כתבות עסקים
חיפוש חופשי
מנטול - פורטל איכות חיים
להרשמה בחינם לאינדקס ערוצים נוספים:  |  הסרת שיער  |  רפואת שיניים  |  הסרת משקפיים  |  קורסים  |  פורומים
מהות
איכות חיים    מהות
צרו קשר עם בית העסק
:שם מלא
:טלפון
:email
:מעוניין ב
דרכי התקשרות
מהות
הטבות
מחירים מיוחדים
בלעדי לגולשי מנטול
הטבה של מהות
מהות

מהות

מכללה לרפואה משלימה בגישה אחרת
Share:
מידע על מהות
מהות מכללה ותיקה המעצבת את דורות המטפלים הבאים, רואה מהות לעצמה חובה לקיים תכניות לימודים מוקפדות שיעניקו לבוגרים ידע, השראה ותרבות טיפולית בסטנדרטים הגבוהים ביותר. במהות מקפידים להגיש לסטודנטים ידע עדכני ומעמיק בכל התחומים אותם אנו מלמדים, ומקיימים מעת לעת סדנאות וימי עיון בנושאים שונים המיועדים לסטודנטים ולאנשי מקצוע, לשם עידכון והעמקה במקצועם ולמען הרחבת האופקים לנושאים טיפוליים נוספים.
אודות מהות
אנו סבורים שהציבור בשל לכך ומתחיל להבין כי נכון יותר להתייחס לאדם כשלם ולא לטפל בכל איבר או מערכת לחוד, וכי לאדם אחריות על בריאותו ועל סביבתו הפיזית והאנושית. אדם כזה יגלה אחריות גם כלפי הסביבה בה הוא חי - הוא ידאג לשמור על נקיון המים והאויר ועל הטוהר במערכות היחסים שהוא מקיים, מתוך ההבנה כי אלו חלק מהמרכיבים הקיימים ביקום ובתור שכאלה הם קשורים לבריאותו.

אנו מקווים כי בוגרינו יצמחו ויהיו לאזרחים שיטביעו את חותמם על אופי החברה, שיעמדו בראש הציבור המודע וינהיגו מאבק לשינוי הסביבה והבראתה, לשינוי בסדרי העדיפויות הלאומיים והחברתיים, ליתר סובלנות ולשוויון.
מה תמצא אצל מהות
לימודי רפואה משלימה
לימודי רפואה משלימה
קורסים
קורסים
גלריית תמונות של מהות
מכללת מהות
מכללת מהות
מכללת מהות
מכללת מהות
מכללת מהות
מכללת מהות
צור קשר    הצטרפות לאינדקס    פרסם אצלנו    אודות מנטול    שלח לחבר    מפת אתר    תנאי שימוש    מדיניות מנטול    כניסה לשותפים