יום ראשון, 19 בספטמבר 2021

אוראלי וטוב לי?

מאת: מערכת מנטול
אין גבר שצפה בסרט פורנוגרפי אחד מימיו ולא חשק במימוש הפנטזיה שכרוכה בקיום מין אוראלי עם בת זוגתו.
אך בעוד הנשים בעולם חלוקות בעמדתם בקשר לביצוע האקט הנ"ל כדאי שנדע גם אנחנו כי לא הכל שם למטה הוא גן של שושנים. ברשותכם אחלק את המאמר למספר קטעים, חלקם עשויים להביך את מקצת הקוראים. במידה והובכתם, קבלו התנצלותי הכנה מראש ודעו כי הכל נעשה מתוך דאגה לשלומכם ובריאותכם ולא מתוך יצר כזה או אחר שתפס מקומי כך פתאום.

כשאתה עושה לה את זה...
לפעמים מתוך הקרבה וזוגיות בריאה ולפעמים מתוך אהבה לדבר, אנו הגברים מבצעים לפעמים מין אוראלי בנשותינו, זה עשוי להיות נחמד אך חשוב להבין ולהקפיד על מספר כללים. הכלל הראשון הוא הריח. חברים, ריח רע הוא מאפיין של דלקת ולפעמים אף של מצב הגייני לא בריא. אם כבר התחלתם ונקלעתם למקום בו הריח, איך לומר, מחייב מסכת אב"כ, הפסיקו וציינו בנימוס כי כנראה ישנה איזו בעיה שכדאי לבדוק בטרם אתם ממשיכים. נכון, ישנה סבירות גבוהה שהגברת תעלב, אך חשוב גם להנאתכם וגם לבריאותה שתביאו את הדבר לתשומת ליבה.
מין אוראלי
הבעיה השניה אליה אתה עלול להכניס דווקא את הגברת, היא המצב ההגייני של הפה שלך או לייתר דיוק מחלות שעלולה זוגתך לקבל ממך. הרפס הפה עשוי לגרום לה להדבק במחלה, כך גם דלקות אחרות באזור הפה והלשון. הקפד לכבד את גופה של האישה וכך גם אם הדבר כרוך בסירוב מנומס תוכל למנוע ממנה סבל עתידי. אחרי הכל, יש עוד מספיק דרכים לענג אותה גם ללא השימוש בפה.

עכשיו תורך...
יקירתי, אין דבר כזה, אל תרגישי חייבת, אם זו לא את, אם זה רק בכדי לרצות אותו, אל תעשי את זה, נקודה. קשר מיני בריא הכולל מימוש פנטזיות, נבנה בדרך כלל לאחר זמן שהות ממושך ביחד כזוג פעיל מבחינה מינית. השימוש האוראלי הוא חלק אינטגראלי אוליי ממערכת בריאה אך לפעמים כאשר נעשה מתוך כפיה וללא הסכמה מלאה, הוא גורם סלידה עמוקה, כעס ועלבון שמקומם ממש לא בחדר המיטות. אם כבר הסכמת ואת מעוניינת לבצע מין אוראלי בבן זוגך, קחי גם את את הכללים שנכתבו עבורו בחשבון. כללים אלו יש בהם בכדי ליצור עבורכם חיי זוגיות בריאים ולא רק נעימים.
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / סקסולוגיה / אוראלי וטוב לי?. !