסיכולוג, ועדיף פסיכולוגית, על מנת לעבור אצלה טיפול ממוקד בנושא הפחד מקיום יחסי מין.
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / סקסולוגיה / אומרים לנו שיש סקס קודר. !