יום שישי, 25 ביוני 2021

מה הקשר בין גליי מוח ומוזיקה

מאת: מערכת מנטול
ההתעלפות היא דרכו של המוח למנוע "התחממות יתר" ההתעלפות היא כיבוי אוטומאטי מבוקר של מערכות הגוף על מנת לבצע איפוס מחדש.
אם אתה סובל מבעיות ריכוז, חוסר בשינה או כל סמפטום אחר אשר אין לרפואה דרכים אמיתיות לפתור אותו למעט בטיפול תרופתי, בוודאי תשמח לדעת כי נמצא הפתרון לכל בעיותיך דווקא בניצול נכון של יכולות המוסיקה של האדם. המוח שלנו עובד בתדרים שונים ומפזר את תפקודי הגוף והנפש בין מקומות שונים בהרכבו המוזר. טוב לנו לדעת כי לפעמים כשל באזור אחד במוח אינו משפיע על כולו וכי יכולת מוטורית שנפגעת באדם אינה פוגמת לרוב גם ביכולות אחרות אשר מבדילות ביננו לבין החיות.

המוח למעשה אמון על פעולתו התקינה של הגוף וזאת ע"י שליחת אותות חשמליים אשר מפעילים את גופנו. לעיתים, אי יכולת לשלוט רצונית בנעשה או שיבוש בתפקוד המוח ואפילו כשל בביצוע פעולות שאינו מוסבר רציונאלית, עשוי להפטר טוב מאוד ע"י מניפולציה חיצונית שאינה כוללת התערבות כירורגית או תרופתית בגוף. מניפולציה זו מיועדת לווסת מחדש את גלי המוח על מנת לאפשר להם לחזור למצב סדיר. קוראים לה - מוזיקת גלי מוח.
מוזיקת גלי מוח עדיין נמצאת בחיתוליה אך כבר הוכחה כיעילה בקרב אנשים הסובלים מבעיות ריכוז וכן חוסר שינה. המוזיקה הבנויה מתבניות שונות בתדירות ועוצמה משתנה לפי יעודה מושמעת בעיקר בטווח קצר ע"י חיבור אוזניות ובמצב רגיעה. מוזיקה זו גורמת לאדם לאפס את פעילות המוח ולהביאו לפעולה סדירה ושקטה יותר.

למה הדבר שקול? הרבה אנשים הסובלים מהתעלפויות בלתי מוסברות מגלים בעת בדיקה רפואית כי למעשה ההתעלפות היא דרכו של המוח למנוע "התחממות יתר" של המחשב המרכזי, למעשה ההתעלפות היא כיבוי אוטומאטי מבוקר של מערכות הגוף על מנת לבצע איפוס מחדש. התעלפויות אלו לרוב נובעות כתוצאה ממאמץ פיזי מתיש, לחץ נפשי רב או כל גורם אחר אשר עלול להכביד עלינו.
מוזיקת גלי מוח מיועדת ועושה בדיוק את פעולת ההתעלפות מבלי לשתק את הגוף ומבלי לגרום לחוסר נעימות, היא משקיטה את הנפש, מווסתת מחדש את קצב פעימות הלב ושולחת רק את האותות החשובים ביותר והנכונים ביותר למקומות הרצויים. כך מצליח הגוף לאפס את עצמו מחדש ולפתור בעיות אשר עד כה היו בגדר בלתי אפשריות עבורנו. כאמור, מוזיקה שכזאת עדיין בגדר ניסיונית אך היא אינה מזיקה בשום אופן. כיום ניתן לרכוש אותה בחנויות הדיסקים או להורידה חינם באינטרנט במקומות המורשים לכך. 

שינה נעימה...
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / גוף ונפש / מה הקשר בין גליי מוח ומוזיקה. !